Vereniging 'AV Olympus `70' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Ruben Rolvink JJC Discus
  • 36,00
  • Paddy Smit JJC Hoog
  • 1,45
  • Daan de Jong JJC Ver
  • 4,85
  • Ruben Rolvink JJC Kogel
  • 10,72
  • Bibienne de Brabander MJD 60m
  • 9,05
  • Eva van der Valk MJD 60m
  • 8,95
  • Angela de Vries MJC Ver
  • 4,59
  • Dano van Calsteren JJC Hoog
  • 1,50
  • Sacha van Heijningen MJD Kogel
  • 9,49
  • Keïta Wielzen MJC 80m
  • 11,67
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Daan de Jong AV Olympus...JC Team 1 13,88 -0.5 m/s13,52 549
    Ruben Rolvink AV Olympus...JC Team 1 14,17 -1.3 m/s14,00 513
    Martijn Vahl AV Olympus...JC Team 2 14,60 -1.3 m/s14,58 462
    Jacco Aalbregt AV Olympus...JC Team 1 14,86 -1.3 m/s14,33 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Paddy Smit AV Olympus...JC Team 1 2:43,75 2:48,00 438
    Jonathan ...eugdenhil AV Olympus...JC Team 1 2:45,91 2:48,96 421
    Max Veraar AV Olympus...JC Team 1 2:46,48 2:47,06 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Dano van Calsteren AV Olympus...JC Team 1 52,38 54,00 479
    Jonathan ...eugdenhil AV Olympus...JC Team 1 58,03 56,00 347


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 47,73 804
    2 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 4 50,72 686
    3 Rotterdam Atletiek JC Team 1 (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 4 52,17 634
    4 AV Olympus `70 JC Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - JJC 4 55,04 539
    5 AV `40 JC Team 2 (4x100m) AV `40 - JJC 4 57,76 407
    6 AV Olympus `70 JC Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - JJC 0 DNS 0
    6 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
    6 AV `40 JC Team 1 (4x100m) AV `40 - JJC 4 DNS 0
    6 AV `40 JC Team 3 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    6 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 3 DNS 0
    6 Rotterdam Atletiek JC Team 2 (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Ruben Rolvink AV Olympus...JC Team 1 36,00 33,76 562
    Ruben de Voogd AV Olympus...JC Team 2 17,07 16,28 250
    Bo Herrewijnen AV Olympus...JC Team 1 DNS 36,00 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Ruben Rolvink AV Olympus...JC Team 1 10,72 12,13 556
    Martijn Vahl AV Olympus...JC Team 2 7,18 6,79 376
    Bo Herrewijnen AV Olympus...JC Team 1 DNS 10,55 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Dano van Calsteren AV Olympus...JC Team 1 1,50 1,50 623
    Paddy Smit AV Olympus...JC Team 1 1,45 1,30 0
    Mart Hillebrand AV Olympus...JC Team 2 1,40 1,43 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Daan de Jong AV Olympus...JC Team 1 4,85 4,69 591
    Mart Hillebrand AV Olympus...JC Team 2 4,18 3,97 454
    Ruben de Voogd AV Olympus...JC Team 2 4,14 4,09 0
    Jacco Aalbregt AV Olympus...JC Team 1 4,11 4,02 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tom van Buuren AV Olympus `70 JD 11,49 +0.2 m/s11,46 541
    Dennis van Veen AV Olympus `70 JD DNS 11,59 0
    Joey Zwaartman AV Olympus `70 JD DNS 13,50 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tom van Buuren AV Olympus `70 JD 3:28,88 3:30,63 487
    Maarten Kools AV Olympus `70 JD DNS 3:56,13 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tijmen Groen AV Olympus `70 JD 16,20 -1.0 m/s17,50 312
    Ivar van Ruijven AV Olympus `70 JD 17,62 -0.2 m/s17,10 222


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 44,56 567
