Vereniging 'AV Suomi' op 'Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Piter Miedema JJC 800m
  • 2:30,70
  • Erie de Cocq van Delwijnen MJD Ver
  • 4,38
  • Mette Drenth MJC Ver
  • 4,07
  • Erie de Cocq van Delwijnen MJD 60m
  • 9,21
  • Christiaan Barens JJD Hoog
  • 1,25
  • Stef Kloos JJC 800m
  • 2:27,07
  • Marijn Sluis JJC 150m
  • 19,45
  • Liyanne Molenaar MJD Hoog
  • 1,25
  • Mette Drenth MJC Hoog
  • 1,30
  • Stef Kloos JJC 150m
  • 19,98
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Marijn Sluis AV Suomi JC 19,45 +0.1 m/s--- 670
    Stef Kloos AV Suomi JC 19,98 -1.8 m/s--- 620


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Stef Kloos AV Suomi JC 2:27,07 --- 588
    Piter Miedema AV Suomi JC 2:30,70 --- 552


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Piter Miedema AV Suomi JC 21,69 -4.4 m/s--- 278
    Jordy Blesgraaf AV Suomi JC 23,89 -4.4 m/s--- 185


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 49,77 722
    2 KAV Holland JC Team 1 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 50,57 692
    3 Phanos JC Team 1 (4x100m) Phanos - JJC 4 51,00 676
    4 Phanos JC Team 3 (4x100m) Phanos - JJC 4 55,61 521
    5 Almere `81 JC (4x100m) Almere `81 - JJC 4 55,71 518
    6 AV Aalsmeer JC (4x100m) AV Aalsmeer - JJC 4 57,39 468
    7 Phanos JC Team 2 (4x100m) Phanos - JJC 4 57,41 467
    7 AV Suomi JC (4x100m) AV Suomi - JJC 4 57,42 467
    9 AV Startbaan JC (4x100m) AV Startbaan - JJC 4 59,64 405
    10 AV Haarlem JC (4x100m) AV Haarlem - JJC 0 DNS 0
    10 KAV Holland JC Team 2 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 DNF 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marijn Sluis AV Suomi JC 24,06 --- 398
    Stijn Melchers AV Suomi JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jordy Blesgraaf AV Suomi JC 5,21 --- 255


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jordy Blesgraaf AV Suomi JC 1,15 --- 352


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Stijn Melchers AV Suomi JC 4,03 --- 424


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Rens Bant AV Suomi JD Team 2 12,99 -3.7 m/s--- 341
    Junior Roh...c Raalte AV Suomi JD Team 2 13,19 -3.7 m/s--- 318
    Freek Tax AV Suomi JD Team 1 14,03 -3.7 m/s--- 227
    Jasper Zaagsma AV Suomi JD Team 2 14,43 -2.6 m/s13,37 0
    Milan ten Hacken AV Suomi JD Team 1 DNF --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sven Tesselaar AV Suomi JD Team 1 3:42,94 --- 403
    Koen de Jong AV Suomi JD Team 2 4:27,50 4:20,25 196
    Lucas van Haren AV Suomi JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Milan ten Hacken AV Suomi JD Team 1 15,29 -2.5 m/s--- 379
    Junior Roh...c Raalte AV Suomi JD Team 2 17,72 -4.7 m/s--- 216
    Bart Kneppers AV Suomi JD Team 1 18,26 -4.7 m/s--- 186


