Vereniging 'Altis' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Ronald Meijer Msen Polshoog
  • 4,20
  • Lennart Teunissen Msen Ver
  • 6,26
  • Thomas Reijnders Msen 200m
  • 23,41
  • Ronald Meijer Msen 110mH
  • 16,55
  • Sandra van Doorn Vsen 3000m
  • 10:47,38
  • Tijs Wijkamp Msen 400m
  • 52,93
  • Milou Smellink Vsen 800m
  • 2:21,31
  • Katja Slangewal Vsen Hoog
  • 1,65
  • Claudia Aernaudts Vsen Hoog
  • 1,65
  • Jessy van Ee Vsen 200m
  • 26,26
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Thomas Reijnders Altis Mannen 11,65 -0.7 m/s11,45 654
    Thijmen Klaarenbeek Altis Mannen 12,96 -0.3 m/s12,51 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Thomas Reijnders Altis Mannen 23,41 -0.1 m/s23,88 700
    Thijmen Klaarenbeek Altis Mannen 25,49 -0.1 m/s25,29 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tijs Wijkamp Altis Mannen 52,93 51,25 681
    Marijn Michels Altis Mannen 58,63 54,32 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sjoerd Veenma Altis Mannen 2:10,20 2:09,12 585
    Robin van de Mast Altis Mannen 2:16,11 2:12,95 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sjoerd Veenma Altis Mannen 16:55,84 16:34,00 613
    Rik Wolswinkel Altis Mannen 17:18,69 16:40,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ronald Meijer Altis Mannen 16,55 +0.8 m/s15,95 699
    Lennart Teunissen Altis Mannen 17,16 +0.8 m/s16,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:01,29 917
    2 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:02,60 895
    3 AV Haarlem Mannen (Zweedse) AV Haarlem - Msen 4 2:03,44 881
    3 AV Hylas Mannen (Zweedse) AV Hylas - Msen 4 2:03,44 881
    5 KAV Holland Mannen (Zweedse) KAV Holland - Msen 4 2:04,29 867
    6 AV De Spartaan Mannen (Zweedse) AV De Spartaan - Msen 4 2:07,28 820
    7 Climax Mannen (Zweedse) Climax - Msen 4 2:07,94 810
    8 AV Clytoneus Mannen (Zweedse) AV Clytoneus - Msen 4 2:08,13 807
    9 Altis Mannen (Zweedse) Altis - Msen 4 2:08,85 797
    10 AV Triathlon Mannen (Zweedse) AV Triathlon - Msen 4 2:10,39 774
    11 AV Gouda Mannen (Zweedse) AV Gouda - Msen 4 2:10,63 770
    12 AV Olympus `70 Mannen (Zweedse) AV Olympus `70 - Msen 4 2:12,01 751


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Ronald Meijer Altis Mannen 10,87 11,69 11,64 11,38 11,69 --- 579


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Harald Gijtenbeek Altis Mannen 32,51 30,05 33,91 33,91 39,50 557


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rens van Dijk Altis Mannen 1,75 --- 634


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ronald Meijer Altis Mannen 4,20 4,60 858


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Lennart Teunissen Altis Mannen 6,26 - - 5,91 6,26 +0.9 m/s--- 662


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tjeerdtje van Gastel Altis Vrouwen 13,55 -1.3 m/s13,03 581
    Katja Slangewal Altis Vrouwen 13,92 -1.3 m/s13,08 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jessy van Ee Altis Vrouwen 26,26 -0.1 m/s26,85 741
    Marlijn Wijkamp Altis Vrouwen 28,43 -0.1 m/s27,65 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Femke Kuiper Altis Vrouwen 1:08,82 1:04,66 538
    Jo��ll... Willemse Altis Vrouwen DNS 1:09,47 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Milou Smellink Altis Vrouwen 2:21,31 2:18,62 773


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sandra van Doorn Altis Vrouwen 10:47,38 10:33,00 673
    Iionka Wolswinkel Altis Vrouwen DNS 10:55,51 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jessy van Ee Altis Vrouwen 16,00 -0.7 m/s15,55 646
    Katja Slangewal Altis Vrouwen 18,03 -0.3 m/s16,05 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 Vrouwen (Zweedse) AV 1923 - Vsen 4 2:20,98 993
    2 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:21,45 987
    3 AV De Spartaan Vrouwen (Zweedse) AV De Spartaan - Vsen 4 2:24,14 952
    4 U-Track Vrouwen (Zweedse) U-Track - Vsen 4 2:27,94 905
    5 AV Hylas Vrouwen (Zweedse) AV Hylas - Vsen 4 2:28,70 896
    6 AV Clytoneus Vrouwen (Zweedse) AV Clytoneus - Vsen 4 2:32,29 855
    7 KAV Holland Vrouwen (Zweedse) KAV Holland - Vsen 4 2:33,08 846
    8 GAC Hilversum Vrouwen (Zweedse) GAC Hilversum - Vsen 4 2:33,24 844
    9 Altis Vrouwen (Zweedse) Altis - Vsen 4 2:34,75 827
    10 AV Atverni Vrouwen (Zweedse) AV Atverni - Vsen 0 DNS 0
    10 DEM Vrouwen (Zweedse) DEM - Vsen 0 DNS 0
    10 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Ilona Verboom Altis Vrouwen 29,20 29,80 29,80 --- 540
    Denise Achterberg Altis Vrouwen 18,03 18,97 18,05 18,97 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Ilona Verboom Altis Vrouwen 9,60 9,06 9,37 9,98 9,98 --- 588
    Denise Achterberg Altis Vrouwen 6,99 6,64 6,46 7,01 7,01 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Claudia Aernaudts Altis Vrouwen 1,65 --- 0
    Katja Slangewal Altis Vrouwen 1,65 --- 883


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Jessy van Ee Altis Vrouwen 10,14 9,65 9,69 9,72 10,14 +1.3 m/s--- 658
    Claudia Aernaudts Altis Vrouwen 9,05 9,02 9,46 9,02 9,46 -1.2 m/s--- 0