Vereniging 'CAV Energie' op 'Junioren C/D Poule 58 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Daniël van Noordenne JJC 800m
  • 2:26,30
  • Valéria Montijn MJC Hoog
  • 1,55
  • Venisha da Silva MJD Hoog
  • 1,50
  • Lotte de Visser MJC 800m
  • 2:29,95
  • Pieter Fallaux JJD 1000m
  • 3:10,99
  • Valéria Montijn MJC 150m
  • 20,10
  • Venisha da Silva MJD 60m
  • 8,62
  • Martijn Stok JJC Hoog
  • 1,55
  • Dushently Isenia JJC 100mH
  • 15,05
  • Dushently Isenia JJC 150m
  • 17,78
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Dushently Isenia CAV Energie JC 17,78 +1.9 m/s17,89 846
    Daniël va...Noordenne CAV Energie JC 21,09 +1.1 m/s--- 524
    Finn van Peenen CAV Energie JC 21,39 +1.1 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daniël va...Noordenne CAV Energie JC 2:26,30 2:27,78 596
    Finn van Peenen CAV Energie JC 2:45,66 2:48,15 423


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Dushently Isenia CAV Energie JC 15,05 +17.0 m/s15,38 721


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC JC Team 1 (4x100m) PAC - JJC 4 47,64 807
    2 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 4 50,71 686
    3 CAV Energie JC (4x100m) CAV Energie - JJC 4 50,77 684
    4 PAC JC Team 2 (4x100m) PAC - JJC 4 50,93 678
    5 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 4 51,97 641
    6 PAC JC Team 3 (4x100m) PAC - JJC 4 54,00 572
    7 Spark JC (4x100m) Spark - JJC 4 54,69 550
    8 Voorne Atletiek JC (4x100m) Voorne Atletiek - JJC 4 55,14 536
    9 AV Fortuna JC Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJC 4 59,22 417
    10 AV Fortuna JC Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJC 0 DNS 0
    10 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Davey Rip CAV Energie JC 25,32 --- 419


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Davey Rip CAV Energie JC 8,00 --- 421


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Martijn Stok CAV Energie JC 1,55 --- 663


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Martijn Stok CAV Energie JC 4,33 --- 484
    Davey Rip CAV Energie JC 3,30 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lucas Bal CAV Energi...JD Team 1 11,69 +1.4 m/s11,81 512
    Pieter Fallaux CAV Energi...JD Team 1 11,89 +0.2 m/s11,39 483
    Steyn Potuit CAV Energi...JD Team 1 12,27 +0.3 m/s--- 0
    Daan Boertien CAV Energi...JD Team 2 13,24 +0.6 m/s13,53 312
    Danick Imholz CAV Energi...JD Team 2 14,17 +0.6 m/s13,40 213
    Kenan Bron CAV Energi...JD Team 2 14,53 +0.3 m/s14,77 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Pieter Fallaux CAV Energi...JD Team 1 3:10,99 3:05,37 611
    Steyn Potuit CAV Energi...JD Team 1 3:19,88 3:12,00 546
    Ewoud Boer CAV Energi...JD Team 1 3:22,43 3:27,00 0
    Danick Imholz CAV Energi...JD Team 2 3:28,72 3:30,00 488
    Sjoerd Witberg CAV Energi...JD Team 2 4:02,88 4:10,38 301


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Roel Kooreman CAV Energi...JD Team 1 14,43 14,99 449
    Benjamin den Hartog CAV Energi...JD Team 1 16,32 +0.1 m/s--- 304
    Jasper Kaal CAV Energi...JD Team 1 16,58 +0.8 m/s17,10 0
    Chris de Jeu CAV Energi...JD Team 2 19,19 +0.1 m/s--- 138
    Kenan Bron CAV Energi...JD Team 2 19,89 +0.1 m/s21,95 105


