Vereniging 'AV Achilles Top' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Quinten van Ommen JJC 100m
  • 12,14
  • Angelina Krasznai MJD Ver
  • 4,49
  • Quinten van Ommen JJC Ver
  • 5,48
  • Sylvio Mulders JJC 100m
  • 12,40
  • Angelina Krasznai MJD 60m
  • 8,70
  • Lisa Moulen MJC 80m
  • 10,92
  • Anke Mols MJC Hoog
  • 1,50
  • Eva Huirne MJC Hoog
  • 1,40
  • Luc Franck JJC Hoog
  • 1,55
  • Fabiël Wijnhoven JJC Kogel
  • 11,10
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Quinten van Ommen AV Achilles Top JC 12,14 +4.8 m/s--- 802
    Sylvio Mulders AV Achilles Top JC 12,40 +4.8 m/s--- 759


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sylvio Mulders AV Achilles Top JC 2:29,02 2:34,00 569
    Matthijs v...er Meulen AV Achilles Top JC 3:02,87 2:50,00 299


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Luc Franck AV Achilles Top JC 17,09 +1.0 m/s16,86 548
    Kevin Smaling AV Achilles Top JC 20,28 +1.9 m/s--- 347


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Achilles Top JC (4x100m) AV Achilles Top - JJC 4 51,92 643
    2 Lopersgroep Deurne JC (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJC 4 52,22 632
    3 Swift Atletiek JC (4x100m) Swift Atletiek - JJC 4 52,83 611
    4 Atletiek Maastricht JC (4x100m) Atletiek Maastricht - JJC 4 55,19 534
    4 AV Caesar JC (4x100m) AV Caesar - JJC 4 55,20 534
    6 AV Unitas JC (4x100m) AV Unitas - JJC 4 56,38 498
    7 AVON JC (4x100m) AVON - JJC 4 59,62 406
    8 Atletiekvereniging ATH JC (4x100m) Atletiekvereniging ATH - JJC 4 1:00,54 382
    9 Scopias Atletiek JC (4x100m) Scopias Atletiek - JJC 4 1:03,21 315
    10 AV `t Jasper Sport JC (4x100m) AV `t Jasper Sport - JJC 4 1:04,71 280
    11 HAC JC (4x100m) HAC - JJC 4 DQ 0
    11 AV Weert JC (4x100m) AV Weert - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fabiël Wijnhoven AV Achilles Top JC 32,11 --- 528


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fabiël Wijnhoven AV Achilles Top JC 34,25 --- 537
    Matthijs v...er Meulen AV Achilles Top JC 30,24 26,84 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fabiël Wijnhoven AV Achilles Top JC 11,10 --- 574


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Luc Franck AV Achilles Top JC 1,55 1,50 663
    Kevin Smaling AV Achilles Top JC 1,40 1,35 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Quinten van Ommen AV Achilles Top JC 5,48 +0.3 m/s5,47 714
    Kevin Smaling AV Achilles Top JC 3,90 +1.7 m/s4,07 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Liam Haze...ff Heeres AV Achilles Top JD 12,30 +0.0 m/s--- 427
    Sam Eijkenboom AV Achilles Top JD 13,69 +3.8 m/s12,81 263


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Levi Slangen AV Achilles Top JD 3:59,20 --- 319
    Sam Eijkenboom AV Achilles Top JD 4:06,27 4:09,46 285


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tom Schmit AV Achilles Top JD 18,00 +3.7 m/s--- 201
    Lucas Koolen AV Achilles Top JD 18,29 +3.7 m/s--- 185


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas JD Team 2 (4x80m) AV Unitas - JJD 4 46,31 501
    2 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 46,38 499
    3 Swift Atletiek JD (4x80m) Swift Atletiek - JJD 4 47,04 475
    4 AV Weert JD Team 1 (4x80m) AV Weert - JJD 4 47,17 471
    5 AV Achilles Top JD (4x80m) AV Achilles Top - JJD 4 47,35 465
    6 AV Unitas JD Team 1 (4x80m) AV Unitas - JJD 4 49,88 382
    7 AV `t Jasper Sport JD Team 2 (4x80m) AV `t Jasper Sport - JJD 4 50,18 372
    8 Atletiek Maastricht JD (4x80m) Atletiek Maastricht - JJD 4 50,88 351
    9 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 52,14 315
    10 AV Weert JD Team 2 (4x80m) AV Weert - JJD 4 52,43 306
    11 Scopias Atletiek JD (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 4 54,80 243
    12 AV `t Jasper Sport JD Team 1 (4x80m) AV `t Jasper Sport - JJD 4 58,48 104
    13 ATV Venray JD (4x80m) ATV Venray - JJD 0 DNS 0
    13 AVON JD (4x80m) AVON - JJD 0 DNS 0
    13 STB JD (4x80m) STB - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lucas Koolen AV Achilles Top JD 17,23 --- 269


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tom Schmit AV Achilles Top JD 8,96 8,95 471


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tom Schmit AV Achilles Top JD 1,35 1,40 499


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Liam Haze...ff Heeres AV Achilles Top JD 3,90 +0.8 m/s--- 398
    Levi Slangen AV Achilles Top JD 3,72 +3.3 m/s3,53 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lisa Moulen AV Achille...MC Team 1 10,92 +2.4 m/s--- 632
    Violet Willems AV Achille...MC Team 1 11,89 +2.4 m/s--- 483


