Vereniging 'AV Edam' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Manon Verdonck MJC 800m
  • 2:26,23
  • Marnix Kolkman JJC Ver
  • 5,53
  • Marnix Kolkman JJC 300mH
  • 44,86
  • Jelle Hooijberg JJC 800m
  • 2:20,41
  • Liset Kolkman MJC Ver
  • 5,08
  • Anouk Schot MJC Hoog
  • 1,50
  • Liset Kolkman MJC Hoog
  • 1,60
  • Marnix Kolkman JJC 100m
  • 12,39
  • Max Guit JJC Hoog
  • 1,50
  • Willeke Stuijt MJC Speer
  • 36,70
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Marnix Kolkman AV Edam JC 12,39 +2.0 m/s12,34 761
    Jelle Hooijberg AV Edam JC 13,77 +0.4 m/s13,79 563
    Max Guit AV Edam JC DNS 13,79 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jelle Hooijberg AV Edam JC 2:20,41 2:24,00 658
    Jeroen van het Hof AV Edam JC 2:25,41 2:29,83 605


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marnix Kolkman AV Edam JC 44,86 --- 705
    Jeroen van het Hof AV Edam JC 50,25 --- 536


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 JC Team 1 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 50,32 701
    2 AV Feniks JC (4x100m) AV Feniks - JJC 4 50,36 699
    3 AV NEA-Volharding JC Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 4 50,93 678
    4 AV Edam JC (4x100m) AV Edam - JJC 4 52,48 623
    5 AV Atos JC (4x100m) AV Atos - JJC 4 52,89 609
    6 SAV JC (4x100m) SAV - JJC 4 55,81 515
    7 AAC JC (4x100m) AAC - JJC 4 58,06 449
    8 AKU JC (4x100m) AKU - JJC 0 DNS 0
    8 AV 1923 JC Team 2 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 DNS 0
    8 AV 1923 JC Team 3 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 DNS 0
    8 AV NEA-Volharding JC Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 0 DNS 0
    8 AV Zaanland JC (4x100m) AV Zaanland - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sam Reukers AV Edam JC 26,00 --- 411
    Daan Schurink AV Edam JC 24,87 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sam Reukers AV Edam JC 8,76 --- 461
    Daan Schurink AV Edam JC 8,38 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Max Guit AV Edam JC 1,50 --- 623


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Marnix Kolkman AV Edam JC 5,53 +1.3 m/s5,52 723
    Daan Schurink AV Edam JC 4,17 +1.7 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sander Buikman AV Edam JD 11,81 +2.1 m/s--- 494
    Emiel Joosten AV Edam JD 12,21 +2.1 m/s--- 439
    Leandro Ouwehand AV Edam JD 12,76 +2.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Aike van der Lei AV Edam JD 3:21,73 --- 534
    Mika van der Lei AV Edam JD 4:02,00 --- 305


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jur Bakker AV Edam JD 14,12 +2.5 m/s--- 477
    Sander Buikman AV Edam JD 14,72 +2.5 m/s--- 425
    Emiel Joosten AV Edam JD 16,53 +2.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 41,84 680
    1 AV Zaanland JD (4x80m) AV Zaanland - JJD 0 41,84 680
    3 AV 1923 JD Team 1 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 44,28 578
    4 AV 1923 JD Team 2 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 45,13 495
    4 AV NEA-Volharding JD Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 45,70 524
    6 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 46,20 505
    7 SAV JD (4x80m) SAV - JJD 0 48,90 413
    8 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 49,57 391
    9 AAC JD (4x80m) AAC - JJD 4 49,77 335
    10 AV Edam JD (4x80m) AV Edam - JJD 4 51,47 334
    11 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
    11 AKU JD (4x80m) AKU - JJD 0 DNS 0
    11 AV 1923 JD Team 3 (4x80m) AV 1923 - JJD 0 DNS 0
    11 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 4 DNS 0
    11 AV NEA-Volharding JD Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sander Buikman AV Edam JD 22,01 --- 361
    Leandro Ouwehand AV Edam JD 17,79 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Aike van der Lei AV Edam JD 10,99 --- 114
    Mika van der Lei AV Edam JD 9,09 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Aike van der Lei AV Edam JD 4,67 --- 218