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC JD Team 1 (4x80m) PAC - JJD 4 43,95 591
    2 Typhoon JD Team 1 (4x80m) Typhoon - JJD 4 45,03 549
    3 CAV Energie JD Team 1 (4x80m) CAV Energie - JJD 4 45,67 525
    4 PAC JD Team 2 (4x80m) PAC - JJD 4 45,80 520
    5 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 4 46,44 497
    6 Voorne Atletiek JD Team 1 (4x80m) Voorne Atletiek - JJD 4 46,79 484
    7 PAC JD Team 4 (4x80m) PAC - JJD 4 48,43 428
    8 AV Fortuna JD Team 1 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 48,62 422
    9 PAC JD Team 3 (4x80m) PAC - JJD 4 49,27 401
    10 Voorne Atletiek JD Team 2 (4x80m) Voorne Atletiek - JJD 4 49,62 390
    11 AV Fortuna JD Team 3 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 52,99 291
    12 CAV Energie JD Team 2 (4x80m) CAV Energie - JJD 4 53,41 279
    13 PAC JD Team 5 (4x80m) PAC - JJD 4 55,54 224
    14 AV Fortuna JD Team 2 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 DNS 0
    14 Spark JD (4x80m) Spark - JJD 3 DNS 0
    14 Typhoon JD Team 2 (4x80m) Typhoon - JJD 3 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sebastiaan...en Hartog CAV Energi...JD Team 1 22,47 --- 352
    Roel Kooreman CAV Energi...JD Team 1 18,93 --- 0
    Vincent va...er Brugge CAV Energi...JD Team 2 12,94 --- 161


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sebastiaan...en Hartog CAV Energi...JD Team 1 9,12 --- 479
    Benjamin den Hartog CAV Energi...JD Team 1 7,80 --- 0
    Vincent va...er Brugge CAV Energi...JD Team 2 6,09 --- 312
    Sjoerd Witberg CAV Energi...JD Team 2 4,90 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jasper Kaal CAV Energi...JD Team 1 1,35 --- 499
    Daan Boertien CAV Energi...JD Team 2 1,20 --- 389
    Ewoud Boer CAV Energi...JD Team 1 DNS --- 0
    Danick Imholz CAV Energi...JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lucas Bal CAV Energi...JD Team 1 4,33 --- 484
    Roel Kooreman CAV Energi...JD Team 1 4,28 --- 0
    Chris de Jeu CAV Energi...JD Team 2 3,51 --- 320
    Sjoerd Witberg CAV Energi...JD Team 2 2,92 --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Valéria Montijn CAV Energie MC 20,10 +0.7 m/s20,09 609
    Maxime Jansen CAV Energie MC 22,51 +1.5 m/s--- 416
    Lianne Nootenboom CAV Energie MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lotte de Visser CAV Energie MC 2:29,95 2:30,48 560
    Ilvia Hederik CAV Energie MC 2:38,96 2:43,32 478
    Jennifer Weijers CAV Energie MC 2:50,28 2:55,04 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Valéria Montijn CAV Energie MC 13,76 +0.8 m/s14,26 510
    Maxime Jansen CAV Energie MC 14,71 +0.8 m/s14,70 425
    Rosa Neeleman CAV Energie MC 16,33 +0.7 m/s16,97 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spark MC (4x80m) Spark - MJC 4 42,13 667
    2 PAC MC Team 1 (4x80m) PAC - MJC 4 42,67 644
    3 AV Passaat MC (4x80m) AV Passaat - MJC 4 42,83 637
    4 Voorne Atletiek MC (4x80m) Voorne Atletiek - MJC 4 44,79 558
    5 CAV Energie MC (4x80m) CAV Energie - MJC 4 45,04 548
    6 AV Fortuna MC (4x80m) AV Fortuna - MJC 4 45,60 527
    7 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 4 45,99 513
    8 PAC MC Team 2 (4x80m) PAC - MJC 4 47,97 443
    9 PAC MC Team 3 (4x80m) PAC - MJC 4 51,70 327


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Corinda den Hartog CAV Energie MC 19,63 --- 317
    Romy Seher CAV Energie MC 17,85 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lotte de Visser CAV Energie MC 16,85 --- 246
    Corinda den Hartog CAV Energie MC 14,95 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Corinda den Hartog CAV Energie MC 7,59 --- 399


