Vereniging 'GAC Hilversum' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Robin Pos
  • Jongens Junior D1 - 1000m SC - 3:34,80
Yoram Vriezen
  • Jongens Junior D2 - Speer - 41,97
Yoram Vriezen
  • Jongens Junior D2 - Polshoog - 2,80
Myrte van der Schoot
  • Meisjes Junior D1 - 1000m - 3:13,54

Hoogtepunten

Yoram Vriezen JJD2 Speer
  • 41,97
  • Wicky Hulselmans MJD2 Speer
  • 29,83
  • Roos Wortel MJD1 150m
  • 22,31
  • Laurens Prins JJD2 Kogel
  • 11,13
  • Miro van Wieringen JJD2 80m
  • 11,18
  • Roos Wortel MJD1 60m
  • 9,17
  • Myrte van der Schoot MJD1 1000m
  • 3:13,54
  • Lucas Man JJD1 80m
  • 11,95
  • Jurre Brouwer JJD2 1000m
  • 3:13,43
  • Myrte van der Schoot MJD1 Ver
  • 3,81
  •  

    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    18 Lucas Man 11,95Q +2.1 m/s11,93


    Jongens Junior D1 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    Lucas Man DNS ---


    Jongens Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    7 Lucas Man 22,42 +1.2 m/s22,72


    Jongens Junior D1 - 150 meter finale

    # Naam Res OBP
    6 Lucas Man 22,53 +0.1 m/s---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    22 Lukas Renaud 3:24,29 3:20,78
    26 Dennis Janssen 3:31,99 3:32,00


    Jongens Junior D1 - 1000 meter steeplechase

    # Naam ResOBP
    3 Robin Pos 3:34,80 ---


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    12 Robin Pos 24,82 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    14 Ivar Pijnenburg 1,20 1,30


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    14 Miro van Wieringen 11,18Q -0.5 m/s10,87


    Jongens Junior D2 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    Miro van Wieringen DNS ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    18 Jurre Brouwer 3:13,43 3:13,41
    David Neidig DNS 3:30,30


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    18 Miro van Wieringen 14,50q 13,46


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    Miro van Wieringen DNS ---


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Laurens Prins NM 32,53


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    8 Laurens Prins 11,13 13,40
    17 Jonas Elzinga 9,37 9,37


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Yoram Vriezen 41,97 41,97 42,59


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    16 Jonas Elzinga 1,40 1,45


    Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Yoram Vriezen 2,80 2,77


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    22 Roos Wortel 9,17q -1.6 m/s8,98


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    Roos Wortel --- ---


    Meisjes Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    8 Roos Wortel 22,31q 22,50


    Meisjes Junior D1 - 150 meter finale

    # Naam Res OBP
    6 Roos Wortel 21,76 -1.7 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Myrte van der Schoot 3:13,54 3:16,54


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Samantha Westerweel DNS 12,60
    Rikkie Bosman DNS 12,79


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter steeplechase

    # Naam ResOBP
    8 Rikkie Bosman 4:17,67 3:40,46


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    14 Meike Bakker 9,14 9,92


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    14 Meike Bakker 18,14 20,80


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    26 Myrte van der Schoot 3,81 +1.4 m/s4,22
    Samantha Westerweel DNS 4,19


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Wicky Hulselmans DNS 11,11


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    5 Wicky Hulselmans 29,83 30,53