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Donna Vanwersch AV Achille...MC Team 1 2:40,12 2:50,00 468
    Violet Willems AV Achille...MC Team 1 2:50,22 --- 387
    Vera Henning AV Achille...MC Team 1 2:52,58 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Melissa Uranka AV Achille...MC Team 1 14,72 +1.1 m/s16,49 425
    Lisa Moulen AV Achille...MC Team 1 15,77 +0.3 m/s--- 343
    Eva Huirne AV Achille...MC Team 1 16,33 +0.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atletiek Maastricht MC (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 42,30 660
    2 AV Unitas MC (4x80m) AV Unitas - MJC 4 42,55 649
    3 AV `t Jasper Sport MC Team 1 (4x80m) AV `t Jasper Sport - MJC 4 43,48 610
    4 Swift Atletiek MC Team 1 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 4 43,68 602
    5 HAC MC (4x80m) HAC - MJC 4 43,88 594
    6 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 44,31 577
    7 AV Achilles Top MC Team 1 (4x80m) AV Achilles Top - MJC 4 44,57 566
    8 Atletiek Leudal MC (4x80m) Atletiek Leudal - MJC 4 44,74 560
    9 Lopersgroep Deurne MC (4x80m) Lopersgroep Deurne - MJC 4 45,10 546
    10 AV Weert MC Team 1 (4x80m) AV Weert - MJC 4 46,73 486
    11 AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 4 47,41 462
    12 STB MC (4x80m) STB - MJC 4 47,46 461
    13 AV `t Jasper Sport MC Team 2 (4x80m) AV `t Jasper Sport - MJC 4 48,75 418
    14 ATV Venray MC (4x80m) ATV Venray - MJC 4 50,62 359
    15 AVON MC (4x80m) AVON - MJC 4 51,16 343
    16 AV Achilles Top MC Team 2 (4x80m) AV Achilles Top - MJC 0 DNS 0
    16 AV Weert MC Team 2 (4x80m) AV Weert - MJC 0 DNS 0
    16 Swift Atletiek MC Team 2 (4x80m) Swift Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Inge Schmit AV Achille...MC Team 1 23,33 21,96 367
    Sanne Dekker AV Achille...MC Team 1 20,67 21,83 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Inge Schmit AV Achille...MC Team 1 8,53 8,90 449
    Lisa Dekker AV Achille...MC Team 1 8,31 6,90 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anke Mols AV Achille...MC Team 1 1,50 1,55 623
    Eva Huirne AV Achille...MC Team 1 1,40 1,40 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Anke Mols AV Achille...MC Team 1 4,12 +1.0 m/s3,96 442


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Angelina Krasznai AV Achilles Top MD 8,70 +3.6 m/s--- 608
    Britney Eijkmans AV Achilles Top MD 9,69 +1.5 m/s--- 427
    Lonne Severens AV Achilles Top MD 9,79 +3.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fleur Hamers AV Achilles Top MD 3:31,51 3:26,24 470
    Rianne van...n Eijnden AV Achilles Top MD 4:13,05 4:00,38 255


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Carlijn Mols AV Achilles Top MD 12,20 -0.8 m/s12,48 356
    Eva Kaaki AV Achilles Top MD 12,48 -0.8 m/s12,20 330
    Jente Hofman AV Achilles Top MD 12,79 +2.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas MD (4x60m) AV Unitas - MJD 4 34,05 609
    2 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 34,23 600
    3 AV Caesar MD (4x60m) AV Caesar - MJD 4 34,71 576
    4 Swift Atletiek MD Team 1 (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 35,19 553
    5 AV Achilles Top MD (4x60m) AV Achilles Top - MJD 4 35,58 534
    6 Atletiek Maastricht MD (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 36,01 514
    7 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 4 36,23 504
    8 Atletiek Leudal MD (4x60m) Atletiek Leudal - MJD 4 36,92 474
    9 Scopias Atletiek MD (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 4 37,76 438
    10 STB MD (4x60m) STB - MJD 4 38,97 389
    11 Swift Atletiek MD Team 2 (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 39,24 379
    12 AV Weert MD (4x60m) AV Weert - MJD 4 39,76 359
    13 Atletiekvereniging ATH MD (4x60m) Atletiekvereniging ATH - MJD 0 DNS 0
    13 AVON MD (4x60m) AVON - MJD 0 DNS 0
    13 Lopersgroep Deurne MD (4x60m) Lopersgroep Deurne - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Britney Eijkmans AV Achilles Top MD 16,26 9,90 249
    Carlijn Mols AV Achilles Top MD 15,69 9,33 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Eva Kaaki AV Achilles Top MD 16,21 --- 233
    Rianne van...n Eijnden AV Achilles Top MD 12,86 13,33 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rianne van...n Eijnden AV Achilles Top MD 6,90 5,96 360
    Fleur Hamers AV Achilles Top MD 6,64 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Carlijn Mols AV Achilles Top MD 1,30 1,30 462
    Britney Eijkmans AV Achilles Top MD 1,25 1,10 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Angelina Krasznai AV Achilles Top MD 4,49 +0.8 m/s--- 517
    Lonne Severens AV Achilles Top MD 3,51 +0.7 m/s--- 0