Vereniging 'AV 1923' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lois de la Mar MJC 80m
  • 11,52
  • Quinten Maring JJC 800m
  • 2:14,71
  • Jasper Oskam JJC 100m
  • 12,00
  • Jasper Oskam JJC Ver
  • 5,79
  • Nunzia Bos MJD 60m
  • 8,59
  • Denise Overweel MJC 80m
  • 11,74
  • Jasper Oskam JJC Hoog
  • 1,65
  • Daan Lunding JJC 800m
  • 2:15,18
  • Eva Dijkstra MJC 80m
  • 10,60
  • Lola Nat MJD 60m
  • 9,09
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jasper Oskam AV 1923 JC Team 1 12,00 +2.0 m/s11,92 825
    Diede Mieras AV 1923 JC Team 1 12,94 +0.4 m/s12,90 677
    Karel Gimbergh AV 1923 JC Team 1 12,96 +2.0 m/s12,80 0
    Thomas Duijm AV 1923 JC Team 2 13,21 +0.4 m/s12,99 638
    Boriz Werkhoven AV 1923 JC Team 2 DNS 13,20 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Quinten Maring AV 1923 JC Team 1 2:14,71 2:15,93 723
    Daan Lunding AV 1923 JC Team 1 2:15,18 2:18,86 717
    Daan Woldring AV 1923 JC Team 1 2:15,87 2:20,35 0
    Ruben Boers AV 1923 JC Team 2 2:43,75 2:54,00 438


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Diede Mieras AV 1923 JC Team 1 45,65 46,80 678
    Job Geerds AV 1923 JC Team 1 46,67 46,50 644
    Boriz Werkhoven AV 1923 JC Team 2 DNS --- 0
    Luka Bakrac AV 1923 JC Team 1 DNS 48,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 JC Team 1 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 50,32 701
    2 AV Feniks JC (4x100m) AV Feniks - JJC 4 50,36 699
    3 AV NEA-Volharding JC Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 4 50,93 678
    4 AV Edam JC (4x100m) AV Edam - JJC 4 52,48 623
    5 AV Atos JC (4x100m) AV Atos - JJC 4 52,89 609
    6 SAV JC (4x100m) SAV - JJC 4 55,81 515
    7 AAC JC (4x100m) AAC - JJC 4 58,06 449
    8 AKU JC (4x100m) AKU - JJC 0 DNS 0
    8 AV 1923 JC Team 2 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 DNS 0
    8 AV 1923 JC Team 3 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 DNS 0
    8 AV NEA-Volharding JC Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 0 DNS 0
    8 AV Zaanland JC (4x100m) AV Zaanland - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Diede Mieras AV 1923 JC Team 1 34,57 26,63 542
    Daan Woldring AV 1923 JC Team 1 23,60 23,07 0
    Ruben Boers AV 1923 JC Team 2 15,02 15,48 207


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Daniel Schepers AV 1923 JC Team 1 11,21 10,50 579
    Karel Gimbergh AV 1923 JC Team 1 DNS 8,53 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jasper Oskam AV 1923 JC Team 1 1,65 1,70 741
    Thomas Duijm AV 1923 JC Team 2 1,55 1,50 663
    Daan Lunding AV 1923 JC Team 1 DNS 1,40 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jasper Oskam AV 1923 JC Team 1 5,79 +1.5 m/s5,30 772
    Job Geerds AV 1923 JC Team 1 5,33 +2.0 m/s5,21 0
    Thomas Duijm AV 1923 JC Team 2 4,85 +1.2 m/s4,54 591
    Milan Hovenier AV 1923 JC Team 2 4,41 +1.8 m/s4,41 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Daan van der Vliet AV 1923 JD Team 1 11,15 +2.8 m/s11,20 594
    Daan Post AV 1923 JD Team 3 11,54 +2.1 m/s--- 534
    Tobias van Belle AV 1923 JD Team 1 11,97 +1.7 m/s--- 472
    Primo Burgstra AV 1923 JD Team 2 12,09 +0.3 m/s--- 455
    Hidde Oppers AV 1923 JD Team 1 12,30 +0.3 m/s--- 0
    Jona Wong Chung AV 1923 JD Team 2 12,45 +0.3 m/s--- 408
    Gilles van Arkel AV 1923 JD Team 3 12,73 +0.3 m/s--- 372
    Tom Oosterhuis AV 1923 JD Team 3 12,95 +0.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tobias van Belle AV 1923 JD Team 1 3:16,76 3:13,00 568
    Samuel Wilhelm AV 1923 JD Team 1 3:18,81 3:23,00 554
    Hidde Oppers AV 1923 JD Team 1 3:20,09 3:14,00 0
    Boris Aerts AV 1923 JD Team 2 3:21,13 3:25,00 538
    Thomas Fructus AV 1923 JD Team 2 3:25,95 3:26,00 506
    Primo Burgstra AV 1923 JD Team 2 3:26,71 3:28,00 0
    Tom Oosterhuis AV 1923 JD Team 3 3:59,49 --- 317


