Vereniging 'Scopias Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Liam Ernst JJD 1000m
  • 3:29,77
  • Vera Versteegen MJC 80m
  • 11,19
  • Lina Vercoulen MJD 60m
  • 8,95
  • Sanne Verdellen MJC 80m
  • 11,27
  • Myrthe Zwart MJC 80m
  • 11,70
  • Funs Aerts JJC 100m
  • 14,42
  • Denice Jacobs MJC Hoog
  • 1,35
  • Arthur Idema JJC 100m
  • 14,99
  • Funs Aerts JJC 800m
  • 2:40,00
  • Martijn Jansen JJC 800m
  • 2:41,89
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Funs Aerts Scopias Atletiek JC 14,42 +4.5 m/s--- 483
    Arthur Idema Scopias Atletiek JC 14,99 +4.5 m/s--- 419


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Funs Aerts Scopias Atletiek JC 2:40,00 --- 469
    Martijn Jansen Scopias Atletiek JC 2:41,89 --- 453


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Achilles Top JC (4x100m) AV Achilles Top - JJC 4 51,92 643
    2 Lopersgroep Deurne JC (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJC 4 52,22 632
    3 Swift Atletiek JC (4x100m) Swift Atletiek - JJC 4 52,83 611
    4 Atletiek Maastricht JC (4x100m) Atletiek Maastricht - JJC 4 55,19 534
    4 AV Caesar JC (4x100m) AV Caesar - JJC 4 55,20 534
    6 AV Unitas JC (4x100m) AV Unitas - JJC 4 56,38 498
    7 AVON JC (4x100m) AVON - JJC 4 59,62 406
    8 Atletiekvereniging ATH JC (4x100m) Atletiekvereniging ATH - JJC 4 1:00,54 382
    9 Scopias Atletiek JC (4x100m) Scopias Atletiek - JJC 4 1:03,21 315
    10 AV `t Jasper Sport JC (4x100m) AV `t Jasper Sport - JJC 4 1:04,71 280
    11 HAC JC (4x100m) HAC - JJC 4 DQ 0
    11 AV Weert JC (4x100m) AV Weert - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Wiek Keiren Scopias Atletiek JC 18,56 --- 296


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Martijn Jansen Scopias Atletiek JC 24,58 --- 388
    Wiek Keiren Scopias Atletiek JC 18,86 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Arthur Idema Scopias Atletiek JC 3,28 +0.5 m/s--- 274


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Luuk Hendriksen Scopias Atletiek JD 13,17 +2.8 m/s--- 320
    Liam Ernst Scopias Atletiek JD 13,19 +2.8 m/s--- 318
    Martijn Geurts Scopias Atletiek JD 15,39 +2.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Liam Ernst Scopias Atletiek JD 3:29,77 --- 481
    Wytze Hepburn Scopias Atletiek JD 4:11,52 --- 262
    Martijn Geurts Scopias Atletiek JD 4:11,88 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Xander Bosman Scopias Atletiek JD 18,17 +1.2 m/s--- 191
    Rick Faassen Scopias Atletiek JD 18,51 +3.0 m/s--- 173
    Wytze Hepburn Scopias Atletiek JD 19,78 +3.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas JD Team 2 (4x80m) AV Unitas - JJD 4 46,31 501
    2 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 46,38 499
    3 Swift Atletiek JD (4x80m) Swift Atletiek - JJD 4 47,04 475
    4 AV Weert JD Team 1 (4x80m) AV Weert - JJD 4 47,17 471
    5 AV Achilles Top JD (4x80m) AV Achilles Top - JJD 4 47,35 465
    6 AV Unitas JD Team 1 (4x80m) AV Unitas - JJD 4 49,88 382
    7 AV `t Jasper Sport JD Team 2 (4x80m) AV `t Jasper Sport - JJD 4 50,18 372
    8 Atletiek Maastricht JD (4x80m) Atletiek Maastricht - JJD 4 50,88 351
    9 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 52,14 315
    10 AV Weert JD Team 2 (4x80m) AV Weert - JJD 4 52,43 306
    11 Scopias Atletiek JD (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 4 54,80 243
    12 AV `t Jasper Sport JD Team 1 (4x80m) AV `t Jasper Sport - JJD 4 58,48 104
    13 ATV Venray JD (4x80m) ATV Venray - JJD 0 DNS 0
    13 AVON JD (4x80m) AVON - JJD 0 DNS 0
    13 STB JD (4x80m) STB - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rick Faassen Scopias Atletiek JD 23,06 --- 380
    Xander Bosman Scopias Atletiek JD 17,45 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rick Faassen Scopias Atletiek JD 6,52 --- 338
    Liam Ernst Scopias Atletiek JD 4,23 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Riks Pollen Scopias Atletiek JD 1,10 --- 316
    Luuk Hendriksen Scopias Atletiek JD NM --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Riks Pollen Scopias Atletiek JD 3,87 +2.1 m/s--- 392
    Xander Bosman Scopias Atletiek JD 3,53 +1.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Vera Versteegen Scopias Atletiek MC 11,19 +3.6 m/s11,60 588
    Sanne Verdellen Scopias Atletiek MC 11,27 +2.5 m/s10,82 575
    Myrthe Zwart Scopias Atletiek MC 11,70 +3.6 m/s11,88 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Denice Jacobs Scopias Atletiek MC 2:40,85 --- 462
    Vera Versteegen Scopias Atletiek MC 2:49,27 --- 395
    Veerle Behnke Scopias Atletiek MC 3:01,79 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Marieke Kuppens Scopias Atletiek MC 17,33 +0.3 m/s--- 239
    Jill van de Vinne Scopias Atletiek MC 17,35 +0.3 m/s--- 238