    2 Rotterdam Atletiek JD Team 1 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 4 44,69 562
    3 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 45,09 546
    4 AV `40 JD Team 2 (4x80m) AV `40 - JJD 4 46,63 490
    5 AV `40 JD Team 1 (4x80m) AV `40 - JJD 4 46,89 481
    6 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 48,59 423
    7 AV Olympus `70 JD (4x80m) AV Olympus `70 - JJD 4 50,54 361
    8 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    8 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 3 DNS 0
    8 Rotterdam Atletiek JD Team 2 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tijmen Groen AV Olympus `70 JD 23,87 17,91 394
    Marek Schanzleh AV Olympus `70 JD 20,08 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marek Schanzleh AV Olympus `70 JD 14,95 --- 206
    Ivar van Ruijven AV Olympus `70 JD 12,86 11,97 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marek Schanzleh AV Olympus `70 JD 8,28 8,11 436
    Joey Zwaartman AV Olympus `70 JD 3,90 4,43 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tijmen Groen AV Olympus `70 JD 1,40 1,40 541
    Maarten Kools AV Olympus `70 JD 1,10 1,20 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Dennis van Veen AV Olympus `70 JD 4,01 4,16 420
    Joey Zwaartman AV Olympus `70 JD 2,78 2,44 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Keïta Wielzen AV Olympus `70 MC 11,67 -1.2 m/s11,44 515
    Gysa Vliegenthart AV Olympus `70 MC 12,10 -1.4 m/s12,00 454
    Kim Roeling AV Olympus `70 MC 12,82 -2.3 m/s12,50 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sophie 't Hoen AV Olympus `70 MC 3:09,67 3:05,40 257


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Angela de Vries AV Olympus `70 MC 56,07 54,00 390
    Gysa Vliegenthart AV Olympus `70 MC 56,25 54,00 386


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 MC Team 1 (4x80m) AV `40 - MJC 4 41,25 706
    2 Haag Atletiek MC (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 43,53 608
    3 AV `40 MC Team 2 (4x80m) AV `40 - MJC 4 44,05 587
    4 Rotterdam Atletiek MC (4x80m) Rotterdam Atletiek - MJC 4 45,95 464
    4 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 46,12 508
    6 AV Olympus `70 MC (4x80m) AV Olympus `70 - MJC 4 46,55 493
    7 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 0 DNS 0
    7 AV `40 MC Team 3 (4x80m) AV `40 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fenna van Ruijven AV Olympus `70 MC 17,36 19,24 272
    Britt van Dien AV Olympus `70 MC 14,15 16,04 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fenna van Ruijven AV Olympus `70 MC 7,94 8,25 418
    Britt van Dien AV Olympus `70 MC 7,12 7,64 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Kim Roeling AV Olympus `70 MC 1,25 1,25 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Angela de Vries AV Olympus `70 MC 4,59 4,65 537
    Keïta Wielzen AV Olympus `70 MC 4,08 4,13 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Eva van der Valk AV Olympus...MD Team 1 8,95 -1.4 m/s8,91 558
    Bibienne d...Brabander AV Olympus...MD Team 1 9,05 -1.4 m/s8,95 539
    June Zuijderwijk AV Olympus...MD Team 2 9,31 -0.4 m/s9,16 492
    Sundi Langstraat AV Olympus...MD Team 2 9,39 -1.7 m/s9,75 478
    Sanna de Koning AV Olympus...MD Team 2 9,94 -1.7 m/s9,95 0
    Sacha van Heijningen AV Olympus...MD Team 1 10,05 -1.8 m/s10,27 0
    Donna Kant AV Olympus...MD Team 3 10,61 -1.8 m/s10,26 290
    Marjolein Dekker AV Olympus...MD Team 3 10,70 -1.1 m/s10,62 277
