Vereniging 'Phanos' op 'Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jelani James JJC Hoog
  • 1,45
  • Simone Schouws MJD Hoog
  • 1,40
  • Yohannes Hiensch JJD 1000m
  • 3:09,53
  • Benjamin van Altena JJC 150m
  • 19,33
  • Simone Schouws MJD Kogel
  • 9,75
  • Kaj Casias JJC 150m
  • 20,17
  • Ellis Huistra MJC Ver
  • 4,63
  • Jade Vrij MJD 60m
  • 8,93
  • Miro Vlasman MJD 60m
  • 9,06
  • Ben Combee JJC 150m
  • 20,27
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Benjamin van Altena Phanos JC Team 1 19,33 -1.1 m/s--- 682
    Kaj Casias Phanos JC Team 1 20,17 -1.1 m/s--- 603
    Ben Combee Phanos JC Team 1 20,27 -1.1 m/s--- 0
    Lucien van Erck Phanos JC Team 3 21,04 +0.1 m/s--- 529
    Daan Schuirink Phanos JC Team 3 22,32 +0.1 m/s--- 429
    Peer van der Wees Phanos JC Team 2 23,54 +0.1 m/s--- 345
    Cedric van Esveld Phanos JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jelani James Phanos JC Team 1 2:28,14 2:31,00 577
    Wester Zaal Phanos JC Team 1 2:31,88 --- 541
    Christophe...an Altena Phanos JC Team 1 2:36,54 --- 0
    Jelle Miedema Phanos JC Team 2 2:44,74 --- 430
    Lucien van Erck Phanos JC Team 3 2:45,41 --- 425
    Tristan de Vré Phanos JC Team 2 DNS --- 0
    Ruben Prenen Phanos JC Team 3 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Wester Zaal Phanos JC Team 1 19,60 -2.6 m/s--- 385
    Christophe...an Altena Phanos JC Team 1 20,22 -2.6 m/s--- 351
    Peer van der Wees Phanos JC Team 2 21,64 -2.6 m/s--- 280
    Jelle Miedema Phanos JC Team 2 22,41 -2.6 m/s--- 245
    Ruben Prenen Phanos JC Team 3 24,28 -4.4 m/s--- 170
    Matteo Zandee Phanos JC Team 1 DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 49,77 722
    2 KAV Holland JC Team 1 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 50,57 692
    3 Phanos JC Team 1 (4x100m) Phanos - JJC 4 51,00 676
    4 Phanos JC Team 3 (4x100m) Phanos - JJC 4 55,61 521
    5 Almere `81 JC (4x100m) Almere `81 - JJC 4 55,71 518
    6 AV Aalsmeer JC (4x100m) AV Aalsmeer - JJC 4 57,39 468
    7 Phanos JC Team 2 (4x100m) Phanos - JJC 4 57,41 467
    7 AV Suomi JC (4x100m) AV Suomi - JJC 4 57,42 467
    9 AV Startbaan JC (4x100m) AV Startbaan - JJC 4 59,64 405
    10 AV Haarlem JC (4x100m) AV Haarlem - JJC 0 DNS 0
    10 KAV Holland JC Team 2 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 DNF 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Kaj Casias Phanos JC Team 1 23,30 --- 384
    Tobias van der Wardt Phanos JC Team 1 DNS 27,96 0
    Tristan de Vré Phanos JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Benjamin van Altena Phanos JC Team 1 9,53 8,82 500
    Daan van der Wees Phanos JC Team 2 6,68 --- 347
    Quincy Greer Phanos JC Team 3 5,66 --- 285
    Tobias van der Wardt Phanos JC Team 1 DNS 7,30 0
    Tristan de Vré Phanos JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jelani James Phanos JC Team 1 1,45 1,35 582
    Tenko van der Kuip Phanos JC Team 1 1,45 --- 0
    Daan Schuirink Phanos JC Team 3 1,25 --- 426
    Cedric van Esveld Phanos JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tenko van der Kuip Phanos JC Team 1 4,32 --- 482
    Ben Combee Phanos JC Team 1 4,17 --- 0
    Quincy Greer Phanos JC Team 3 3,75 --- 368
    Daan van der Wees Phanos JC Team 2 3,73 --- 364


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Yohannes Hiensch Phanos JD Team 1 11,86 -3.5 m/s11,69 487
    Franklyn Nwanaforo Phanos JD Team 1 12,07 -3.5 m/s11,73 458
