Vereniging 'KAV Holland' op 'Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Luuk Meesters JJC 150m
  • 19,53
  • Joep Noordhoek JJC Hoog
  • 1,45
  • Nikki Taag MJC Ver
  • 4,77
  • Fay Witte MJC Hoog
  • 1,45
  • Fay Witte MJC Ver
  • 5,04
  • Harm Steehouwer JJC 150m
  • 20,49
  • Renger Borsboom JJC 800m
  • 2:22,72
  • Sjoerd van der Sel JJC Ver
  • 5,12
  • Sofia Bouwmeester MJC Hoog
  • 1,50
  • Robina Negenman MJC 80mH
  • 13,14
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Luuk Meesters KAV Hollan...JC Team 1 19,53 -1.8 m/s--- 662
    Harm Steehouwer KAV Hollan...JC Team 1 20,49 -1.8 m/s--- 575
    Renger Borsboom KAV Hollan...JC Team 2 21,28 -2.2 m/s--- 509
    Rik Apeldoorn KAV Hollan...JC Team 2 26,73 -1.8 m/s--- 161


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Renger Borsboom KAV Hollan...JC Team 2 2:22,72 --- 633
    Sjoerd van der Sel KAV Hollan...JC Team 1 2:28,97 --- 569
    Raphael Winkel KAV Hollan...JC Team 1 2:54,24 --- 358


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Harm Steehouwer KAV Hollan...JC Team 1 18,37 -1.3 m/s--- 459
    Raphael Winkel KAV Hollan...JC Team 1 18,69 -4.4 m/s--- 439
    Michel Laanbroek KAV Hollan...JC Team 2 22,14 -1.3 m/s--- 257


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 49,77 722
    2 KAV Holland JC Team 1 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 50,57 692
    3 Phanos JC Team 1 (4x100m) Phanos - JJC 4 51,00 676
    4 Phanos JC Team 3 (4x100m) Phanos - JJC 4 55,61 521
    5 Almere `81 JC (4x100m) Almere `81 - JJC 4 55,71 518
    6 AV Aalsmeer JC (4x100m) AV Aalsmeer - JJC 4 57,39 468
    7 Phanos JC Team 2 (4x100m) Phanos - JJC 4 57,41 467
    7 AV Suomi JC (4x100m) AV Suomi - JJC 4 57,42 467
    9 AV Startbaan JC (4x100m) AV Startbaan - JJC 4 59,64 405
    10 AV Haarlem JC (4x100m) AV Haarlem - JJC 0 DNS 0
    10 KAV Holland JC Team 2 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 DNF 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Joep Noordhoek KAV Hollan...JC Team 1 27,01 --- 448
    Ids Hengstmangers KAV Hollan...JC Team 1 20,39 --- 0
    Chris Schermer KAV Hollan...JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Luuk Meesters KAV Hollan...JC Team 1 9,85 --- 515
    Joep Noordhoek KAV Hollan...JC Team 1 7,67 --- 0
    Rik Apeldoorn KAV Hollan...JC Team 2 5,52 --- 276


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Joep Noordhoek KAV Hollan...JC Team 1 1,45 --- 582
    Raphael Winkel KAV Hollan...JC Team 1 1,35 --- 0
    Chris Schermer KAV Hollan...JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sjoerd van der Sel KAV Hollan...JC Team 1 5,12 --- 644
    Ids Hengstmangers KAV Hollan...JC Team 1 4,74 --- 0
    Michel Laanbroek KAV Hollan...JC Team 2 4,34 --- 486