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atletiek Maastricht MC (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 42,30 660
    2 AV Unitas MC (4x80m) AV Unitas - MJC 4 42,55 649
    3 AV `t Jasper Sport MC Team 1 (4x80m) AV `t Jasper Sport - MJC 4 43,48 610
    4 Swift Atletiek MC Team 1 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 4 43,68 602
    5 HAC MC (4x80m) HAC - MJC 4 43,88 594
    6 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 44,31 577
    7 AV Achilles Top MC Team 1 (4x80m) AV Achilles Top - MJC 4 44,57 566
    8 Atletiek Leudal MC (4x80m) Atletiek Leudal - MJC 4 44,74 560
    9 Lopersgroep Deurne MC (4x80m) Lopersgroep Deurne - MJC 4 45,10 546
    10 AV Weert MC Team 1 (4x80m) AV Weert - MJC 4 46,73 486
    11 AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 4 47,41 462
    12 STB MC (4x80m) STB - MJC 4 47,46 461
    13 AV `t Jasper Sport MC Team 2 (4x80m) AV `t Jasper Sport - MJC 4 48,75 418
    14 ATV Venray MC (4x80m) ATV Venray - MJC 4 50,62 359
    15 AVON MC (4x80m) AVON - MJC 4 51,16 343
    16 AV Achilles Top MC Team 2 (4x80m) AV Achilles Top - MJC 0 DNS 0
    16 AV Weert MC Team 2 (4x80m) AV Weert - MJC 0 DNS 0
    16 Swift Atletiek MC Team 2 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sanne Verdellen Scopias Atletiek MC 18,67 --- 282
    Veerle Behnke Scopias Atletiek MC 13,57 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sanne Verdellen Scopias Atletiek MC 9,31 --- 489
    Myrthe Zwart Scopias Atletiek MC 6,63 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Denice Jacobs Scopias Atletiek MC 1,35 --- 499
    Jill van de Vinne Scopias Atletiek MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Marieke Kuppens Scopias Atletiek MC 4,18 +1.8 m/s--- 454
    Veerle Behnke Scopias Atletiek MC 3,53 +1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lina Vercoulen Scopias Atletiek MD 8,95 +2.3 m/s--- 558
    Audrey Jacobs Scopias Atletiek MD 9,60 +2.3 m/s--- 442
    Noëlle Haeff Scopias Atletiek MD 10,53 +2.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lina Vercoulen Scopias Atletiek MD 3:43,04 --- 403
    Xenia Raptis Scopias Atletiek MD 3:51,99 --- 355
    Lieke van Bussel Scopias Atletiek MD 4:25,75 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lina Vercoulen Scopias Atletiek MD 12,98 +1.3 m/s--- 286
    Silja Lokerse Scopias Atletiek MD 13,32 +1.3 m/s--- 259
    Lieke van Bussel Scopias Atletiek MD 14,62 +0.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas MD (4x60m) AV Unitas - MJD 4 34,05 609
    2 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 34,23 600
    3 AV Caesar MD (4x60m) AV Caesar - MJD 4 34,71 576
    4 Swift Atletiek MD Team 1 (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 35,19 553
    5 AV Achilles Top MD (4x60m) AV Achilles Top - MJD 4 35,58 534
    6 Atletiek Maastricht MD (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 36,01 514
    7 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 4 36,23 504
    8 Atletiek Leudal MD (4x60m) Atletiek Leudal - MJD 4 36,92 474
    9 Scopias Atletiek MD (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 4 37,76 438
    10 STB MD (4x60m) STB - MJD 4 38,97 389
    11 Swift Atletiek MD Team 2 (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 39,24 379
    12 AV Weert MD (4x60m) AV Weert - MJD 4 39,76 359
    13 Atletiekvereniging ATH MD (4x60m) Atletiekvereniging ATH - MJD 0 DNS 0
    13 AVON MD (4x60m) AVON - MJD 0 DNS 0
    13 Lopersgroep Deurne MD (4x60m) Lopersgroep Deurne - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Kaela Peeters Scopias Atletiek MD 12,57 --- 166
    Eva van Beek Scopias Atletiek MD 10,31 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Eva van Beek Scopias Atletiek MD 15,64 --- 221
    Jill Diepstraten Scopias Atletiek MD 12,68 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Audrey Jacobs Scopias Atletiek MD 7,84 --- 412
    Kaela Peeters Scopias Atletiek MD 7,19 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Silja Lokerse Scopias Atletiek MD 1,10 --- 316
    Noëlle Haeff Scopias Atletiek MD NM --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Silja Lokerse Scopias Atletiek MD 3,41 +1.7 m/s--- 300
    Xenia Raptis Scopias Atletiek MD 3,01 +1.3 m/s--- 0