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jur Bakker AV Edam JD 1,35 --- 499


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jur Bakker AV Edam JD 4,60 --- 540
    Jelle Buikman AV Edam JD 2,78 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Daphne Buikman AV Edam MC 11,27 +1.7 m/s--- 575
    Caya de Graaf AV Edam MC 11,41 +2.3 m/s--- 553
    Sharita Oor AV Edam MC 12,08 +1.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Manon Verdonck AV Edam MC 2:26,23 2:24,17 596
    Daniëlle Steur AV Edam MC 2:36,52 2:34,05 499
    Daphne Bosch AV Edam MC 2:54,17 2:42,60 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Liset Kolkman AV Edam MC 51,62 --- 499
    Willeke Stuijt AV Edam MC 53,52 --- 450
    Daphne Buikman AV Edam MC 56,07 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks MC (4x80m) AV Feniks - MJC 4 42,17 665
    2 AV 1923 MC Team 1 (4x80m) AV 1923 - MJC 4 42,68 643
    3 AV Edam MC (4x80m) AV Edam - MJC 4 42,83 637
    4 SAV MC Team 1 (4x80m) SAV - MJC 4 43,57 606
    5 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 43,66 603
    6 AAC MC (4x80m) AAC - MJC 4 44,46 571
    7 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 4 44,80 558
    8 SAV MC Team 2 (4x80m) SAV - MJC 4 47,12 473
    9 AKU MC (4x80m) AKU - MJC 0 DNS 0
    9 AV 1923 MC Team 2 (4x80m) AV 1923 - MJC 0 DNS 0
    9 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 4 DNS 0
    9 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Willeke Stuijt AV Edam MC 36,70 --- 594
    Lianne Runderkamp AV Edam MC 24,34 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Willeke Stuijt AV Edam MC 10,31 --- 537
    Sharita Oor AV Edam MC 8,71 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Liset Kolkman AV Edam MC 1,60 --- 702
    Anouk Schot AV Edam MC 1,50 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Liset Kolkman AV Edam MC 5,08 +1.5 m/s--- 636
    Caya de Graaf AV Edam MC 4,78 +1.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Esmée Rossenaar AV Edam MD 9,18 +0.6 m/s--- 515
    Anouk Tol AV Edam MD 9,82 +0.6 m/s--- 406
    Caitlin Wals AV Edam MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Esmée Rossenaar AV Edam MD 3:39,50 --- 423
    Anouk Sier AV Edam MD 4:20,43 --- 224


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Esmée Rossenaar AV Edam MD 11,92 +1.2 m/s--- 383
    Femke Guit AV Edam MD 12,89 +1.2 m/s--- 294


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 32,55 689
    2 SAV MD Team 1 (4x60m) SAV - MJD 4 33,55 635
    3 AV Feniks MD (4x60m) AV Feniks - MJD 4 34,04 609
    4 AV 1923 MD Team 1 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 34,15 554
    5 AAC MD (4x60m) AAC - MJD 4 35,49 488
    5 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,53 536
    7 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 35,73 527
    8 AKU MD (4x60m) AKU - MJD 4 36,12 509
    9 SAV MD Team 2 (4x60m) SAV - MJD 4 37,05 468
    10 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 37,15 464
    11 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 4 38,66 401
    12 AV Edam MD (4x60m) AV Edam - MJD 4 39,02 387
    13 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 39,42 372
    14 AV 1923 MD Team 2 (4x60m) AV 1923 - MJD 0 DNS 0
    14 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rosy Veerman AV Edam MD 15,69 --- 222
    Anouk Sier AV Edam MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Femke Guit AV Edam MD 9,03 --- 475
    Caitlin Wals AV Edam MD 7,88 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Anouk Tol AV Edam MD 3,68 --- 354
    Rosy Veerman AV Edam MD 3,17 --- 0