Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Leo van der Blom Msen Discus
  • 39,94
  • Indah van Marrewijk Vsen 400m
  • 59,41
  • Judeska Sheppard Vsen Ver
  • 5,04
  • Bram Verhagen Msen 800m
  • 2:01,27
  • Ilona van der Giessen Vsen 1500m
  • 4:56,58
  • Marco de Keijzer Msen Polshoog
  • 4,00
  • Habtom Okbamichael Msen 5000m
  • 16:17,43
  • Koen van der Meijden Msen 800m
  • 2:00,71
  • Carolijn Damen Vsen Kogelsl
  • 41,37
  • Elaine den Exter Vsen 100m
  • 12,84
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Ranki Oberoi Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 11,57 -3.0 m/s10,98 672
    Paulus Mathijssen Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen DNF 11,03 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    Rayen Royer Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen --- 22,35
    Rachmil van Lamoen Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen --- 22,20


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    Aldrich Christopher Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 53,26 49,90 668
    Jose Pere...do Freire Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 54,22 52,10 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Koen van der Meijden Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 2:00,71 1:58,12 735
    Bram Verhagen Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 2:01,27 1:58,30 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team 5000mOBPTeam punten
    Marco van Etten Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 16:17,31 16:42,00 683
    Habtom Okbamichael Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 16:17,43 16:08,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    Marco de Keijzer Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen DNS 18,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis Mannen (4x400m) Altis - Msen 4 --- 0
    1 AV Clytoneus Mannen (4x400m) AV Clytoneus - Msen 4 --- 0
    1 AV De Spartaan Mannen (4x400m) AV De Spartaan - Msen 4 --- 0
    1 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 --- 0
    1 AV Gouda Mannen (4x400m) AV Gouda - Msen 4 --- 0
    1 AV Haarlem Mannen (4x400m) AV Haarlem - Msen 4 --- 0
    1 AV Hylas Mannen (4x400m) AV Hylas - Msen 4 --- 0
    1 AV Olympus `70 Mannen (4x400m) AV Olympus `70 - Msen 4 --- 0
    1 AV Triathlon Mannen (4x400m) AV Triathlon - Msen 4 --- 0
    1 Climax Mannen (4x400m) Climax - Msen 4 --- 0
    1 KAV Holland Mannen (4x400m) KAV Holland - Msen 4 --- 0
    1 Rotterdam Atletiek Mannen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Msen 4 --- 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Leo van der Blom Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 39,94 --- 685


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Leo van der Blom Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 11,89 --- 592


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Teun Kolner Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 1,70 --- 587


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    Ranki Oberoi Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen --- ---


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    Marco de Keijzer Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 4,00 --- 807


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 12,84 -2.2 m/s12,50 706
    Stephany Suykerbuyk Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 13,57 -4.0 m/s13,10 577
    Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 13,72 -4.0 m/s13,40 0
    Judeska Sheppard Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 DNF 12,80 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 --- 26,10
    Emmy Fraenk Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 --- 25,87
    Iris Pieters Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 --- 27,21
    Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 --- 27,10


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    Indah van Marrewijk Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 59,41 58,90 795
    Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 1:05,88 1:02,80 611
    Maroussia Eduarda Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 1:06,29 1:03,20 0


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    Ilona van ...r Giessen Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 4:56,58 4:55,60 698
    Annemieke Bloem Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 5:02,47 5:04,00 661
    Annick Taselaar Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 5:06,44 5:06,00 0
    Saskia Kroon Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 5:21,52 5:14,00 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    Janneke Berkhof Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 16,71 -0.6 m/s16,10 580
    Maroussia Eduarda Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 18,34 -3.6 m/s18,90 0
    Jasmijn Wierema Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 18,50 -0.6 m/s17,90 438


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

    # Naam Team 3000m SCOBPTeam punten
    Hester Lingsma Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 --- ---
    Esther Vermue Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis Vrouwen (4x400m) Altis - Vsen 4 --- 0
    1 AV 1923 Vrouwen (4x400m) AV 1923 - Vsen 4 --- 0
    1 AV Atverni Vrouwen (4x400m) AV Atverni - Vsen 0 --- 0
    1 AV Clytoneus Vrouwen (4x400m) AV Clytoneus - Vsen 4 --- 0
    1 AV De Spartaan Vrouwen (4x400m) AV De Spartaan - Vsen 4 --- 0
    1 AV Hylas Vrouwen (4x400m) AV Hylas - Vsen 4 --- 0
    1 DEM Vrouwen (4x400m) DEM - Vsen 4 --- 0
    1 GAC Hilversum Vrouwen (4x400m) GAC Hilversum - Vsen 4 --- 0
    1 KAV Holland Vrouwen (4x400m) KAV Holland - Vsen 4 --- 0
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 (4x400m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 --- 0
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 (4x400m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 --- 0
    1 U-Track Vrouwen (4x400m) U-Track - Vsen 4 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Carolijn Damen Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 10,11 --- 597
    Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 9,11 --- 0
    Kortyna Kozlovskaja Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 8,51 --- 484


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team KogelslOBPTeam punten
    Carolijn Damen Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 41,37 --- 764
    Stephany Suykerbuyk Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 30,57 --- 598


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Janneke Berkhof Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 1,45 --- 672
    Kortyna Kozlovskaja Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 DNS --- 0


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Judeska Sheppard Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 5,04 m/s--- 686
    Kortyna Kozlovskaja Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 5,01 m/s--- 679
    Stephany Suykerbuyk Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 4,86 m/s--- 0
    Eva van der Marel Rotterdam Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 4,51 m/s--- 0