Vereniging 'AV Feniks' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Dave Boamah JJD 80m
  • 10,88
  • Thimo Henraat JJC 300mH
  • 44,64
  • Luciano Groenhart JJC Ver
  • 5,33
  • Thimo Henraat JJC 100m
  • 12,35
  • Charlotte Emanuel MJD 60m
  • 8,58
  • Jill ingrid Cooman MJD 60m
  • 8,84
  • Sarah Itiola MJC 80m
  • 10,64
  • Max rivera Rivera Rios JJC Hoog
  • 1,55
  • Evelyn Imafidon MJC 80m
  • 11,23
  • Shaquata King MJC 80m
  • 10,15
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Thimo Henraat AV Feniks JC 12,35 +2.0 m/s12,36 767
    Raúl van Harmelen AV Feniks JC 13,23 +2.0 m/s12,79 636
    Nathan Wolff AV Feniks JC 13,51 +2.0 m/s13,80 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Thimo Henraat AV Feniks JC 2:24,48 2:19,11 614
    Björn Rijkaard AV Feniks JC 2:35,30 2:37,41 510
    Rishandro Lacroes AV Feniks JC 2:50,39 2:49,90 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Thimo Henraat AV Feniks JC 44,64 --- 713
    Luciano Groenhart AV Feniks JC 48,97 --- 573
    Rishandro Lacroes AV Feniks JC 54,87 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 JC Team 1 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 50,32 701
    2 AV Feniks JC (4x100m) AV Feniks - JJC 4 50,36 699
    3 AV NEA-Volharding JC Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 4 50,93 678
    4 AV Edam JC (4x100m) AV Edam - JJC 4 52,48 623
    5 AV Atos JC (4x100m) AV Atos - JJC 4 52,89 609
    6 SAV JC (4x100m) SAV - JJC 4 55,81 515
    7 AAC JC (4x100m) AAC - JJC 4 58,06 449
    8 AKU JC (4x100m) AKU - JJC 0 DNS 0
    8 AV 1923 JC Team 2 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 DNS 0
    8 AV 1923 JC Team 3 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 DNS 0
    8 AV NEA-Volharding JC Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 0 DNS 0
    8 AV Zaanland JC (4x100m) AV Zaanland - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Felix Zwolle AV Feniks JC 32,31 --- 509
    Raúl van Harmelen AV Feniks JC 23,51 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Felix Zwolle AV Feniks JC 9,48 --- 497
    Björn Rijkaard AV Feniks JC 8,48 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Max rivera...vera Rios AV Feniks JC 1,55 --- 663
    Felix Zwolle AV Feniks JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Luciano Groenhart AV Feniks JC 5,33 +1.2 m/s--- 685
    Lars Meijer AV Feniks JC 5,03 +1.5 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Dave Boamah AV Feniks JD Team 1 10,88 +2.8 m/s10,78 639
    Milo de Langen AV Feniks JD Team 1 10,98 +2.8 m/s11,54 622
    Amar Wong AV Feniks JD Team 1 11,32 +2.8 m/s11,47 0
    Vincent Roberts AV Feniks JD Team 2 11,86 +1.9 m/s12,23 487
    Tristan Valkenburg AV Feniks JD Team 2 12,50 +1.7 m/s--- 401
    Jesse Bon AV Feniks JD Team 2 12,62 +1.9 m/s12,30 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Dave Boamah AV Feniks JD Team 1 3:15,34 3:14,16 579
    Milo de Langen AV Feniks JD Team 1 3:28,86 3:36,37 487
    Gino Rivera Rios AV Feniks JD Team 1 3:30,02 3:36,96 0
    Tristan Valkenburg AV Feniks JD Team 2 3:51,87 --- 355
    Jesse Bon AV Feniks JD Team 2 3:53,39 3:52,46 347
    Thijs Minnee AV Feniks JD Team 2 4:01,76 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Carildo Linger AV Feniks JD Team 1 13,22 +1.8 m/s13,73 564
    Berend Zwolle AV Feniks JD Team 1 14,71 +1.8 m/s15,28 425
    Vincent Roberts AV Feniks JD Team 2 16,24 +1.0 m/s17,64 310
    Joshua de Groot AV Feniks JD Team 2 16,67 +1.0 m/s16,85 281
    Fabian Smits AV Feniks JD Team 2 DNS --- 0
    Yaïr van Harmelen AV Feniks JD Team 1 DNS 13,59 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 41,84 680
    1 AV Zaanland JD (4x80m) AV Zaanland - JJD 0 41,84 680
    3 AV 1923 JD Team 1 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 44,28 578
    4 AV 1923 JD Team 2 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 45,13 495
    4 AV NEA-Volharding JD Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 45,70 524
    6 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 46,20 505
    7 SAV JD (4x80m) SAV - JJD 0 48,90 413
    8 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 49,57 391
    9 AAC JD (4x80m) AAC - JJD 4 49,77 335
    10 AV Edam JD (4x80m) AV Edam - JJD 4 51,47 334
    11 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
    11 AKU JD (4x80m) AKU - JJD 0 DNS 0
    11 AV 1923 JD Team 3 (4x80m) AV 1923 - JJD 0 DNS 0
    11 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 4 DNS 0
