Vereniging 'STB' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Tom Weegels JJD Kogel
  • 5,42
  • Sica Verwasch MJD 60m
  • 8,77
  • Yara Ruijsch MJD 60m
  • 8,97
  • Jorn Scheeren JJD Kogel
  • 4,74
  • Tess Verbruggen MJC 80m
  • 11,89
  • Bjorn Bartholomé JJD 80m
  • 14,50
  • Jorn Scheeren JJD Hoog
  • 1,20
  • Bjorn Bartholomé JJD Ver
  • 2,79
  • Kim Dörenberg MJC Kogel
  • 8,41
  • Sica Verwasch MJD Ver
  • 4,33
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Bjorn Bartholomé STB JD 14,50 +0.0 m/s--- 181


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jorn Scheeren STB JD DNF --- 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tom Weegels STB JD 12,17 --- 156


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tom Weegels STB JD 5,42 --- 269
    Jorn Scheeren STB JD 4,74 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jorn Scheeren STB JD 1,20 --- 389
    Bjorn Bartholomé STB JD NM --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Bjorn Bartholomé STB JD 2,79 +1.0 m/s--- 176
    Tom Weegels STB JD 2,70 +1.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tess Verbruggen STB MC 11,89 +3.3 m/s--- 483
    Laura van Laere STB MC 14,99 +3.3 m/s--- 136
    Fabiënne ...rtholomé STB MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Laura van Laere STB MC 3:41,71 --- 92
    Floor Vervuren STB MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tess Verbruggen STB MC 17,07 +1.8 m/s--- 255
    Fabiënne ...rtholomé STB MC 18,61 +0.0 m/s--- 168
    Denise Engel STB MC DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atletiek Maastricht MC (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 42,30 660
    2 AV Unitas MC (4x80m) AV Unitas - MJC 4 42,55 649
    3 AV `t Jasper Sport MC Team 1 (4x80m) AV `t Jasper Sport - MJC 4 43,48 610
    4 Swift Atletiek MC Team 1 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 4 43,68 602
    5 HAC MC (4x80m) HAC - MJC 4 43,88 594
    6 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 44,31 577
    7 AV Achilles Top MC Team 1 (4x80m) AV Achilles Top - MJC 4 44,57 566
    8 Atletiek Leudal MC (4x80m) Atletiek Leudal - MJC 4 44,74 560
    9 Lopersgroep Deurne MC (4x80m) Lopersgroep Deurne - MJC 4 45,10 546
    10 AV Weert MC Team 1 (4x80m) AV Weert - MJC 4 46,73 486
    11 AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 4 47,41 462
    12 STB MC (4x80m) STB - MJC 4 47,46 461
    13 AV `t Jasper Sport MC Team 2 (4x80m) AV `t Jasper Sport - MJC 4 48,75 418
    14 ATV Venray MC (4x80m) ATV Venray - MJC 4 50,62 359
    15 AVON MC (4x80m) AVON - MJC 4 51,16 343
    16 AV Achilles Top MC Team 2 (4x80m) AV Achilles Top - MJC 0 DNS 0
    16 AV Weert MC Team 2 (4x80m) AV Weert - MJC 0 DNS 0
    16 Swift Atletiek MC Team 2 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Kim Dörenberg STB MC 13,84 --- 181
    Imke Erens STB MC 10,47 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Kim Dörenberg STB MC 8,41 --- 443
    Imke Erens STB MC 5,16 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fabiënne ...rtholomé STB MC 1,25 --- 426
    Denise Engel STB MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Floor Vervuren STB MC 3,62 -0.7 m/s--- 342
    Laura van Laere STB MC 2,81 +2.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sica Verwasch STB MD 8,77 +3.6 m/s--- 593
    Yara Ruijsch STB MD 8,97 +3.6 m/s--- 554
    Jill Reijnen STB MD 10,35 +3.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maud Missler STB MD 4:04,73 --- 293
    Audrey Reijnen STB MD 4:24,01 --- 210
    Anna Coerver STB MD 4:28,40 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sica Verwasch STB MD 13,34 +2.1 m/s--- 257
    Imke Hoogeboom STB MD 14,13 +1.0 m/s--- 198
    Jill Reijnen STB MD 14,63 +2.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas MD (4x60m) AV Unitas - MJD 4 34,05 609
    2 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 34,23 600
    3 AV Caesar MD (4x60m) AV Caesar - MJD 4 34,71 576
    4 Swift Atletiek MD Team 1 (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 35,19 553
    5 AV Achilles Top MD (4x60m) AV Achilles Top - MJD 4 35,58 534
    6 Atletiek Maastricht MD (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 36,01 514
    7 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 4 36,23 504
    8 Atletiek Leudal MD (4x60m) Atletiek Leudal - MJD 4 36,92 474
    9 Scopias Atletiek MD (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 4 37,76 438
    10 STB MD (4x60m) STB - MJD 4 38,97 389
    11 Swift Atletiek MD Team 2 (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 39,24 379
    12 AV Weert MD (4x60m) AV Weert - MJD 4 39,76 359
    13 Atletiekvereniging ATH MD (4x60m) Atletiekvereniging ATH - MJD 0 DNS 0
    13 AVON MD (4x60m) AVON - MJD 0 DNS 0
    13 Lopersgroep Deurne MD (4x60m) Lopersgroep Deurne - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maya de Weerdt STB MD 14,65 --- 214
    Evy Römkens STB MD 13,89 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Evy Römkens STB MD 16,51 --- 239
    Maya de Weerdt STB MD 15,02 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maud Missler STB MD 6,65 --- 345
    Isis Stuart STB MD 5,60 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Imke Hoogeboom STB MD 1,25 --- 426
    Jill Reijnen STB MD 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sica Verwasch STB MD 4,33 +2.4 m/s--- 484
    Audrey Reijnen STB MD 2,70 +0.8 m/s--- 0