Vereniging 'AAC' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Tessa Beugelink MJD 60m
  • 9,16
  • Amin el Feddaly JJC 800m
  • 2:25,25
  • Anouk van der Kuur MJD 60m
  • 9,11
  • Sonny Meijers JJC Kogel
  • 10,83
  • Cheferny Bobson MJC 300mH
  • 50,92
  • Hein Pieters JJC 100m
  • 13,70
  • Cheferny Bobson MJC 80m
  • 10,76
  • Sion Meijers JJC 100m
  • 12,41
  • Sion Meijers JJC Ver
  • 5,24
  • Tessa Beugelink MJD 1000m
  • 3:17,72
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sion Meijers AAC JC 12,41 +0.4 m/s12,98 758
    Hein Pieters AAC JC 13,70 +0.4 m/s--- 572
    Yoeri Meftah AAC JC 15,58 +2.0 m/s15,56 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Amin el Feddaly AAC JC 2:25,25 2:29,15 606
    Sirito Mathijssen AAC JC 2:40,35 2:37,44 466
    Martijn Lammerts AAC JC 2:46,89 2:53,53 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Amin el Feddaly AAC JC 54,12 --- 435
    Sion Meijers AAC JC DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 JC Team 1 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 50,32 701
    2 AV Feniks JC (4x100m) AV Feniks - JJC 4 50,36 699
    3 AV NEA-Volharding JC Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 4 50,93 678
    4 AV Edam JC (4x100m) AV Edam - JJC 4 52,48 623
    5 AV Atos JC (4x100m) AV Atos - JJC 4 52,89 609
    6 SAV JC (4x100m) SAV - JJC 4 55,81 515
    7 AAC JC (4x100m) AAC - JJC 4 58,06 449
    8 AKU JC (4x100m) AKU - JJC 0 DNS 0
    8 AV 1923 JC Team 2 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 DNS 0
    8 AV 1923 JC Team 3 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 DNS 0
    8 AV NEA-Volharding JC Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 0 DNS 0
    8 AV Zaanland JC (4x100m) AV Zaanland - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sonny Meijers AAC JC 27,58 --- 437
    Sirito Mathijssen AAC JC 15,06 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sonny Meijers AAC JC 10,83 --- 562
    Hein Pieters AAC JC 8,39 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Martijn Lammerts AAC JC 1,35 --- 499


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sion Meijers AAC JC 5,24 +1.5 m/s--- 668


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Revalino Adang AAC JD 11,67 +1.9 m/s11,62 515
    Robin Almekinders AAC JD 11,91 +1.7 m/s--- 480
    Hedde-Jan Damen AAC JD 13,00 +1.5 m/s12,98 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jasper Kooter AAC JD 3:36,10 3:40,63 442
    Hedde-Jan Damen AAC JD 3:48,95 3:53,34 370
    Tristan van Vlodrop AAC JD 3:59,90 3:55,98 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jasper Kooter AAC JD 16,78 +1.6 m/s16,71 274
    Hedde-Jan Damen AAC JD 17,28 +1.0 m/s17,28 242


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 41,84 680
    1 AV Zaanland JD (4x80m) AV Zaanland - JJD 0 41,84 680
    3 AV 1923 JD Team 1 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 44,28 578
    4 AV 1923 JD Team 2 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 45,13 495
    4 AV NEA-Volharding JD Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 45,70 524
    6 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 46,20 505
    7 SAV JD (4x80m) SAV - JJD 0 48,90 413
    8 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 49,57 391
    9 AAC JD (4x80m) AAC - JJD 4 49,77 335
    10 AV Edam JD (4x80m) AV Edam - JJD 4 51,47 334
    11 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
    11 AKU JD (4x80m) AKU - JJD 0 DNS 0
    11 AV 1923 JD Team 3 (4x80m) AV 1923 - JJD 0 DNS 0
    11 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 4 DNS 0
    11 AV NEA-Volharding JD Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Robin Almekinders AAC JD 15,90 --- 241
    Guno Pool AAC JD 15,50 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Guno Pool AAC JD 11,78 --- 133
    Okke Rave AAC JD 11,06 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Guno Pool AAC JD 5,42 --- 269
    Okke Rave AAC JD 5,32 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Revalino Adang AAC JD 1,40 --- 541