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Daniel Sleiman KAV Holland JD 12,79 -3.7 m/s--- 365
    Robin Staal KAV Holland JD 15,05 -3.7 m/s--- 131
    Alfredo Dirksen KAV Holland JD DNF --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Benedict van Erp KAV Holland JD 3:48,12 --- 375
    Yannick Vollaard KAV Holland JD 3:50,99 --- 360
    Willem van Leeuwen KAV Holland JD 3:51,67 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Adriaan Fornerod KAV Holland JD 17,48 -2.5 m/s--- 230
    Lucas Weber KAV Holland JD 18,56 -2.5 m/s--- 170
    Sid van Houten KAV Holland JD 19,29 -2.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos JD Team 1 (4x80m) Phanos - JJD 4 44,09 585
    2 Almere `81 JD Team 1 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 44,72 511
    2 Almere `81 JD Team 2 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 45,52 530
    4 Phanos JD Team 2 (4x80m) Phanos - JJD 4 46,05 461
    4 AV Startbaan JD Team 1 (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 47,28 467
    6 Almere `81 JD Team 3 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 47,93 445
    6 AV Suomi JD Team 1 (4x80m) AV Suomi - JJD 4 47,93 445
    8 KAV Holland JD (4x80m) KAV Holland - JJD 4 50,37 367
    9 Phanos JD Team 3 (4x80m) Phanos - JJD 4 51,05 346
    10 AV Haarlem JD (4x80m) AV Haarlem - JJD 4 55,19 233
    11 AV De Spartaan JD (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 1:03,88 42
    12 Almere `81 JD Team 4 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 DNS 0
    12 AV Startbaan JD Team 2 (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 DNS 0
    12 AV Suomi JD Team 2 (4x80m) AV Suomi - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Martijn van de Laar KAV Holland JD 13,54 --- 175
    Irmin Flach KAV Holland JD 10,78 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Christiaan Zandstra KAV Holland JD 6,77 --- 352
    Mathijs Gebe KAV Holland JD 4,48 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sid van Houten KAV Holland JD 1,10 --- 316
    Robin Staal KAV Holland JD 1,00 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Christiaan Zandstra KAV Holland JD 3,93 --- 404
    Adriaan Fornerod KAV Holland JD 3,75 --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sarah van Ekeris KAV Hollan...MC Team 1 21,44 -3.0 m/s20,90 496
    Julia Arlotti KAV Hollan...MC Team 1 21,84 -3.0 m/s21,09 465
    Sofia Bouwmeester KAV Hollan...MC Team 1 22,29 -0.3 m/s21,80 0
    Charlotte van Acker KAV Hollan...MC Team 2 23,46 -4.3 m/s--- 350
    Charlotte Veen KAV Hollan...MC Team 2 25,32 -4.3 m/s22,50 236
    Roos Schotanus KAV Hollan...MC Team 2 DNS 21,90 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rosalie Breems KAV Hollan...MC Team 1 2:31,39 2:32,80 546
    Nikki Taag KAV Hollan...MC Team 1 2:41,76 2:41,55 454
    Inez Bernard KAV Hollan...MC Team 1 2:46,16 --- 0
    Maud de Wit KAV Hollan...MC Team 2 3:05,91 2:40,00 280
    Marit Visser KAV Hollan...MC Team 2 DNS 2:50,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Robina Negenman KAV Hollan...MC Team 1 13,14 -3.4 m/s12,50 572
    Rosalie Breems KAV Hollan...MC Team 1 13,26 -3.4 m/s12,40 560
    Sarah van Ekeris KAV Hollan...MC Team 1 14,70 -3.4 m/s13,61 0
    Charlotte van Acker KAV Hollan...MC Team 2 17,66 -2.9 m/s--- 220
    Julia Wit KAV Hollan...MC Team 2 18,65 -2.9 m/s16,00 166


