Vereniging 'AV Wijchen' op 'Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Bart Mulder JJB Hoog
  • 1,65
  • Bart Mulder JJB Polshoog
  • 3,10
  • Bart Mulder JJB 110mH
  • 16,69
  • Diede Gerdsen MJB 100m
  • 13,23
  • Amber de Bruijn MJB Speer
  • 24,90
  • Diede Gerdsen MJB 400m
  • 1:01,81
  • Fleur Lohman MJB Ver
  • 4,34
  • Jens Gerrits JJB 1500m
  • 4:25,82
  • Jaap Miessen JJB 400m
  • 56,83
  • Amber de Bruijn MJB 100mH
  • 17,66
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 13,45 +0.3 m/s--- 315
    Bart Franssen AV Wijchen...ns Team 1 13,54 -0.5 m/s--- 300
    Rinus Berntsen AV Wijchen...ns Team 2 13,72 -0.5 m/s--- 0
    Luca Janssen AV Wijchen...ns Team 1 DQ --- 0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jaap Miessen AV Wijchen...ns Team 1 56,83 57,00 536
    Loek de Kleijn AV Wijchen...ns Team 1 1:09,38 --- 0
    Siem Toenders AV Wijchen...ns Team 2 1:12,01 --- 121


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jens Gerrits AV Wijchen...ns Team 1 4:25,82 4:26,00 618
    Robin Klaassen AV Wijchen...ns Team 2 5:10,53 --- 353


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 16,69 +0.8 m/s17,50 687
    Jelte de Jager AV Wijchen...ns Team 2 18,95 +0.1 m/s--- 516
    Loek de Kleijn AV Wijchen...ns Team 1 20,39 +0.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 46,42 665
    2 AV Attila Jongens Team 1 (4x100m) AV Attila - JJB 4 46,45 663
    3 Swift Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 46,92 638
    4 HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 4 47,88 587
    5 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 48,04 579
    6 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 49,22 520
    7 GVAC Jongens (4x100m) GVAC - JJB 4 49,82 491
    8 Swift Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 50,39 464
    9 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 4 51,14 430
    10 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 4 51,36 420
    11 AV De Keien Jongens (4x100m) AV De Keien - JJB 4 52,63 364
    12 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 56,65 205
    13 Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 4 DQ 0
    13 AV Attila Jongens Team 2 (4x100m) AV Attila - JJB 0 DNS 0
    13 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJB 0 DNS 0
    13 AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 0 DNS 0
    13 AV Weert Jongens (4x100m) AV Weert - JJB 0 DNS 0
    13 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 DNS 0
    13 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 1 DNS 0
    13 Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 4 DNF 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daan Leemrijze AV Wijchen...ns Team 1 34,47 --- 405
    Jens Gerrits AV Wijchen...ns Team 1 24,39 --- 0
    Rinus Berntsen AV Wijchen...ns Team 2 21,98 --- 180


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Roy Berris AV Wijchen...ns Team 1 32,31 --- 526
    Jaap Miessen AV Wijchen...ns Team 1 30,21 --- 0
    Rinus Berntsen AV Wijchen...ns Team 2 21,91 --- 275
    Sander Grummels AV Wijchen...ns Team 2 18,44 --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Roy Berris AV Wijchen...ns Team 1 10,61 --- 504
    Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 8,53 --- 348
    Bart Franssen AV Wijchen...ns Team 1 7,22 --- 0
    Sander Grummels AV Wijchen...ns Team 2 6,57 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 1,65 --- 540
    Bart Franssen AV Wijchen...ns Team 1 1,60 --- 0
    Jelte de Jager AV Wijchen...ns Team 2 1,50 --- 394
    Siem Toenders AV Wijchen...ns Team 2 1,30 --- 0


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 3,10 --- 558
    Jelte de Jager AV Wijchen...ns Team 2 2,30 --- 304


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Luca Janssen AV Wijchen...ns Team 1 5,51 +0.2 m/s--- 493
    Loek de Kleijn AV Wijchen...ns Team 1 4,95 -0.4 m/s--- 0
    Robin Klaassen AV Wijchen...ns Team 2 4,15 +0.1 m/s--- 154


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Diede Gerdsen AV Wijchen...es Team 1 13,23 -0.1 m/s13,00 635
    Kim Peters AV Wijchen...es Team 1 14,17 -0.3 m/s--- 0
    Eline Willems AV Wijchen...es Team 2 14,83 -0.3 m/s--- 385
    Anne Sengers AV Wijchen...es Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Diede Gerdsen AV Wijchen...es Team 1 1:01,81 1:01,00 722


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Vera Trieling AV Wijchen...es Team 1 5:40,16 --- 457


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Amber de Bruijn AV Wijchen...es Team 1 17,66 +0.1 m/s--- 501


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJB 4 50,76 732
    2 Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJB 4 50,84 728
    3 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x100m) Eindhoven Atletiek - MJB 4 52,16 667
    4 Swift Atletiek Meisjes (4x100m) Swift Atletiek - MJB 4 53,33 616
    5 AV Wijchen Meisjes Team 1 (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 54,24 577
    6 AV Achilles Top Meisjes (4x100m) AV Achilles Top - MJB 4 54,59 563
    6 AV Caesar Meisjes (4x100m) AV Caesar - MJB 4 54,59 563
    8 AV De Keien Meisjes (4x100m) AV De Keien - MJB 4 54,77 555
    9 Typhoon Meisjes (4x100m) Typhoon - MJB 4 55,53 525
    10 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 55,63 521
    11 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 4 56,64 481
    12 ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJB 4 58,45 415
    13 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 4 59,65 373
    14 GVAC Meisjes (4x100m) GVAC - MJB 4 59,91 364
    15 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 DQ 0
    15 AV Marvel Meisjes (4x100m) AV Marvel - MJB 0 DNS 0
    15 AV Weert Meisjes (4x100m) AV Weert - MJB 0 DNS 0
    15 AV Wijchen Meisjes Team 2 (4x100m) AV Wijchen - MJB 0 DNS 0
    15 HAC Meisjes (4x100m) HAC - MJB 0 DNS 0
    15 Lopersgroep Deurne Meisjes (4x100m) Lopersgroep Deurne - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Amber de Bruijn AV Wijchen...es Team 1 24,90 --- 503
    Famke Verstraatten AV Wijchen...es Team 2 19,89 --- 398
    Anne Sengers AV Wijchen...es Team 2 17,79 --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Amber de Bruijn AV Wijchen...es Team 1 23,86 --- 411
    Fleur van de Loop AV Wijchen...es Team 1 19,04 --- 0
    Famke Verstraatten AV Wijchen...es Team 2 18,56 --- 281
    Anne Sengers AV Wijchen...es Team 2 17,97 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kim Peters AV Wijchen...es Team 1 8,28 --- 467
    Famke Verstraatten AV Wijchen...es Team 2 7,51 --- 408
    Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 1 7,17 --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Vera Trieling AV Wijchen...es Team 1 1,30 --- 484
    Eline Willems AV Wijchen...es Team 2 1,25 --- 417
    Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 1 1,10 --- 0


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Fleur Lohman AV Wijchen...es Team 2 4,34 -0.4 m/s--- 512
    Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 1 4,00 +0.1 m/s--- 423
    Fleur van de Loop AV Wijchen...es Team 1 3,95 +0.3 m/s--- 0
    Eline Willems AV Wijchen...es Team 2 3,57 +0.7 m/s--- 0