    Noah Larsson Phanos JD Team 2 12,17 -3.5 m/s11,70 444
    Daniël Erbe Gomez Phanos JD Team 1 12,24 -3.5 m/s11,70 0
    Olek Smits Phanos JD Team 3 12,74 -2.6 m/s--- 371
    Luc Nelstein Phanos JD Team 3 12,88 -2.6 m/s--- 354
    Boet Bruggink Phanos JD Team 2 14,54 -2.6 m/s--- 177
    James van ...ckevorsel Phanos JD Team 3 DNS --- 0
    Sem Jongenburger Phanos JD Team 2 DNF --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Yohannes Hiensch Phanos JD Team 1 3:09,53 3:11,00 622
    Anthon Croockewit Phanos JD Team 1 3:17,28 3,15 565
    Eyoël Hiensch Phanos JD Team 1 3:22,10 3:21,00 0
    Fedor Musil Phanos JD Team 2 3:23,84 3:30,00 519
    Roan Bijlmer Phanos JD Team 2 3:34,11 3:30,00 454
    Ezequiel Bolsman Phanos JD Team 3 3:43,80 --- 398
    Lauran van Wunnik Phanos JD Team 3 3:47,13 --- 380
    Dimitris Nieuwland Phanos JD Team 3 3:50,18 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lucius Bout Phanos JD Team 1 15,37 -4.1 m/s14,81 373
    Jeen Hammink Phanos JD Team 1 15,44 -4.1 m/s15,18 367
    Eyoël Hiensch Phanos JD Team 1 16,43 -4.1 m/s15,42 0
    Fedor Musil Phanos JD Team 2 16,97 -4.1 m/s16,46 262
    Lauran van Wunnik Phanos JD Team 3 17,55 -4.7 m/s--- 226
    Olek Smits Phanos JD Team 3 17,90 -4.7 m/s--- 206
    Sem Jongenburger Phanos JD Team 2 DNF --- 0
    James van ...ckevorsel Phanos JD Team 3 DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos JD Team 1 (4x80m) Phanos - JJD 4 44,09 585
    2 Almere `81 JD Team 1 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 44,72 511
    2 Almere `81 JD Team 2 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 45,52 530
    4 Phanos JD Team 2 (4x80m) Phanos - JJD 4 46,05 461
    4 AV Startbaan JD Team 1 (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 47,28 467
    6 Almere `81 JD Team 3 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 47,93 445
    6 AV Suomi JD Team 1 (4x80m) AV Suomi - JJD 4 47,93 445
    8 KAV Holland JD (4x80m) KAV Holland - JJD 4 50,37 367
    9 Phanos JD Team 3 (4x80m) Phanos - JJD 4 51,05 346
    10 AV Haarlem JD (4x80m) AV Haarlem - JJD 4 55,19 233
    11 AV De Spartaan JD (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 1:03,88 42
    12 Almere `81 JD Team 4 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 DNS 0
    12 AV Startbaan JD Team 2 (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 DNS 0
    12 AV Suomi JD Team 2 (4x80m) AV Suomi - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Demy River Wit Phanos JD Team 1 19,67 16,59 301
    Daniël Erbe Gomez Phanos JD Team 1 15,13 12,96 0
    Ezequiel Bolsman Phanos JD Team 3 12,68 --- 155
    Storm Stulemeijer Phanos JD Team 3 10,33 --- 0
    Boet Bruggink Phanos JD Team 2 9,10 --- 64
    Roan Bijlmer Phanos JD Team 2 8,13 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mick Baldew Phanos JD Team 1 9,38 9,49 492
    Demy River Wit Phanos JD Team 1 8,83 8,79 0
    Bommel Wijnveldt Phanos JD Team 3 5,58 --- 279
    Sylvain Kramer Phanos JD Team 2 5,40 --- 268
    Boet Bruggink Phanos JD Team 2 5,11 --- 0
    Casper van Kempen Phanos JD Team 3 5,06 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lucius Bout Phanos JD Team 1 1,40 1,35 541
    Mick Baldew Phanos JD Team 1 1,30 1,35 0
    Lauran van Wunnik Phanos JD Team 3 1,15 --- 0
    Luc Nelstein Phanos JD Team 3 1,15 --- 352
    Sylvain Kramer Phanos JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jeen Hammink Phanos JD Team 1 4,42 4,33 502
    Franklyn Nwanaforo Phanos JD Team 1 4,37 4,49 0