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos JD Team 1 (4x80m) Phanos - JJD 4 44,09 585
    2 Almere `81 JD Team 1 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 44,72 511
    2 Almere `81 JD Team 2 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 45,52 530
    4 Phanos JD Team 2 (4x80m) Phanos - JJD 4 46,05 461
    4 AV Startbaan JD Team 1 (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 47,28 467
    6 Almere `81 JD Team 3 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 47,93 445
    6 AV Suomi JD Team 1 (4x80m) AV Suomi - JJD 4 47,93 445
    8 KAV Holland JD (4x80m) KAV Holland - JJD 4 50,37 367
    9 Phanos JD Team 3 (4x80m) Phanos - JJD 4 51,05 346
    10 AV Haarlem JD (4x80m) AV Haarlem - JJD 4 55,19 233
    11 AV De Spartaan JD (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 1:03,88 42
    12 Almere `81 JD Team 4 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 DNS 0
    12 AV Startbaan JD Team 2 (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 DNS 0
    12 AV Suomi JD Team 2 (4x80m) AV Suomi - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rens Bant AV Suomi JD Team 2 16,33 --- 235
    Lucas van Haren AV Suomi JD Team 1 15,40 --- 216
    Jasper Zaagsma AV Suomi JD Team 2 14,76 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Freek Tax AV Suomi JD Team 1 6,62 --- 343
    Sven Tesselaar AV Suomi JD Team 1 5,83 --- 0
    Jasper Zaagsma AV Suomi JD Team 2 4,94 --- 237


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Christiaan Barens AV Suomi JD Team 1 1,25 --- 426
    Lucas van Haren AV Suomi JD Team 1 1,20 --- 0
    Rens Bant AV Suomi JD Team 2 1,05 --- 279


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Christiaan Barens AV Suomi JD Team 1 4,02 --- 422
    Bart Kneppers AV Suomi JD Team 1 3,98 --- 0
    Koen de Jong AV Suomi JD Team 2 3,41 --- 300


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mette Drenth AV Suomi MC 23,28 -4.6 m/s--- 362


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jenna Zaagsma AV Suomi MC 2:58,12 3:06,58 331


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Anne Zuiderduin AV Suomi MC 18,18 -6.4 m/s--- 191
    Jenna Zaagsma AV Suomi MC 18,32 -2.9 m/s16,85 183


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anne Zuiderduin AV Suomi MC 16,04 --- 244


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anne Zuiderduin AV Suomi MC 13,85 --- 182


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mette Drenth AV Suomi MC 1,30 --- 462
    Jenna Zaagsma AV Suomi MC 1,15 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mette Drenth AV Suomi MC 4,07 --- 432


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Erie de Co...Delwijnen AV Suomi MD 9,21 -5.6 m/s9,08 510
    Liyanne Molenaar AV Suomi MD 9,80 -5.6 m/s9,17 409


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Cilia van Kessel AV Suomi MD 3:52,79 3:57,77 351
    Madelon Bouwman AV Suomi MD 4:01,24 3:59,28 309


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere `81 MD Team 1 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 33,51 637
    2 Phanos MD Team 1 (4x60m) Phanos - MJD 4 33,67 578
    3 AV De Spartaan MD Team 1 (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 34,69 577
    4 Almere `81 MD Team 2 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 34,93 565
    5 AV Startbaan MD Team 1 (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 35,19 553
    6 KAV Holland MD (4x60m) KAV Holland - MJD 4 35,66 530
    7 AV De Spartaan MD Team 2 (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 36,75 481
    8 Almere `81 MD Team 3 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 37,38 454
    8 Phanos MD Team 2 (4x60m) Phanos - MJD 4 37,38 454
    10 Almere `81 MD Team 4 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 37,89 433
    11 Phanos MD Team 3 (4x60m) Phanos - MJD 5 38,52 407
    12 AV Suomi MD (4x60m) AV Suomi - MJD 4 38,70 400
    13 Almere `81 MD Team 5 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 39,13 333
    14 Almere `81 MD Team 6 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 40,64 327
    15 AV Haarlem MD (4x60m) AV Haarlem - MJD 0 DNS 0
    15 AV Startbaan MD Team 2 (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Eva van Roode AV Suomi MD 11,38 --- 137


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Cilia van Kessel AV Suomi MD 5,39 --- 267
    Eva van Roode AV Suomi MD 5,36 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Liyanne Molenaar AV Suomi MD 1,25 --- 426


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Erie de Co...Delwijnen AV Suomi MD 4,38 --- 494