Vereniging 'GVAC' op 'Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Vera Frijters MJB 400m
  • 1:13,80
  • Lara Frijters MJB Ver
  • 4,27
  • Juul Knoester JJB 400m
  • 57,87
  • Bjorn Schats JJB 110mH
  • 16,75
  • Bjorn Schats JJB 100m
  • 12,50
  • Louise Beuk MJB Speer
  • 24,69
  • Juul Knoester JJB 1500m
  • 4:29,39
  • Lara Frijters MJB 100mH
  • 17,61
  • Rens Hoogendorp JJB 400m
  • 56,13
  • Vera Frijters MJB 1500m
  • 5:44,88
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Bjorn Schats GVAC Jongens 12,50 -0.2 m/s12,20 482
    Jochem van Duren GVAC Jongens 13,40 +0.3 m/s13,20 0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rens Hoogendorp GVAC Jongens 56,13 59,00 561
    Juul Knoester GVAC Jongens 57,87 1:00,00 0


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Juul Knoester GVAC Jongens 4:29,39 4:40,02 594


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Bjorn Schats GVAC Jongens 16,75 +0.8 m/s18,54 682


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 46,42 665
    2 AV Attila Jongens Team 1 (4x100m) AV Attila - JJB 4 46,45 663
    3 Swift Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 46,92 638
    4 HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 4 47,88 587
    5 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 48,04 579
    6 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 49,22 520
    7 GVAC Jongens (4x100m) GVAC - JJB 4 49,82 491
    8 Swift Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 50,39 464
    9 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 4 51,14 430
    10 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 4 51,36 420
    11 AV De Keien Jongens (4x100m) AV De Keien - JJB 4 52,63 364
    12 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 56,65 205
    13 Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 4 DQ 0
    13 AV Attila Jongens Team 2 (4x100m) AV Attila - JJB 0 DNS 0
    13 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJB 0 DNS 0
    13 AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 0 DNS 0
    13 AV Weert Jongens (4x100m) AV Weert - JJB 0 DNS 0
    13 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 DNS 0
    13 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 1 DNS 0
    13 Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 4 DNF 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Gijs Knoester GVAC Jongens 26,94 27,66 275
    Nick van der Zanden GVAC Jongens NM 20,49 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Gijs Knoester GVAC Jongens 18,08 16,52 168
    Nick van der Zanden GVAC Jongens DNS 21,22 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Gijs Knoester GVAC Jongens 7,36 8,06 252
    Nick van der Zanden GVAC Jongens DNS 8,09 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rens Hoogendorp GVAC Jongens 1,55 1,55 444


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    David van der Lugt GVAC Jongens 5,28 +0.0 m/s5,28 439
    Jochem van Duren GVAC Jongens 4,86 +0.2 m/s4,71 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Diede van ...r Vleuten GVAC Meisjes 15,89 -0.7 m/s18,00 247
    Sanne Verstappen GVAC Meisjes 18,25 -0.3 m/s18,24 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Vera Frijters GVAC Meisjes 1:13,80 1:20,00 429
    Diede van ...r Vleuten GVAC Meisjes 1:15,25 1:30,00 0


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Vera Frijters GVAC Meisjes 5:44,88 5:45,00 434
    Janneke Bouten GVAC Meisjes 5:58,36 5:35,00 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lara Frijters GVAC Meisjes 17,61 +0.5 m/s18,20 505


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJB 4 50,76 732
    2 Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJB 4 50,84 728
    3 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x100m) Eindhoven Atletiek - MJB 4 52,16 667
    4 Swift Atletiek Meisjes (4x100m) Swift Atletiek - MJB 4 53,33 616
    5 AV Wijchen Meisjes Team 1 (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 54,24 577
    6 AV Achilles Top Meisjes (4x100m) AV Achilles Top - MJB 4 54,59 563
    6 AV Caesar Meisjes (4x100m) AV Caesar - MJB 4 54,59 563
    8 AV De Keien Meisjes (4x100m) AV De Keien - MJB 4 54,77 555
    9 Typhoon Meisjes (4x100m) Typhoon - MJB 4 55,53 525
    10 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 55,63 521
    11 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 4 56,64 481
    12 ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJB 4 58,45 415
    13 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 4 59,65 373
    14 GVAC Meisjes (4x100m) GVAC - MJB 4 59,91 364
    15 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 DQ 0
    15 AV Marvel Meisjes (4x100m) AV Marvel - MJB 0 DNS 0
    15 AV Weert Meisjes (4x100m) AV Weert - MJB 0 DNS 0
    15 AV Wijchen Meisjes Team 2 (4x100m) AV Wijchen - MJB 0 DNS 0
    15 HAC Meisjes (4x100m) HAC - MJB 0 DNS 0
    15 Lopersgroep Deurne Meisjes (4x100m) Lopersgroep Deurne - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Louise Beuk GVAC Meisjes 24,69 21,77 498


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anne Roosen GVAC Meisjes 21,16 19,45 347
    Femke Alessie GVAC Meisjes 14,03 15,70 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Femke Alessie GVAC Meisjes 6,12 6,90 294
    Sanne Verstappen GVAC Meisjes 5,97 5,82 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Louise Beuk GVAC Meisjes 1,25 1,35 417


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lara Frijters GVAC Meisjes 4,27 -0.3 m/s4,32 494
    Anne Roosen GVAC Meisjes 3,97 -0.9 m/s4,26 0