Vereniging 'AV Aalsmeer' op 'Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Graeme t Hoen JJC Hoog
  • 1,25
  • Lotte Jansen MJC Hoog
  • 1,30
  • Gregory t Hoen JJC 800m
  • 2:43,69
  • Lotte Jansen MJC 800m
  • 2:46,60
  • Lotte Zethof MJC 800m
  • 2:41,65
  • Milan Biesheuvel JJC Ver
  • 4,46
  • Micky Bek MJC Kogel
  • 7,95
  • Milan Biesheuvel JJC 800m
  • 2:32,04
  • Yrsa Rademaker MJC Hoog
  • 1,20
  • Gregory t Hoen JJC Hoog
  • 1,25
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Zeger Hapels AV Aalsmeer JC 22,71 -1.1 m/s--- 401
    Kiran Biesheuvel AV Aalsmeer JC 23,24 -1.1 m/s--- 365


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Milan Biesheuvel AV Aalsmeer JC 2:32,04 2:30,97 540
    Gregory t Hoen AV Aalsmeer JC 2:43,69 2:45,47 438
    Bas van der Laan AV Aalsmeer JC 2:47,91 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Graeme t Hoen AV Aalsmeer JC 20,60 -1.3 m/s19,96 331
    Kiran Biesheuvel AV Aalsmeer JC 23,93 -2.6 m/s--- 183


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 49,77 722
    2 KAV Holland JC Team 1 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 50,57 692
    3 Phanos JC Team 1 (4x100m) Phanos - JJC 4 51,00 676
    4 Phanos JC Team 3 (4x100m) Phanos - JJC 4 55,61 521
    5 Almere `81 JC (4x100m) Almere `81 - JJC 4 55,71 518
    6 AV Aalsmeer JC (4x100m) AV Aalsmeer - JJC 4 57,39 468
    7 Phanos JC Team 2 (4x100m) Phanos - JJC 4 57,41 467
    7 AV Suomi JC (4x100m) AV Suomi - JJC 4 57,42 467
    9 AV Startbaan JC (4x100m) AV Startbaan - JJC 4 59,64 405
    10 AV Haarlem JC (4x100m) AV Haarlem - JJC 0 DNS 0
    10 KAV Holland JC Team 2 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 DNF 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Graeme t Hoen AV Aalsmeer JC 20,48 21,02 333
    Bas van der Laan AV Aalsmeer JC 11,35 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Morris van Lienden AV Aalsmeer JC 4,76 --- 225
    Bas van der Laan AV Aalsmeer JC 4,68 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Gregory t Hoen AV Aalsmeer JC 1,25 --- 426
    Graeme t Hoen AV Aalsmeer JC 1,25 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Milan Biesheuvel AV Aalsmeer JC 4,46 4,25 510
    Zeger Hapels AV Aalsmeer JC 3,96 --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Micky Bek AV Aalsmeer MC 23,02 -4.6 m/s--- 380
    Sietske de Bruin AV Aalsmeer MC 24,33 -4.6 m/s--- 295
    Julia Hoekstra AV Aalsmeer MC 27,55 -4.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lotte Zethof AV Aalsmeer MC 2:41,65 --- 455
    Lotte Jansen AV Aalsmeer MC 2:46,60 --- 415
    Melle Jonker AV Aalsmeer MC 3:24,03 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sietske de Bruin AV Aalsmeer MC 16,02 -6.4 m/s--- 325
    Lotte Zethof AV Aalsmeer MC 16,45 -6.4 m/s--- 295
    Melle Jonker AV Aalsmeer MC 19,50 -6.4 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland MC Team 1 (4x80m) KAV Holland - MJC 4 41,93 676
    2 AV De Spartaan MC Team 1 (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 42,09 669
    3 AV Startbaan MC (4x80m) AV Startbaan - MJC 4 42,43 654
    4 Almere `81 MC Team 1 (4x80m) Almere `81 - MJC 4 43,39 564
    5 Almere `81 MC Team 2 (4x80m) Almere `81 - MJC 4 45,28 539
    6 Phanos MC Team 2 (4x80m) Phanos - MJC 4 45,69 524
    7 AV De Spartaan MC Team 2 (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 46,75 486
    8 AV Aalsmeer MC (4x80m) AV Aalsmeer - MJC 4 47,25 468
    9 Phanos MC Team 1 (4x80m) Phanos - MJC 4 DQ 0
    9 AV Haarlem MC (4x80m) AV Haarlem - MJC 0 DNS 0
    9 AV Suomi MC (4x80m) AV Suomi - MJC 0 DNS 0
    9 Phanos MC Team 3 (4x80m) Phanos - MJC 0 DNS 0
    9 KAV Holland MC Team 2 (4x80m) KAV Holland - MJC 4 DNF 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Micky Bek AV Aalsmeer MC 18,47 --- 294
    Lisa Kraan AV Aalsmeer MC 10,28 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Julia Hoekstra AV Aalsmeer MC 11,56 --- 128
    Lisa Kraan AV Aalsmeer MC 9,90 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Micky Bek AV Aalsmeer MC 7,95 --- 418
    Yrsa Rademaker AV Aalsmeer MC 6,72 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lotte Jansen AV Aalsmeer MC 1,30 --- 462
    Yrsa Rademaker AV Aalsmeer MC 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Melle Jonker AV Aalsmeer MC 3,42 --- 302
    Lisa Kraan AV Aalsmeer MC 3,17 --- 0