Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Ilona van der Giessen Vsen 800m
  • 2:23,69
  • Dimitri Julliet Msen 400m
  • 49,61
  • Demi van de Sande Vsen 400m
  • 59,70
  • Loic Wondel Msen 100m
  • 11,24
  • Kristin Baas Vsen Hoog
  • 1,60
  • Indah van Marrewijk Vsen 200m
  • 26,25
  • Loic Wondel Msen Ver
  • 6,67
  • Pieter Bakx Msen 5000m
  • 15:44,37
  • Patricia Krolis Vsen HSS
  • 11,65
  • Anthony Rasmijn Msen 400m
  • 51,26
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Loic Wondel Rotterdam ...ek Mannen 11,24 -0.7 m/s11,03 747
    Enrico van Luijk Rotterdam ...ek Mannen 11,35 -0.7 m/s11,23 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lex Bolderheij Rotterdam ...ek Mannen 22,94 -0.1 m/s22,98 746
    Jose Pere...do Freire Rotterdam ...ek Mannen 23,91 -0.1 m/s--- 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Dimitri Julliet Rotterdam ...ek Mannen 49,61 49,69 823
    Anthony Rasmijn Rotterdam ...ek Mannen 51,26 48,90 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Koen van der Meijden Rotterdam ...ek Mannen 2:02,47 1:59,70 706


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Pieter Bakx Rotterdam ...ek Mannen 15:44,37 15:45,00 747
    Habtom Okbamichael Rotterdam ...ek Mannen 16:27,52 15:50,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Marco de Keijzer Rotterdam ...ek Mannen 18,30 +1.4 m/s18,10 561


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:01,29 917
    2 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:02,60 895
    3 AV Haarlem Mannen (Zweedse) AV Haarlem - Msen 4 2:03,44 881
    3 AV Hylas Mannen (Zweedse) AV Hylas - Msen 4 2:03,44 881
    5 KAV Holland Mannen (Zweedse) KAV Holland - Msen 4 2:04,29 867
    6 AV De Spartaan Mannen (Zweedse) AV De Spartaan - Msen 4 2:07,28 820
    7 Climax Mannen (Zweedse) Climax - Msen 4 2:07,94 810
    8 AV Clytoneus Mannen (Zweedse) AV Clytoneus - Msen 4 2:08,13 807
    9 Altis Mannen (Zweedse) Altis - Msen 4 2:08,85 797
    10 AV Triathlon Mannen (Zweedse) AV Triathlon - Msen 4 2:10,39 774
    11 AV Gouda Mannen (Zweedse) AV Gouda - Msen 4 2:10,63 770
    12 AV Olympus `70 Mannen (Zweedse) AV Olympus `70 - Msen 4 2:12,01 751


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Bjarne Aelbers Rotterdam ...ek Mannen 9,41 9,92 9,52 9,86 9,92 --- 454
    Leo van der Blom Rotterdam ...ek Mannen --- ---


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Bjarne Aelbers Rotterdam ...ek Mannen 44,02 44,02 39,00 717


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Christian Rasch Rotterdam ...ek Mannen 1,80 --- 680


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Marco de Keijzer Rotterdam ...ek Mannen 3,60 --- 700


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Loic Wondel Rotterdam ...ek Mannen 6,67 X 6,64 6,35 6,67 +2.0 m/s--- 751
    Marc Suvaal Rotterdam ...ek Mannen - DNS --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Indah van Marrewijk Rotterdam ...en Team 1 13,26 -1.3 m/s12,97 630
    Putri van Marrewijk Rotterdam ...en Team 2 13,74 -1.0 m/s13,20 549
    Iris Pieters Rotterdam ...en Team 1 13,96 -1.0 m/s13,70 0
    Elise Kloos Rotterdam ...en Team 2 14,30 -1.0 m/s14,00 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Indah van Marrewijk Rotterdam ...en Team 1 26,25 -0.1 m/s26,21 742
    Putri van Marrewijk Rotterdam ...en Team 2 27,51 -0.1 m/s26,80 647
    Iris Pieters Rotterdam ...en Team 1 27,61 -0.1 m/s27,40 0
    Elise Kloos Rotterdam ...en Team 2 29,17 -0.1 m/s28,00 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Demi van de Sande Rotterdam ...en Team 1 59,70 58,20 786
    Kibibi Maseland Rotterdam ...en Team 2 1:04,43 1:00,90 649
    Eva van der Marel Rotterdam ...en Team 2 1:09,16 1:08,80 0
    Kristin Baas Rotterdam ...en Team 1 DNS 1:02,10 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ilona van ...r Giessen Rotterdam ...en Team 1 2:23,69 2:21,90 744
    Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam ...en Team 2 2:29,93 2:28,50 673


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Hester Lingsma Rotterdam ...en Team 1 12:00,19 --- 486


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jasmijn Wierema Rotterdam ...en Team 1 18,59 -0.3 m/s16,80 431
    Maroussia Eduarda Rotterdam ...en Team 2 18,71 -2.2 m/s19,00 423


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 Vrouwen (Zweedse) AV 1923 - Vsen 4 2:20,98 993
    2 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:21,45 987
    3 AV De Spartaan Vrouwen (Zweedse) AV De Spartaan - Vsen 4 2:24,14 952
    4 U-Track Vrouwen (Zweedse) U-Track - Vsen 4 2:27,94 905
    5 AV Hylas Vrouwen (Zweedse) AV Hylas - Vsen 4 2:28,70 896
    6 AV Clytoneus Vrouwen (Zweedse) AV Clytoneus - Vsen 4 2:32,29 855
    7 KAV Holland Vrouwen (Zweedse) KAV Holland - Vsen 4 2:33,08 846
    8 GAC Hilversum Vrouwen (Zweedse) GAC Hilversum - Vsen 4 2:33,24 844
    9 Altis Vrouwen (Zweedse) Altis - Vsen 4 2:34,75 827
    10 AV Atverni Vrouwen (Zweedse) AV Atverni - Vsen 0 DNS 0
    10 DEM Vrouwen (Zweedse) DEM - Vsen 0 DNS 0
    10 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Solin Isei Rotterdam ...en Team 1 34,83 37,03 36,62 37,03 --- 681
    Carolijn Damen Rotterdam ...en Team 2 30,46 27,67 32,17 32,17 --- 588


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Solin Isei Rotterdam ...en Team 1 10,76 10,33 X X 10,76 --- 640
    Carolijn Damen Rotterdam ...en Team 2 10,18 9,98 9,35 10,24 10,24 --- 606
    Melinde Boland Rotterdam ...en Team 2 9,00 9,25 9,09 9,26 9,26 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kristin Baas Rotterdam ...en Team 1 1,60 --- 832
    Melinde Boland Rotterdam ...en Team 2 1,45 --- 672


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Patricia Krolis Rotterdam ...en Team 1 11,59 11,65 - - 11,65 -2.7 m/s--- 830
    Judeska Sheppard Rotterdam ...en Team 2 - 10,51 - - 10,51 -0.6 m/s--- 701