Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sharif Omoyele JJC 100m
  • 11,89
  • Noah Chokri JJC Ver
  • 6,15
  • Ruth Vogels MJD 60mH
  • 9,70
  • Kahlan Geluk MJC Ver
  • 5,00
  • Kahlan Geluk MJC Hoog
  • 1,50
  • Noah Chokri JJC 100m
  • 11,90
  • Ruth Vogels MJD Ver
  • 4,57
  • Damian Felter JJD 80m
  • 9,90
  • Noah Chokri JJC 300mH
  • 43,53
  • Eva van Wijllngaarden MJD 1000m
  • 3:26,69
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sharif Omoyele Rotterdam ...JC Team 1 11,89 -0.4 m/s11,98 844
    Noah Chokri Rotterdam ...JC Team 1 11,90 -0.4 m/s11,94 842


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tomas Van...jngaarden Rotterdam ...JC Team 1 2:14,68 2:23,40 723
    Pol Bardet Rotterdam ...JC Team 1 2:28,20 2:29,54 577


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Noah Chokri Rotterdam ...JC Team 1 43,53 --- 753
    Sharif Omoyele Rotterdam ...JC Team 1 44,81 --- 707


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 47,73 804
    2 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 4 50,72 686
    3 Rotterdam Atletiek JC Team 1 (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 4 52,17 634
    4 AV Olympus `70 JC Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - JJC 4 55,04 539
    5 AV `40 JC Team 2 (4x100m) AV `40 - JJC 4 57,76 407
    6 AV Olympus `70 JC Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - JJC 0 DNS 0
    6 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
    6 AV `40 JC Team 1 (4x100m) AV `40 - JJC 4 DNS 0
    6 AV `40 JC Team 3 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    6 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 3 DNS 0
    6 Rotterdam Atletiek JC Team 2 (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Nicolaas Mosterd Rotterdam ...JC Team 1 30,71 --- 485
    Yanick Geluk Rotterdam ...JC Team 1 26,34 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Yanick Geluk Rotterdam ...JC Team 1 9,97 --- 521
    Nicolaas Mosterd Rotterdam ...JC Team 1 8,03 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sharif Omoyele Rotterdam ...JC Team 1 1,65 --- 741


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Noah Chokri Rotterdam ...JC Team 1 6,15 --- 837
    Jamil Samson Rotterdam ...JC Team 1 5,19 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Damian Felter Rotterdam ...JD Team 1 9,90 +0.2 m/s9,80 820
    Stan Lute Rotterdam ...JD Team 1 12,10 -1.2 m/s--- 454
    Milan Havermans Rotterdam ...JD Team 1 DNS 13,00 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bas Stam Rotterdam ...JD Team 1 3:22,42 3:11,85 529
    Stan Lute Rotterdam ...JD Team 1 3:37,38 3:35,40 435
    Robert Jeene Rotterdam ...JD Team 1 4:16,42 4:08,36 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Isaya Klein Ikink Rotterdam ...JD Team 1 13,13 -0.6 m/s12,67 574
    Bas Stam Rotterdam ...JD Team 1 16,55 -0.2 m/s15,98 289
    Robert Jeene Rotterdam ...JD Team 1 18,87 -1.0 m/s18,56 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 44,56 567
    2 Rotterdam Atletiek JD Team 1 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 4 44,69 562
    3 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 45,09 546
    4 AV `40 JD Team 2 (4x80m) AV `40 - JJD 4 46,63 490
    5 AV `40 JD Team 1 (4x80m) AV `40 - JJD 4 46,89 481
    6 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 48,59 423
    7 AV Olympus `70 JD (4x80m) AV Olympus `70 - JJD 4 50,54 361
    8 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    8 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 3 DNS 0
    8 Rotterdam Atletiek JD Team 2 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Isaya Klein Ikink Rotterdam ...JD Team 1 30,61 --- 505
    Kars Bebelaar Rotterdam ...JD Team 1 21,97 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Safouan Allach Rotterdam ...JD Team 1 21,45 --- 333
    Kars Bebelaar Rotterdam ...JD Team 1 18,17 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Safouan Allach Rotterdam ...JD Team 1 10,11 --- 528
    Leroy Gompel Rotterdam ...JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Isaya Klein Ikink Rotterdam ...JD Team 1 1,60 --- 702
    Imraan Allach Rotterdam ...JD Team 1 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Damian Felter Rotterdam ...JD Team 1 5,28 --- 675
    Leroy Gompel Rotterdam ...JD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Trijntje Tillema Rotterdam ...letiek MC 12,23 -2.3 m/s--- 436
    Rosalita Philip Rotterdam ...letiek MC 12,27 -1.2 m/s--- 431
    Ijsha Roosberg Rotterdam ...letiek MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Vena Kruidhof Rotterdam ...letiek MC 2:38,44 2:37,85 482
    Mere Gringhuis Rotterdam ...letiek MC 2:56,56 --- 342


