Vereniging 'AV Attila' op 'Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Natasja van Beurden MJB Speer
  • 28,01
  • Mattijs Mols JJB Kogel
  • 15,54
  • Susan Bekkers MJB Speer
  • 35,02
  • Mattijs Mols JJB Discus
  • 43,39
  • Florian Wijnen JJB Kogel
  • 14,47
  • Jolien Stuijk MJB Hoog
  • 1,45
  • Robin van Riel JJB 400m
  • 51,62
  • Anne Hoeke MJB 100m
  • 13,76
  • Florian Wijnen JJB Discus
  • 45,47
  • Anne Hoeke MJB Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Millenshen Gerard AV Attila ...ns Team 1 11,83 +0.6 m/s12,44 616
    Stijn van den Broek AV Attila ...ns Team 1 12,30 +0.2 m/s12,74 0
    Bob Blokland AV Attila ...ns Team 2 13,94 -0.5 m/s--- 238


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Robin van Riel AV Attila ...ns Team 1 51,62 53,08 735
    Tijl van Hattum AV Attila ...ns Team 1 57,71 1:01,30 0
    Shurandy Makov AV Attila ...ns Team 2 1:02,38 --- 361


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Troy de Juncker AV Attila ...ns Team 1 4:22,27 4:22,90 643
    Jorg Schellekens AV Attila ...ns Team 1 4:29,00 4:39,58 0
    Dirk Roovers AV Attila ...ns Team 2 4:30,55 4:35,62 586
    Shurandy Makov AV Attila ...ns Team 2 5:07,36 --- 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tim Verhoeven AV Attila ...ns Team 1 16,21 +0.0 m/s16,79 729
    Bob Bugter AV Attila ...ns Team 1 17,71 +0.8 m/s18,07 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 46,42 665
    2 AV Attila Jongens Team 1 (4x100m) AV Attila - JJB 4 46,45 663
    3 Swift Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 46,92 638
    4 HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 4 47,88 587
    5 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 48,04 579
    6 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 49,22 520
    7 GVAC Jongens (4x100m) GVAC - JJB 4 49,82 491
    8 Swift Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 50,39 464
    9 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 4 51,14 430
    10 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 4 51,36 420
    11 AV De Keien Jongens (4x100m) AV De Keien - JJB 4 52,63 364
    12 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 56,65 205
    13 Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 4 DQ 0
    13 AV Attila Jongens Team 2 (4x100m) AV Attila - JJB 0 DNS 0
    13 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJB 0 DNS 0
    13 AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 0 DNS 0
    13 AV Weert Jongens (4x100m) AV Weert - JJB 0 DNS 0
    13 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 DNS 0
    13 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 1 DNS 0
    13 Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 4 DNF 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jaro IJpelaar AV Attila ...ns Team 1 32,34 --- 370
    Bob Bugter AV Attila ...ns Team 1 31,29 --- 0
    Koen van Pelt AV Attila ...ns Team 2 30,44 --- 338


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Florian Wijnen AV Attila ...ns Team 1 45,47 --- 790
    Mattijs Mols AV Attila ...ns Team 1 43,39 --- 0
    Koen van Pelt AV Attila ...ns Team 2 23,07 --- 306


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mattijs Mols AV Attila ...ns Team 1 15,54 --- 821
    Florian Wijnen AV Attila ...ns Team 1 14,47 --- 0
    Koen van Pelt AV Attila ...ns Team 2 9,37 --- 413


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jaro IJpelaar AV Attila ...ns Team 1 1,70 --- 587
    Bob Bugter AV Attila ...ns Team 1 1,55 --- 0
    Bob Blokland AV Attila ...ns Team 2 1,45 --- 344


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tim Verhoeven AV Attila ...ns Team 1 3,00 --- 528


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Millenshen Gerard AV Attila ...ns Team 1 5,93 +0.9 m/s--- 589
    Jaro IJpelaar AV Attila ...ns Team 1 5,19 -1.0 m/s--- 0
    Bob Blokland AV Attila ...ns Team 2 4,08 -0.7 m/s--- 135


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Anne Hoeke AV Attila Meisjes 13,76 -0.6 m/s--- 546
    Aukje Meeuwesen AV Attila Meisjes 14,77 -0.7 m/s15,09 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sterre van... Boogaard AV Attila Meisjes 1:08,91 --- 536
    Lotte de Graauw AV Attila Meisjes 1:13,33 --- 0


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sterre van... Boogaard AV Attila Meisjes 5:48,99 --- 415
    Lotte de Graauw AV Attila Meisjes 5:52,48 --- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Anne Hoeke AV Attila Meisjes 17,39 +0.5 m/s18,00 523
    Lonneke Westermann AV Attila Meisjes 18,73 +0.1 m/s18,86 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJB 4 50,76 732
    2 Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJB 4 50,84 728
    3 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x100m) Eindhoven Atletiek - MJB 4 52,16 667
    4 Swift Atletiek Meisjes (4x100m) Swift Atletiek - MJB 4 53,33 616
    5 AV Wijchen Meisjes Team 1 (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 54,24 577
    6 AV Achilles Top Meisjes (4x100m) AV Achilles Top - MJB 4 54,59 563
    6 AV Caesar Meisjes (4x100m) AV Caesar - MJB 4 54,59 563
    8 AV De Keien Meisjes (4x100m) AV De Keien - MJB 4 54,77 555
    9 Typhoon Meisjes (4x100m) Typhoon - MJB 4 55,53 525
    10 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 55,63 521
    11 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 4 56,64 481
    12 ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJB 4 58,45 415
    13 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 4 59,65 373
    14 GVAC Meisjes (4x100m) GVAC - MJB 4 59,91 364
    15 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 DQ 0
    15 AV Marvel Meisjes (4x100m) AV Marvel - MJB 0 DNS 0
    15 AV Weert Meisjes (4x100m) AV Weert - MJB 0 DNS 0
    15 AV Wijchen Meisjes Team 2 (4x100m) AV Wijchen - MJB 0 DNS 0
    15 HAC Meisjes (4x100m) HAC - MJB 0 DNS 0
    15 Lopersgroep Deurne Meisjes (4x100m) Lopersgroep Deurne - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Susan Bekkers AV Attila Meisjes 35,02 42,09 686
    Natasja van Beurden AV Attila Meisjes 28,01 --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Natasja van Beurden AV Attila Meisjes 20,59 --- 333


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Natasja van Beurden AV Attila Meisjes 8,18 --- 460


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anne Hoeke AV Attila Meisjes 1,45 1,50 0
    Jolien Stuijk AV Attila Meisjes 1,45 1,60 672


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Susan Bekkers AV Attila Meisjes 4,43 +1.0 m/s4,92 535
    Lonneke Westermann AV Attila Meisjes 4,29 -0.1 m/s--- 0