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Daan van der Vliet AV 1923 JD Team 1 14,93 +1.6 m/s15,86 407
    Thomas Fructus AV 1923 JD Team 2 15,18 +1.8 m/s15,11 387
    Boris Aerts AV 1923 JD Team 2 15,33 +1.8 m/s15,21 376
    Anders Haringma AV 1923 JD Team 2 16,08 +1.6 m/s15,71 0
    Abbe Engers AV 1923 JD Team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 41,84 680
    1 AV Zaanland JD (4x80m) AV Zaanland - JJD 0 41,84 680
    3 AV 1923 JD Team 1 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 44,28 578
    4 AV 1923 JD Team 2 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 45,13 495
    4 AV NEA-Volharding JD Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 45,70 524
    6 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 46,20 505
    7 SAV JD (4x80m) SAV - JJD 0 48,90 413
    8 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 49,57 391
    9 AAC JD (4x80m) AAC - JJD 4 49,77 335
    10 AV Edam JD (4x80m) AV Edam - JJD 4 51,47 334
    11 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
    11 AKU JD (4x80m) AKU - JJD 0 DNS 0
    11 AV 1923 JD Team 3 (4x80m) AV 1923 - JJD 0 DNS 0
    11 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 4 DNS 0
    11 AV NEA-Volharding JD Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Ike Schepers AV 1923 JD Team 2 26,96 --- 447
    Julian Jonkmans AV 1923 JD Team 1 20,29 --- 330
    Wolf van Strijen AV 1923 JD Team 3 18,13 --- 288
    Olivier Risseeuw AV 1923 JD Team 1 16,43 --- 0
    Jan Westendorp AV 1923 JD Team 2 16,17 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Julian Jonkmans AV 1923 JD Team 1 20,50 --- 316
    Ike Schepers AV 1923 JD Team 2 18,83 --- 285
    Gilles van Arkel AV 1923 JD Team 3 14,46 --- 195
    Jan Westendorp AV 1923 JD Team 2 13,40 --- 0
    Olivier Risseeuw AV 1923 JD Team 1 13,04 --- 0
    Wolf van Strijen AV 1923 JD Team 3 11,82 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mante Ignacio AV 1923 JD Team 2 7,49 --- 393
    Ike Schepers AV 1923 JD Team 2 7,03 --- 0
    Wolf van Strijen AV 1923 JD Team 3 5,65 --- 284
    Olivier Risseeuw AV 1923 JD Team 1 5,60 --- 281
    Gilles van Arkel AV 1923 JD Team 3 5,39 --- 0
    Abbe Engers AV 1923 JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Julian Jonkmans AV 1923 JD Team 1 1,45 --- 582
    Jona Wong Chung AV 1923 JD Team 2 NM --- 0
    Abbe Engers AV 1923 JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Samuel Wilhelm AV 1923 JD Team 1 4,16 --- 450
    Anders Haringma AV 1923 JD Team 2 4,10 --- 438
    Jona Wong Chung AV 1923 JD Team 2 3,82 --- 0
    Tom Oosterhuis AV 1923 JD Team 3 3,52 --- 322


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Eva Dijkstra AV 1923 MC Team 1 10,60 +0.9 m/s10,90 687
    Lois de la Mar AV 1923 MC Team 1 11,52 +0.9 m/s11,80 537
    Denise Overweel AV 1923 MC Team 1 11,74 +0.9 m/s11,70 0
    Aerin Gaston AV 1923 MC Team 2 11,92 +0.9 m/s12,00 479


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lois de la Mar AV 1923 MC Team 1 2:36,20 2:34,67 502
    Laila Fooij AV 1923 MC Team 2 2:36,67 --- 498
    Lieke ten Wolde AV 1923 MC Team 1 2:37,81 2:43,28 488
    Maxime Frenkel AV 1923 MC Team 1 DNF 2:40,77 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lieke ten Wolde AV 1923 MC Team 1 53,96 --- 439
    Mae Liefeld AV 1923 MC Team 1 1:04,85 --- 219