    11 AV NEA-Volharding JD Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sidate Seck AV Feniks JD Team 1 26,41 --- 438
    Yaïr van Harmelen AV Feniks JD Team 1 25,24 --- 0
    Siebe Pals AV Feniks JD Team 2 21,44 --- 351
    Daan Vlotman AV Feniks JD Team 2 12,75 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Gino Rivera Rios AV Feniks JD Team 1 21,34 --- 331
    Amar Wong AV Feniks JD Team 1 17,89 --- 0
    Siebe Pals AV Feniks JD Team 2 15,82 --- 224
    Zion Jozefzoon AV Feniks JD Team 2 14,00 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Gino Rivera Rios AV Feniks JD Team 1 9,01 --- 474
    Milo de Langen AV Feniks JD Team 1 8,99 --- 0
    Siebe Pals AV Feniks JD Team 2 6,64 --- 345
    Zion Jozefzoon AV Feniks JD Team 2 6,16 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Berend Zwolle AV Feniks JD Team 1 1,35 --- 499
    Amar Wong AV Feniks JD Team 1 1,25 --- 0
    Zion Jozefzoon AV Feniks JD Team 2 1,15 --- 352
    Fabian Smits AV Feniks JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Carildo Linger AV Feniks JD Team 1 4,76 --- 572
    Thijs Minnee AV Feniks JD Team 2 3,56 --- 330
    Joshua de Groot AV Feniks JD Team 2 3,52 --- 0
    Sidate Seck AV Feniks JD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Shaquata King AV Feniks MC 10,15 +0.9 m/s10,17 770
    Sarah Itiola AV Feniks MC 10,64 +0.9 m/s10,98 680
    Evelyn Imafidon AV Feniks MC 11,23 +0.9 m/s11,35 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks MC (4x80m) AV Feniks - MJC 4 42,17 665
    2 AV 1923 MC Team 1 (4x80m) AV 1923 - MJC 4 42,68 643
    3 AV Edam MC (4x80m) AV Edam - MJC 4 42,83 637
    4 SAV MC Team 1 (4x80m) SAV - MJC 4 43,57 606
    5 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 43,66 603
    6 AAC MC (4x80m) AAC - MJC 4 44,46 571
    7 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 4 44,80 558
    8 SAV MC Team 2 (4x80m) SAV - MJC 4 47,12 473
    9 AKU MC (4x80m) AKU - MJC 0 DNS 0
    9 AV 1923 MC Team 2 (4x80m) AV 1923 - MJC 0 DNS 0
    9 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 4 DNS 0
    9 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marieke Eleveld AV Feniks MC 17,94 --- 284


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marieke Eleveld AV Feniks MC 8,94 --- 470
    Jaimy Jozefzoon AV Feniks MC 7,33 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Shaquata King AV Feniks MC 4,78 +2.0 m/s--- 576
    Sarah Itiola AV Feniks MC 4,48 +1.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Charlotte Emanuel AV Feniks MD 8,58 +2.6 m/s8,56 632
    Jill ingrid Cooman AV Feniks MD 8,84 +2.3 m/s9,02 580
    Isairis C...llo Feliz AV Feniks MD 9,01 +1.8 m/s9,61 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Miapra Shepherd AV Feniks MD 3:43,36 --- 401
    Michelle Jansen AV Feniks MD 3:44,56 3:51,30 394
    Isairis C...llo Feliz AV Feniks MD 4:01,24 4:09,80 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Denise Essemiah AV Feniks MD 12,13 +2.3 m/s--- 362
    Demelsia Venetiaan AV Feniks MD 12,54 +1.1 m/s12,78 324
    Jill ingrid Cooman AV Feniks MD 12,97 +1.1 m/s13,08 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 32,55 689
    2 SAV MD Team 1 (4x60m) SAV - MJD 4 33,55 635
    3 AV Feniks MD (4x60m) AV Feniks - MJD 4 34,04 609
    4 AV 1923 MD Team 1 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 34,15 554
    5 AAC MD (4x60m) AAC - MJD 4 35,49 488
    5 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,53 536
    7 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 35,73 527
    8 AKU MD (4x60m) AKU - MJD 4 36,12 509
    9 SAV MD Team 2 (4x60m) SAV - MJD 4 37,05 468
    10 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 37,15 464
    11 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 4 38,66 401
    12 AV Edam MD (4x60m) AV Edam - MJD 4 39,02 387
    13 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 39,42 372
    14 AV 1923 MD Team 2 (4x60m) AV 1923 - MJD 0 DNS 0
    14 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Miapra Shepherd AV Feniks MD 13,06 --- 164
    Virlyn Walker AV Feniks MD 11,43 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Charlotte Emanuel AV Feniks MD 10,34 --- 539
    Denise Essemiah AV Feniks MD 8,16 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Denise Essemiah AV Feniks MD 1,20 --- 389
    Michelle Jansen AV Feniks MD 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Virlyn Walker AV Feniks MD 3,43 --- 304
    Michelle Jansen AV Feniks MD 3,08 --- 0