    Noah Larsson Phanos JD Team 2 4,24 --- 466
    Roan Bijlmer Phanos JD Team 2 3,90 --- 0
    Dimitris Nieuwland Phanos JD Team 3 3,53 --- 324
    Bommel Wijnveldt Phanos JD Team 3 3,29 --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Marthe Welkzijn Phanos MC Team 1 22,47 -3.2 m/s--- 419
    Anick Willems Phanos MC Team 1 22,57 -3.2 m/s--- 411
    Hannah van Leeuwen Phanos MC Team 2 DNF --- 0
    Miroe Ondaan Phanos MC Team 2 DNF --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anick Willems Phanos MC Team 1 2:49,76 --- 391
    Machteld Hammink Phanos MC Team 1 2:49,91 --- 390
    Nikki van Herwaarden Phanos MC Team 2 3:06,82 --- 274
    Madeleine ...ijmaijers Phanos MC Team 2 DNS --- 0
    Noëly Baan Phanos MC Team 1 DNF --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Ellis Huistra Phanos MC Team 1 13,80 -1.9 m/s--- 507
    Jente van den Bergh Phanos MC Team 2 15,65 -1.9 m/s--- 352
    Machteld Hammink Phanos MC Team 1 16,26 -6.4 m/s--- 308
    Marthe Welkzijn Phanos MC Team 1 18,08 -6.4 m/s--- 0
    Nikki van Herwaarden Phanos MC Team 2 DNF --- 0
    Giulia Battifoglia Phanos MC Team 2 DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland MC Team 1 (4x80m) KAV Holland - MJC 4 41,93 676
    2 AV De Spartaan MC Team 1 (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 42,09 669
    3 AV Startbaan MC (4x80m) AV Startbaan - MJC 4 42,43 654
    4 Almere `81 MC Team 1 (4x80m) Almere `81 - MJC 4 43,39 564
    5 Almere `81 MC Team 2 (4x80m) Almere `81 - MJC 4 45,28 539
    6 Phanos MC Team 2 (4x80m) Phanos - MJC 4 45,69 524
    7 AV De Spartaan MC Team 2 (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 46,75 486
    8 AV Aalsmeer MC (4x80m) AV Aalsmeer - MJC 4 47,25 468
    9 Phanos MC Team 1 (4x80m) Phanos - MJC 4 DQ 0
    9 AV Haarlem MC (4x80m) AV Haarlem - MJC 0 DNS 0
    9 AV Suomi MC (4x80m) AV Suomi - MJC 0 DNS 0
    9 Phanos MC Team 3 (4x80m) Phanos - MJC 0 DNS 0
    9 KAV Holland MC Team 2 (4x80m) KAV Holland - MJC 4 DNF 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Emmelie Klooster Phanos MC Team 1 22,10 --- 363
    Noëly Baan Phanos MC Team 1 17,35 --- 0
    Misha Oberski Phanos MC Team 2 13,59 --- 190


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Annika Klooster Phanos MC Team 1 26,40 --- 418
    Misha Oberski Phanos MC Team 2 16,50 --- 239
    Nikki van Herwaarden Phanos MC Team 2 11,10 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Annika Klooster Phanos MC Team 1 7,38 --- 387
    Misha Oberski Phanos MC Team 2 6,49 --- 336
    Emmelie Klooster Phanos MC Team 1 DNS --- 0
    Giulia Battifoglia Phanos MC Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Annika Klooster Phanos MC Team 1 1,35 --- 499
    Emmelie Klooster Phanos MC Team 1 DNS --- 0
    Miroe Ondaan Phanos MC Team 2 DNS --- 0
    Giulia Battifoglia Phanos MC Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Ellis Huistra Phanos MC Team 1 4,63 --- 546
    Jente van den Bergh Phanos MC Team 2 3,86 --- 390
    Hannah van Leeuwen Phanos MC Team 2 3,80 --- 0
    Noëly Baan Phanos MC Team 1 3,65 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jade Vrij Phanos MD Team 1 8,93 -5.6 m/s8,75 562
    Miro Vlasman Phanos MD Team 1 9,06 -5.6 m/s8,72 537
    Cristina ...ttifoglia Phanos MD Team 2 9,57 -3.9 m/s9,30 447
    Käthe Korfmann Phanos MD Team 2 9,72 -3.9 m/s9,46 422
    Marloes Buijs Phanos MD Team 3 10,43 -3.9 m/s10,09 315