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Revalino Adang AAC JD 4,45 --- 508
    Tristan van Vlodrop AAC JD 3,48 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Cheferny Bobson AAC MC 10,76 +0.9 m/s10,90 659
    Ilse Boon AAC MC 12,27 +0.9 m/s12,30 431


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Madeline el Aissati AAC MC 2:35,61 --- 507
    Rosa Westra AAC MC 2:40,64 2:36,68 463


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Cheferny Bobson AAC MC 50,92 --- 517
    Rosa Westra AAC MC 55,82 --- 395


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks MC (4x80m) AV Feniks - MJC 4 42,17 665
    2 AV 1923 MC Team 1 (4x80m) AV 1923 - MJC 4 42,68 643
    3 AV Edam MC (4x80m) AV Edam - MJC 4 42,83 637
    4 SAV MC Team 1 (4x80m) SAV - MJC 4 43,57 606
    5 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 43,66 603
    6 AAC MC (4x80m) AAC - MJC 4 44,46 571
    7 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 4 44,80 558
    8 SAV MC Team 2 (4x80m) SAV - MJC 4 47,12 473
    9 AKU MC (4x80m) AKU - MJC 0 DNS 0
    9 AV 1923 MC Team 2 (4x80m) AV 1923 - MJC 0 DNS 0
    9 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 4 DNS 0
    9 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anouk Edw...an Muijen AAC MC 12,77 --- 171
    Kim Lassche AAC MC 11,00 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Ilse Boon AAC MC 6,95 --- 363
    Kim Lassche AAC MC 6,35 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rosa Westra AAC MC 1,35 --- 499
    Kris Sturkenboom AAC MC 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Madeline el Aissati AAC MC 4,48 +2.0 m/s--- 515
    Anouk Edw...an Muijen AAC MC 3,50 +1.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Anouk van der Kuur AAC MD 9,11 +2.3 m/s9,19 528
    Tessa Beugelink AAC MD 9,16 +2.0 m/s9,26 519
    Tharissa Palma AAC MD 9,24 +2.3 m/s9,23 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tessa Beugelink AAC MD 3:17,72 3:25,13 562
    Anouk Kempkes AAC MD 3:25,18 3:33,68 511
    Aya Mohammadi AAC MD 4:01,18 4:03,53 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Renee de Hon AAC MD 11,97 +2.0 m/s11,78 378
    Tosca Bink AAC MD 13,18 +1.5 m/s13,12 270
    Yasmine Lahri AAC MD DNS 13,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 32,55 689
    2 SAV MD Team 1 (4x60m) SAV - MJD 4 33,55 635
    3 AV Feniks MD (4x60m) AV Feniks - MJD 4 34,04 609
    4 AV 1923 MD Team 1 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 34,15 554
    5 AAC MD (4x60m) AAC - MJD 4 35,49 488
    5 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,53 536
    7 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 35,73 527
    8 AKU MD (4x60m) AKU - MJD 4 36,12 509
    9 SAV MD Team 2 (4x60m) SAV - MJD 4 37,05 468
    10 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 37,15 464
    11 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 4 38,66 401
    12 AV Edam MD (4x60m) AV Edam - MJD 4 39,02 387
    13 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 39,42 372
    14 AV 1923 MD Team 2 (4x60m) AV 1923 - MJD 0 DNS 0
    14 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anna Jebose AAC MD 15,69 --- 222
    Julia Verberne AAC MD 12,04 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anna Jebose AAC MD 9,36 --- 491
    Tosca Bink AAC MD 8,74 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anouk van der Kuur AAC MD 1,30 --- 462
    Renee de Hon AAC MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Anouk van der Kuur AAC MD 4,33 --- 484
    Renee de Hon AAC MD DNS --- 0