Vereniging 'Swift Atletiek' op 'Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Pie Meuwissen JJB 400m
  • 55,70
  • Thies Coenen JJB Kogel
  • 11,75
  • Steffie Bosboom MJB Hoog
  • 1,50
  • Pie Meuwissen JJB 110mH
  • 17,95
  • Sabine Boonen MJB Kogel
  • 9,66
  • Julie van de Wal MJB 100m
  • 13,52
  • Tijn Vaessen JJB 100m
  • 11,57
  • Marlou Knijnenburg MJB Hoog
  • 1,50
  • Maud Aretz MJB 400m
  • 1:06,56
  • Thom Reynders JJB 1500m
  • 4:21,24
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tijn Vaessen Swift Atle...ns Team 1 11,57 -0.2 m/s11,65 672
    Johan Crins Swift Atle...ns Team 1 12,81 +0.2 m/s12,65 0
    Björn van Rijswick Swift Atle...ns Team 2 12,99 +0.2 m/s12,65 393


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Pie Meuwissen Swift Atle...ns Team 1 55,70 55,95 576
    Stan Ubachs Swift Atle...ns Team 1 57,68 57,93 0
    Alfred Paarlberg Swift Atle...ns Team 2 58,38 --- 484


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thom Reynders Swift Atle...ns Team 1 4:21,24 4:24,86 650
    Anday Tekle Swift Atle...ns Team 1 4:51,79 4:31,24 0
    Loek Schlicksupp Swift Atle...ns Team 2 5:00,92 --- 403
    Nick Wanten Swift Atle...ns Team 2 5:08,76 --- 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Pie Meuwissen Swift Atle...ns Team 1 17,95 +0.8 m/s18,30 586
    Johan Crins Swift Atle...ns Team 1 18,41 +0.0 m/s17,42 0
    Owen van Dijk Swift Atle...ns Team 2 19,06 +0.8 m/s20,65 508


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 46,42 665
    2 AV Attila Jongens Team 1 (4x100m) AV Attila - JJB 4 46,45 663
    3 Swift Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 46,92 638
    4 HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 4 47,88 587
    5 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 48,04 579
    6 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 49,22 520
    7 GVAC Jongens (4x100m) GVAC - JJB 4 49,82 491
    8 Swift Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 50,39 464
    9 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 4 51,14 430
    10 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 4 51,36 420
    11 AV De Keien Jongens (4x100m) AV De Keien - JJB 4 52,63 364
    12 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 56,65 205
    13 Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 4 DQ 0
    13 AV Attila Jongens Team 2 (4x100m) AV Attila - JJB 0 DNS 0
    13 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJB 0 DNS 0
    13 AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 0 DNS 0
    13 AV Weert Jongens (4x100m) AV Weert - JJB 0 DNS 0
    13 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 DNS 0
    13 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 1 DNS 0
    13 Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 4 DNF 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Stan Ubachs Swift Atle...ns Team 1 37,45 33,91 452
    Anday Tekle Swift Atle...ns Team 1 31,34 --- 0
    Joppe de Brouwer Swift Atle...ns Team 2 29,88 --- 328
    Siem Theelen Swift Atle...ns Team 2 28,61 --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thies Coenen Swift Atle...ns Team 1 27,30 25,55 411
    Luc Gubbels Swift Atle...ns Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thies Coenen Swift Atle...ns Team 1 11,75 11,64 583
    Björn van Rijswick Swift Atle...ns Team 2 9,10 8,61 393
    Luc Gubbels Swift Atle...ns Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thomas Brouns Swift Atle...ns Team 1 1,60 1,60 492
    Owen van Dijk Swift Atle...ns Team 2 1,55 1,55 444
    Loek Schlicksupp Swift Atle...ns Team 2 1,50 1,50 0
    Laurens Handels Swift Atle...ns Team 1 DNS 1,79 0


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thomas Brouns Swift Atle...ns Team 1 2,70 --- 436


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tijn Vaessen Swift Atle...ns Team 1 5,62 -0.2 m/s5,78 519
    Joppe de Brouwer Swift Atle...ns Team 2 4,55 +0.0 m/s--- 259
    Laurens Handels Swift Atle...ns Team 1 DNS 5,35 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Julie van de Wal Swift Atle...k Meisjes 13,52 -1.3 m/s14,00 586
    Maud Waajen Swift Atle...k Meisjes 13,68 -1.3 m/s13,78 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Maud Aretz Swift Atle...k Meisjes 1:06,56 1:07,58 593
    Sara Rey Swift Atle...k Meisjes 1:09,31 1:07,82 0


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Marlou Knijnenburg Swift Atle...k Meisjes 5:56,24 5:40,00 383
    Kyra Koerts Swift Atle...k Meisjes 5:56,47 5:40,00 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Liesje Knelissen Swift Atle...k Meisjes 18,47 +0.1 m/s19,20 440
    Steffie Bosboom Swift Atle...k Meisjes 18,60 +0.1 m/s19,41 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJB 4 50,76 732
    2 Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJB 4 50,84 728
    3 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x100m) Eindhoven Atletiek - MJB 4 52,16 667
    4 Swift Atletiek Meisjes (4x100m) Swift Atletiek - MJB 4 53,33 616
    5 AV Wijchen Meisjes Team 1 (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 54,24 577
    6 AV Achilles Top Meisjes (4x100m) AV Achilles Top - MJB 4 54,59 563
    6 AV Caesar Meisjes (4x100m) AV Caesar - MJB 4 54,59 563
    8 AV De Keien Meisjes (4x100m) AV De Keien - MJB 4 54,77 555
    9 Typhoon Meisjes (4x100m) Typhoon - MJB 4 55,53 525
    10 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 55,63 521
    11 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 4 56,64 481
    12 ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJB 4 58,45 415
    13 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 4 59,65 373
    14 GVAC Meisjes (4x100m) GVAC - MJB 4 59,91 364
    15 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 DQ 0
    15 AV Marvel Meisjes (4x100m) AV Marvel - MJB 0 DNS 0
    15 AV Weert Meisjes (4x100m) AV Weert - MJB 0 DNS 0
    15 AV Wijchen Meisjes Team 2 (4x100m) AV Wijchen - MJB 0 DNS 0
    15 HAC Meisjes (4x100m) HAC - MJB 0 DNS 0
    15 Lopersgroep Deurne Meisjes (4x100m) Lopersgroep Deurne - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sara Rey Swift Atle...k Meisjes 23,09 26,55 466
    Maud Aretz Swift Atle...k Meisjes 16,44 --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sabine Boonen Swift Atle...k Meisjes 26,25 26,22 465
    Loes Donders Swift Atle...k Meisjes 17,50 18,04 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sabine Boonen Swift Atle...k Meisjes 9,66 10,35 566
    Loes Donders Swift Atle...k Meisjes 7,12 8,23 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Marlou Knijnenburg Swift Atle...k Meisjes 1,50 1,55 0
    Steffie Bosboom Swift Atle...k Meisjes 1,50 1,55 726


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Liesje Knelissen Swift Atle...k Meisjes 4,22 +0.4 m/s4,84 481
    Marlou Knijnenburg Swift Atle...k Meisjes 4,19 +0.4 m/s4,60 0