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Trijntje Tillema Rotterdam ...letiek MC DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 MC Team 1 (4x80m) AV `40 - MJC 4 41,25 706
    2 Haag Atletiek MC (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 43,53 608
    3 AV `40 MC Team 2 (4x80m) AV `40 - MJC 4 44,05 587
    4 Rotterdam Atletiek MC (4x80m) Rotterdam Atletiek - MJC 4 45,95 464
    4 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 46,12 508
    6 AV Olympus `70 MC (4x80m) AV Olympus `70 - MJC 4 46,55 493
    7 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 0 DNS 0
    7 AV `40 MC Team 3 (4x80m) AV `40 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Vena Kruidhof Rotterdam ...letiek MC 15,14 --- 225


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rosalita Philip Rotterdam ...letiek MC 8,76 --- 461
    Ijsha Roosberg Rotterdam ...letiek MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Kahlan Geluk Rotterdam ...letiek MC 1,50 --- 623


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Kahlan Geluk Rotterdam ...letiek MC 5,00 --- 621


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Eva van Wi...lngaarden Rotterdam ...MD Team 1 9,27 -0.4 m/s9,26 499
    Beau-Jane Adam Rotterdam ...MD Team 1 10,10 -1.1 m/s--- 363
    Imane Bouikhrif Rotterdam ...MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Eva van Wi...lngaarden Rotterdam ...MD Team 1 3:26,69 3:26,60 501
    Motana Sik Rotterdam ...MD Team 1 3:57,29 --- 328
    Mariena Boer Rotterdam ...MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Ruth Vogels Rotterdam ...MD Team 1 9,70 -0.4 m/s9,62 652
    Motana Sik Rotterdam ...MD Team 1 12,91 -1.5 m/s--- 292
    Mariena Boer Rotterdam ...MD Team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 MD Team 1 (4x60m) AV `40 - MJD 4 33,13 657
    2 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 34,08 557
    2 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 34,55 584
    4 AV Olympus `70 MD Team 2 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 34,78 572
    5 AV Olympus `70 MD Team 1 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 35,37 544
    6 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 35,91 519
    7 Rotterdam Atletiek MD Team 1 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 36,27 502
    8 AV `40 MD Team 2 (4x60m) AV `40 - MJD 4 36,35 499
    9 AV `40 MD Team 3 (4x60m) AV `40 - MJD 4 37,18 462
    10 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 37,83 435
    11 AV Olympus `70 MD Team 3 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 DNS 0
    11 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    11 Rotterdam Atletiek MD Team 2 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Ruth Vogels Rotterdam ...MD Team 1 25,35 --- 401
    Fenne Gringhuis Rotterdam ...MD Team 1 17,21 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Beau-Jane Adam Rotterdam ...MD Team 1 5,85 --- 297
    Imane Bouikhrif Rotterdam ...MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tunde Brouns Rotterdam ...MD Team 1 1,25 --- 426
    Kika de Kroon Rotterdam ...MD Team 1 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Ruth Vogels Rotterdam ...MD Team 1 4,57 --- 533
    Denne Labinjo Rotterdam ...MD Team 1 3,16 --- 0