    Shannah Geleijnse AV Olympus...MD Team 3 DNS 10,68 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anna Lusthof AV Olympus...MD Team 1 3:29,19 3:28,56 485
    Sanna de Koning AV Olympus...MD Team 2 3:41,73 3:42,95 410
    Sanne van der Pijl AV Olympus...MD Team 2 3:47,41 3:52,03 379
    Babet Boer AV Olympus...MD Team 2 4:01,93 3:59,09 0
    Jasmijn van den Bos AV Olympus...MD Team 1 4:16,86 3:56,25 239
    Joy van Holsteijn AV Olympus...MD Team 3 4:17,11 4:04,72 238
    Frederiek Dekker AV Olympus...MD Team 1 DNS 3:36,22 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Isis Tinneveld AV Olympus...MD Team 2 12,38 -0.9 m/s12,44 339
    Ellemijn Blok AV Olympus...MD Team 2 13,23 -0.7 m/s12,56 266
    Jasmijn van den Bos AV Olympus...MD Team 1 13,33 -0.9 m/s12,58 258
    Anna Lusthof AV Olympus...MD Team 1 13,34 -0.9 m/s12,44 257
    Joy van Holsteijn AV Olympus...MD Team 3 13,41 -0.7 m/s12,93 252
    Donna Kant AV Olympus...MD Team 3 14,55 -1.0 m/s13,71 170
    Sanne van der Pijl AV Olympus...MD Team 2 14,60 -1.5 m/s13,52 0
    Frederiek Dekker AV Olympus...MD Team 1 DNS 11,83 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 MD Team 1 (4x60m) AV `40 - MJD 4 33,13 657
    2 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 34,08 557
    2 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 34,55 584
    4 AV Olympus `70 MD Team 2 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 34,78 572
    5 AV Olympus `70 MD Team 1 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 35,37 544
    6 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 35,91 519
    7 Rotterdam Atletiek MD Team 1 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 36,27 502
    8 AV `40 MD Team 2 (4x60m) AV `40 - MJD 4 36,35 499
    9 AV `40 MD Team 3 (4x60m) AV `40 - MJD 4 37,18 462
    10 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 37,83 435
    11 AV Olympus `70 MD Team 3 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 DNS 0
    11 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    11 Rotterdam Atletiek MD Team 2 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tessa Molenaar AV Olympus...MD Team 2 17,77 18,63 264
    June Zuijderwijk AV Olympus...MD Team 2 16,16 14,57 0
    Sacha van Heijningen AV Olympus...MD Team 1 16,13 17,48 231
    Laura Rodenburg AV Olympus...MD Team 3 13,73 15,75 179
    Frederiek Dekker AV Olympus...MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sacha van Heijningen AV Olympus...MD Team 1 9,49 9,03 498
    Tessa Molenaar AV Olympus...MD Team 2 9,06 8,65 476
    Eva van der Valk AV Olympus...MD Team 1 8,22 7,66 0
    Laura Rodenburg AV Olympus...MD Team 3 7,36 7,67 386
    Sundi Langstraat AV Olympus...MD Team 2 5,55 6,09 0
    Marjolein Dekker AV Olympus...MD Team 3 5,29 4,53 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Ellemijn Blok AV Olympus...MD Team 2 1,25 1,25 426
    Angela Rietdijk AV Olympus...MD Team 3 1,20 1,25 389
    Ilse van der Drift AV Olympus...MD Team 1 DNS 1,40 0
    Babet Boer AV Olympus...MD Team 2 DNS 1,35 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Isis Tinneveld AV Olympus...MD Team 2 4,09 3,97 436
    Anna Lusthof AV Olympus...MD Team 1 4,04 4,01 426
    Bibienne d...Brabander AV Olympus...MD Team 1 3,97 4,07 0
    Sundi Langstraat AV Olympus...MD Team 2 3,58 3,84 0
    Angela Rietdijk AV Olympus...MD Team 3 3,36 --- 290
    Donna Kant AV Olympus...MD Team 3 3,20 3,20 0