Vereniging 'AV Sprint' op 'Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Pleun Hutten MJB 400m
  • 1:02,17
  • Daan Hoogers JJB 110mH
  • 16,07
  • August van de Weijer JJB 400m
  • 54,13
  • Daan Hoogers JJB Hoog
  • 1,85
  • Tessa Smits MJB 100mH
  • 15,37
  • Pleun Hutten MJB 100mH
  • 15,31
  • Pleun Hutten MJB Speer
  • 36,96
  • Julian de Leeuw JJB Speer
  • 54,60
  • Jochem Holleman JJB 110mH
  • 16,58
  • Fleur van der Linden MJB Hoog
  • 1,50
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 12,07 +0.6 m/s12,37 566
    David Thommassen AV Sprint Jongens 12,23 +0.6 m/s12,29 0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    August van de Weijer AV Sprint Jongens 54,13 54,21 634


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ricardo Witkamp AV Sprint Jongens 5:04,83 4:55,13 382


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Daan Hoogers AV Sprint Jongens 16,07 +0.0 m/s16,13 742
    Jochem Holleman AV Sprint Jongens 16,58 +0.0 m/s17,49 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 46,42 665
    2 AV Attila Jongens Team 1 (4x100m) AV Attila - JJB 4 46,45 663
    3 Swift Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 46,92 638
    4 HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 4 47,88 587
    5 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 48,04 579
    6 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 49,22 520
    7 GVAC Jongens (4x100m) GVAC - JJB 4 49,82 491
    8 Swift Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 50,39 464
    9 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 4 51,14 430
    10 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 4 51,36 420
    11 AV De Keien Jongens (4x100m) AV De Keien - JJB 4 52,63 364
    12 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 56,65 205
    13 Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 4 DQ 0
    13 AV Attila Jongens Team 2 (4x100m) AV Attila - JJB 0 DNS 0
    13 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJB 0 DNS 0
    13 AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 0 DNS 0
    13 AV Weert Jongens (4x100m) AV Weert - JJB 0 DNS 0
    13 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 DNS 0
    13 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 1 DNS 0
    13 Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 4 DNF 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 54,60 --- 694
    Sjoerd Pastoor AV Sprint Jongens 47,01 --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kjell Broos AV Sprint Jongens 32,92 --- 539
    August van de Weijer AV Sprint Jongens 29,14 --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jochem Holleman AV Sprint Jongens 11,84 --- 589
    Kjell Broos AV Sprint Jongens 10,65 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daan Hoogers AV Sprint Jongens 1,85 --- 725


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sjoerd Pastoor AV Sprint Jongens 3,10 --- 558


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sjoerd Pastoor AV Sprint Jongens 5,35 +0.1 m/s--- 456


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Zoë Meyer AV Sprint Meisjes 13,00 -0.1 m/s13,05 676
    Eline Rijzenga AV Sprint Meisjes 14,31 -1.3 m/s14,11 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Pleun Hutten AV Sprint Meisjes 1:02,17 59,53 712
    Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 1:04,15 1:05,13 0


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Hanna Kloek AV Sprint Meisjes 5:31,85 5:25,54 498


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Pleun Hutten AV Sprint Meisjes 15,31 +0.3 m/s15,45 715
    Tessa Smits AV Sprint Meisjes 15,37 +0.3 m/s15,81 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJB 4 50,76 732
    2 Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJB 4 50,84 728
    3 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x100m) Eindhoven Atletiek - MJB 4 52,16 667
    4 Swift Atletiek Meisjes (4x100m) Swift Atletiek - MJB 4 53,33 616
    5 AV Wijchen Meisjes Team 1 (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 54,24 577
    6 AV Achilles Top Meisjes (4x100m) AV Achilles Top - MJB 4 54,59 563
    6 AV Caesar Meisjes (4x100m) AV Caesar - MJB 4 54,59 563
    8 AV De Keien Meisjes (4x100m) AV De Keien - MJB 4 54,77 555
    9 Typhoon Meisjes (4x100m) Typhoon - MJB 4 55,53 525
    10 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 55,63 521
    11 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 4 56,64 481
    12 ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJB 4 58,45 415
    13 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 4 59,65 373
    14 GVAC Meisjes (4x100m) GVAC - MJB 4 59,91 364
    15 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 DQ 0
    15 AV Marvel Meisjes (4x100m) AV Marvel - MJB 0 DNS 0
    15 AV Weert Meisjes (4x100m) AV Weert - MJB 0 DNS 0
    15 AV Wijchen Meisjes Team 2 (4x100m) AV Wijchen - MJB 0 DNS 0
    15 HAC Meisjes (4x100m) HAC - MJB 0 DNS 0
    15 Lopersgroep Deurne Meisjes (4x100m) Lopersgroep Deurne - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Pleun Hutten AV Sprint Meisjes 36,96 --- 718
    Anniek Bloemers AV Sprint Meisjes 22,75 --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anniek Bloemers AV Sprint Meisjes 20,66 --- 335
    Fleur van der Linden AV Sprint Meisjes 18,47 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tessa Smits AV Sprint Meisjes 10,25 --- 606
    Zoë Meyer AV Sprint Meisjes 9,66 --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Fleur van der Linden AV Sprint Meisjes 1,50 --- 726
    Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 1,40 --- 0


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Fleur van der Linden AV Sprint Meisjes 5,08 +0.1 m/s--- 696
    Eline Rijzenga AV Sprint Meisjes 4,10 -0.2 m/s--- 0