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland MC Team 1 (4x80m) KAV Holland - MJC 4 41,93 676
    2 AV De Spartaan MC Team 1 (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 42,09 669
    3 AV Startbaan MC (4x80m) AV Startbaan - MJC 4 42,43 654
    4 Almere `81 MC Team 1 (4x80m) Almere `81 - MJC 4 43,39 564
    5 Almere `81 MC Team 2 (4x80m) Almere `81 - MJC 4 45,28 539
    6 Phanos MC Team 2 (4x80m) Phanos - MJC 4 45,69 524
    7 AV De Spartaan MC Team 2 (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 46,75 486
    8 AV Aalsmeer MC (4x80m) AV Aalsmeer - MJC 4 47,25 468
    9 Phanos MC Team 1 (4x80m) Phanos - MJC 4 DQ 0
    9 AV Haarlem MC (4x80m) AV Haarlem - MJC 0 DNS 0
    9 AV Suomi MC (4x80m) AV Suomi - MJC 0 DNS 0
    9 Phanos MC Team 3 (4x80m) Phanos - MJC 0 DNS 0
    9 KAV Holland MC Team 2 (4x80m) KAV Holland - MJC 4 DNF 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Robina Negenman KAV Hollan...MC Team 1 29,37 --- 485
    Charlotte van Acker KAV Hollan...MC Team 2 13,66 --- 192
    Sofia Bouwmeester KAV Hollan...MC Team 1 12,64 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Robina Negenman KAV Hollan...MC Team 1 25,69 --- 406
    Julia Arlotti KAV Hollan...MC Team 1 19,50 --- 0
    Julia Wit KAV Hollan...MC Team 2 11,62 --- 130


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Julia Arlotti KAV Hollan...MC Team 1 8,90 --- 468
    Inez Bernard KAV Hollan...MC Team 1 7,00 --- 0
    Charlotte Veen KAV Hollan...MC Team 2 5,68 --- 286


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sofia Bouwmeester KAV Hollan...MC Team 1 1,50 --- 623
    Fay Witte KAV Hollan...MC Team 1 1,45 --- 0
    Julia Wit KAV Hollan...MC Team 2 1,25 --- 426
    Marit Visser KAV Hollan...MC Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Fay Witte KAV Hollan...MC Team 1 5,04 --- 629
    Nikki Taag KAV Hollan...MC Team 1 4,77 --- 0
    Maud de Wit KAV Hollan...MC Team 2 3,82 --- 382
    Roos Schotanus KAV Hollan...MC Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lourdes Vos KAV Holland MD 9,47 -3.4 m/s--- 464
    Annika ten Wolde KAV Holland MD 9,83 -3.9 m/s--- 405
    Jessie Reijnen KAV Holland MD 10,50 -3.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Eva Hoogewerf KAV Holland MD 3:37,39 --- 435
    Natalie van Mil KAV Holland MD 4:06,36 --- 285


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mette Borsboom KAV Holland MD 13,23 -2.4 m/s--- 266
    Annika ten Wolde KAV Holland MD 13,59 -2.4 m/s--- 238
    Sanne Munford KAV Holland MD 15,02 -2.4 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere `81 MD Team 1 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 33,51 637
    2 Phanos MD Team 1 (4x60m) Phanos - MJD 4 33,67 578
    3 AV De Spartaan MD Team 1 (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 34,69 577
    4 Almere `81 MD Team 2 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 34,93 565
    5 AV Startbaan MD Team 1 (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 35,19 553
    6 KAV Holland MD (4x60m) KAV Holland - MJD 4 35,66 530
    7 AV De Spartaan MD Team 2 (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 36,75 481
    8 Almere `81 MD Team 3 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 37,38 454
    8 Phanos MD Team 2 (4x60m) Phanos - MJD 4 37,38 454
    10 Almere `81 MD Team 4 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 37,89 433
    11 Phanos MD Team 3 (4x60m) Phanos - MJD 5 38,52 407
    12 AV Suomi MD (4x60m) AV Suomi - MJD 4 38,70 400
    13 Almere `81 MD Team 5 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 39,13 333
    14 Almere `81 MD Team 6 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 40,64 327
    15 AV Haarlem MD (4x60m) AV Haarlem - MJD 0 DNS 0
    15 AV Startbaan MD Team 2 (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Eva Hoogewerf KAV Holland MD 18,14 --- 288
    Natalie van Mil KAV Holland MD 13,96 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mette Borsboom KAV Holland MD 7,64 --- 402
    Eva Fels KAV Holland MD 5,80 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sophie van Ekeris KAV Holland MD 1,30 --- 462
    Eva Fels KAV Holland MD 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Rochelle Negenman KAV Holland MD 3,96 --- 410
    Jessie Reijnen KAV Holland MD 3,01 --- 0