Vereniging 'HAC' op 'Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sam Smit JJB 110mH
  • 19,43
  • Floran Thijs JJB 400m
  • 57,00
  • Caitlin Hibbs MJB 400m
  • 1:11,92
  • Laura Mierlo MJB Hoog
  • 1,30
  • Tygo van de Weijer JJB 110mH
  • 16,48
  • Isa Stommels MJB 100mH
  • 16,41
  • Isa Stommels MJB Kogel
  • 10,78
  • Tygo van de Weijer JJB 100m
  • 11,40
  • Rick Jongen JJB 1500m
  • 4:41,21
  • Isa Stommels MJB Hoog
  • 1,50
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tygo van de Weijer HAC Jongens 11,40 -0.2 m/s11,43 710
    Abel Brentjes HAC Jongens 12,60 +0.2 m/s12,63 0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Floran Thijs HAC Jongens 57,00 57,95 530
    Thomas van Vlerken HAC Jongens 1:02,97 1:10,00 0


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rick Jongen HAC Jongens 4:41,21 4:39,93 517
    Floran Thijs HAC Jongens 4:55,27 4:51,35 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tygo van de Weijer HAC Jongens 16,48 +0.0 m/s17,16 705
    Sam Smit HAC Jongens 19,43 +0.8 m/s19,51 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 46,42 665
    2 AV Attila Jongens Team 1 (4x100m) AV Attila - JJB 4 46,45 663
    3 Swift Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 46,92 638
    4 HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 4 47,88 587
    5 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 48,04 579
    6 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 49,22 520
    7 GVAC Jongens (4x100m) GVAC - JJB 4 49,82 491
    8 Swift Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 50,39 464
    9 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 4 51,14 430
    10 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 4 51,36 420
    11 AV De Keien Jongens (4x100m) AV De Keien - JJB 4 52,63 364
    12 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 56,65 205
    13 Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 4 DQ 0
    13 AV Attila Jongens Team 2 (4x100m) AV Attila - JJB 0 DNS 0
    13 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJB 0 DNS 0
    13 AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 0 DNS 0
    13 AV Weert Jongens (4x100m) AV Weert - JJB 0 DNS 0
    13 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 DNS 0
    13 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 1 DNS 0
    13 Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 4 DNF 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sam van Aerle HAC Jongens 32,37 --- 370
    Daan Verbakel HAC Jongens 31,48 --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sam van Aerle HAC Jongens 23,92 --- 328
    Bram Verhagen HAC Jongens 17,20 --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sam van Aerle HAC Jongens 9,66 --- 435
    Thom van der Klauw HAC Jongens 6,24 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sam Smit HAC Jongens 1,50 --- 0
    Thomas van Vlerken HAC Jongens 1,50 --- 394


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bram Verhagen HAC Jongens 1,80 --- 122


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Thom van der Klauw HAC Jongens 4,84 +0.4 m/s--- 332
    Daan Verbakel HAC Jongens 4,51 -0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Caitlin Hibbs HAC Meisjes 14,42 -1.3 m/s14,24 444
    Lisa Cornelissen HAC Meisjes 16,50 -0.7 m/s16,41 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Caitlin Hibbs HAC Meisjes 1:11,92 1:15,00 468


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Karlijn de Jong HAC Meisjes 6:18,74 --- 290


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Isa Stommels HAC Meisjes 16,41 +0.5 m/s16,95 607
    Caitlin Hibbs HAC Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Karlijn de Jong HAC Meisjes 22,75 --- 459
    Lisa Cornelissen HAC Meisjes 15,10 --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Karlijn de Jong HAC Meisjes 20,97 --- 342


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Isa Stommels HAC Meisjes 10,78 --- 641


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Isa Stommels HAC Meisjes 1,50 --- 726
    Laura Mierlo HAC Meisjes 1,30 --- 0


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Laura Mierlo HAC Meisjes 4,04 -0.1 m/s--- 433
    Lisa Cornelissen HAC Meisjes 3,35 -1.2 m/s--- 0