    Ella Cajfinger Phanos MD Team 2 10,87 -3.4 m/s--- 0
    Isa de Boer Phanos MD Team 3 10,88 -3.9 m/s--- 254
    Josephine Jense Phanos MD Team 1 DNF 9,37 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Veerle Verbeek Phanos MD Team 1 3:38,18 3:39,00 430
    Izzy Erdmann Phanos MD Team 1 3:41,20 3:45,00 413
    Maria Kuipers Phanos MD Team 1 3:42,73 3:40,00 0
    Esmée Roelants Phanos MD Team 2 3:53,24 3:52,00 348
    Bodil Wergius Phanos MD Team 2 4:12,71 3:59,00 257
    Marloes Buijs Phanos MD Team 3 4:14,57 3:56,00 249
    Isa de Boer Phanos MD Team 3 4:32,52 --- 177
    Mare Bödecker Phanos MD Team 3 DNF --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Miro Vlasman Phanos MD Team 1 11,15 -3.7 m/s10,61 464
    Josephine Jense Phanos MD Team 1 12,15 -3.7 m/s12,18 360
    Veerle Verbeek Phanos MD Team 1 12,44 -3.3 m/s12,47 0
    Käthe Korfmann Phanos MD Team 2 13,16 -3.3 m/s13,34 272
    Cristina ...ttifoglia Phanos MD Team 2 13,25 -3.3 m/s12,80 264
    Bodil Wergius Phanos MD Team 2 13,47 -3.3 m/s13,09 0
    Jean Nelstein Phanos MD Team 3 14,63 -2.4 m/s--- 164
    Jaya de Jong Phanos MD Team 3 14,73 -3.3 m/s14,67 158
    Esther Willenborg Phanos MD Team 3 DNF 13,30 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere `81 MD Team 1 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 33,51 637
    2 Phanos MD Team 1 (4x60m) Phanos - MJD 4 33,67 578
    3 AV De Spartaan MD Team 1 (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 34,69 577
    4 Almere `81 MD Team 2 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 34,93 565
    5 AV Startbaan MD Team 1 (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 35,19 553
    6 KAV Holland MD (4x60m) KAV Holland - MJD 4 35,66 530
    7 AV De Spartaan MD Team 2 (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 36,75 481
    8 Almere `81 MD Team 3 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 37,38 454
    8 Phanos MD Team 2 (4x60m) Phanos - MJD 4 37,38 454
    10 Almere `81 MD Team 4 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 37,89 433
    11 Phanos MD Team 3 (4x60m) Phanos - MJD 5 38,52 407
    12 AV Suomi MD (4x60m) AV Suomi - MJD 4 38,70 400
    13 Almere `81 MD Team 5 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 39,13 333
    14 Almere `81 MD Team 6 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 40,64 327
    15 AV Haarlem MD (4x60m) AV Haarlem - MJD 0 DNS 0
    15 AV Startbaan MD Team 2 (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Esther Klok Phanos MD Team 1 20,82 --- 339
    Carlijn Breure Phanos MD Team 1 18,66 --- 0
    Julia Voerman Phanos MD Team 2 17,70 --- 279
    Esther Willenborg Phanos MD Team 3 8,52 --- 59
    Mare Bödecker Phanos MD Team 3 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Simone Schouws Phanos MD Team 1 9,75 --- 510
    Esther Klok Phanos MD Team 1 8,46 --- 0
    Esmée Roelants Phanos MD Team 2 6,70 --- 348
    Jean Nelstein Phanos MD Team 3 6,57 --- 341


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Simone Schouws Phanos MD Team 1 1,40 --- 541
    Käthe Korfmann Phanos MD Team 2 1,35 --- 499
    Maria Kuipers Phanos MD Team 1 1,20 --- 0
    Esmée Roelants Phanos MD Team 2 1,15 --- 0
    Marloes Buijs Phanos MD Team 3 1,05 --- 279


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Carlijn Breure Phanos MD Team 1 4,09 --- 436
    Jade Vrij Phanos MD Team 1 3,98 --- 0
    Jaya de Jong Phanos MD Team 3 3,38 --- 294
    Ella Cajfinger Phanos MD Team 2 2,58 --- 134