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Valéria Montijn CAV Energie MC 1,55 --- 663
    Rosa Neeleman CAV Energie MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Emma Rottier CAV Energie MC 4,16 --- 450
    Lianne Nootenboom CAV Energie MC 3,66 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Venisha da Silva CAV Energi...MD Team 1 8,62 +0.5 m/s9,12 624
    Amber Bosman CAV Energi...MD Team 1 9,20 +0.5 m/s9,18 512
    Tessa Sparreboom CAV Energi...MD Team 2 9,32 +1.0 m/s9,53 490
    Ilse Stok CAV Energi...MD Team 1 9,68 +0.9 m/s9,86 0
    Tamika Conrad CAV Energi...MD Team 2 10,19 -0.7 m/s--- 349


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Amber Bosman CAV Energi...MD Team 1 3:32,63 3:37,19 463
    Kira Prooi CAV Energi...MD Team 1 3:41,32 3:46,00 412
    Isabel van Noordenne CAV Energi...MD Team 1 3:45,08 3:43,00 0
    Tamika Conrad CAV Energi...MD Team 2 3:50,23 --- 364
    Eline Verschueren CAV Energi...MD Team 2 3:58,77 4:05,00 321


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Venisha da Silva CAV Energi...MD Team 1 11,09 +0.6 m/s10,88 471
    Isabel van Noordenne CAV Energi...MD Team 1 13,08 +0.8 m/s13,09 278
    Ilse Stok CAV Energi...MD Team 1 13,13 +0.8 m/s13,16 0
    Rory Ganz CAV Energi...MD Team 2 13,33 +0.2 m/s13,62 258
    Parel van Nieuwkoop CAV Energi...MD Team 2 13,90 +0.2 m/s13,81 215


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC MD Team 1 (4x60m) PAC - MJD 4 33,11 658
    2 PAC MD Team 2 (4x60m) PAC - MJD 4 33,61 632
    3 PAC MD Team 3 (4x60m) PAC - MJD 4 34,04 609
    4 Voorne Atletiek MD Team 1 (4x60m) Voorne Atletiek - MJD 4 35,13 555
    5 CAV Energie MD Team 1 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 35,16 554
    6 Spark MD (4x60m) Spark - MJD 4 35,94 517
    7 CAV Energie MD Team 2 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 36,68 484
    8 PAC MD Team 4 (4x60m) PAC - MJD 4 36,76 481
    9 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 4 37,00 470
    10 PAC MD Team 5 (4x60m) PAC - MJD 4 38,47 409
    11 AV Fortuna MD Team 1 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 38,81 396
    12 Voorne Atletiek MD Team 2 (4x60m) Voorne Atletiek - MJD 4 39,51 368
    13 PAC MD Team 6 (4x60m) PAC - MJD 4 39,87 355
    14 AV Fortuna MD Team 2 (4x60m) AV Fortuna - MJD 0 DNS 0
    14 AV Fortuna MD Team 3 (4x60m) AV Fortuna - MJD 0 DNS 0
    14 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Dionne van der Hilst CAV Energi...MD Team 1 30,51 --- 503
    Isabel van Noordenne CAV Energi...MD Team 1 17,22 --- 0
    Tamika Conrad CAV Energi...MD Team 2 9,25 --- 80


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Dionne van der Hilst CAV Energi...MD Team 1 9,58 --- 502
    Kira Prooi CAV Energi...MD Team 1 7,14 --- 0
    Parel van Nieuwkoop CAV Energi...MD Team 2 5,74 --- 290


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Venisha da Silva CAV Energi...MD Team 1 1,50 --- 623
    Tessa Sparreboom CAV Energi...MD Team 2 1,35 --- 499
    Steffie Seher CAV Energi...MD Team 1 1,30 --- 0
    Eline Verschueren CAV Energi...MD Team 2 1,25 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Steffie Seher CAV Energi...MD Team 1 3,93 --- 404
    Rory Ganz CAV Energi...MD Team 2 3,46 --- 310
    Kira Prooi CAV Energi...MD Team 1 3,16 --- 0