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks MC (4x80m) AV Feniks - MJC 4 42,17 665
    2 AV 1923 MC Team 1 (4x80m) AV 1923 - MJC 4 42,68 643
    3 AV Edam MC (4x80m) AV Edam - MJC 4 42,83 637
    4 SAV MC Team 1 (4x80m) SAV - MJC 4 43,57 606
    5 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 43,66 603
    6 AAC MC (4x80m) AAC - MJC 4 44,46 571
    7 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 4 44,80 558
    8 SAV MC Team 2 (4x80m) SAV - MJC 4 47,12 473
    9 AKU MC (4x80m) AKU - MJC 0 DNS 0
    9 AV 1923 MC Team 2 (4x80m) AV 1923 - MJC 0 DNS 0
    9 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 4 DNS 0
    9 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maxime Frenkel AV 1923 MC Team 1 21,83 20,00 358
    Dana Dullemond AV 1923 MC Team 1 15,62 20,00 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Eva Dijkstra AV 1923 MC Team 1 8,69 8,76 457
    Denise Overweel AV 1923 MC Team 1 7,59 8,73 0
    Fleur Hoogervorst AV 1923 MC Team 2 DNS 7,90 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Denise Overweel AV 1923 MC Team 1 1,30 1,40 462
    Fleur Hoogervorst AV 1923 MC Team 2 DNS 1,15 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lieke ten Wolde AV 1923 MC Team 1 4,26 +1.8 m/s4,05 470
    Elja Mantel AV 1923 MC Team 1 4,20 +1.5 m/s--- 0
    Aerin Gaston AV 1923 MC Team 2 4,05 +1.2 m/s3,64 428


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Nunzia Bos AV 1923 MD Team 1 8,59 +2.6 m/s8,69 630
    Lola Nat AV 1923 MD Team 1 9,09 +2.0 m/s9,30 532
    Iris Grit AV 1923 MD Team 2 10,21 +2.0 m/s--- 346


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Misha Pier AV 1923 MD Team 1 3:27,65 3:30,17 495
    Amélie de Wit AV 1923 MD Team 1 3:39,72 3:44,95 421
    Jona Kuijt AV 1923 MD Team 1 3:55,33 3:45,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lola Nat AV 1923 MD Team 1 12,22 +1.1 m/s13,12 354
    Amélie de Wit AV 1923 MD Team 1 13,29 +1.1 m/s12,89 261
    Misha Pier AV 1923 MD Team 1 13,86 +1.1 m/s13,12 0
    Marit Woldring AV 1923 MD Team 2 14,13 +2.3 m/s--- 198


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 32,55 689
    2 SAV MD Team 1 (4x60m) SAV - MJD 4 33,55 635
    3 AV Feniks MD (4x60m) AV Feniks - MJD 4 34,04 609
    4 AV 1923 MD Team 1 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 34,15 554
    5 AAC MD (4x60m) AAC - MJD 4 35,49 488
    5 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,53 536
    7 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 35,73 527
    8 AKU MD (4x60m) AKU - MJD 4 36,12 509
    9 SAV MD Team 2 (4x60m) SAV - MJD 4 37,05 468
    10 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 37,15 464
    11 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 4 38,66 401
    12 AV Edam MD (4x60m) AV Edam - MJD 4 39,02 387
    13 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 39,42 372
    14 AV 1923 MD Team 2 (4x60m) AV 1923 - MJD 0 DNS 0
    14 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bezawit Kifle AV 1923 MD Team 1 14,77 --- 202
    Iris Grit AV 1923 MD Team 2 14,50 --- 196
    Bente van ...n Lindert AV 1923 MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bezawit Kifle AV 1923 MD Team 1 8,18 --- 431
    Iris Grit AV 1923 MD Team 2 6,16 --- 316
    Bente van ...n Lindert AV 1923 MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Misha Pier AV 1923 MD Team 1 1,35 --- 499
    Mali Onyeike AV 1923 MD Team 1 1,20 --- 0
    Marit Woldring AV 1923 MD Team 2 1,15 --- 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Nunzia Bos AV 1923 MD Team 1 4,15 --- 448
    Mali Onyeike AV 1923 MD Team 1 3,45 --- 0
    Marit Woldring AV 1923 MD Team 2 3,32 --- 282