Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Joas van Hellemondt
  • Jongens Junior D1 - 80mH - 13,13
Joas van Hellemondt
  • Jongens Junior D1 - 80mH_f - 12,93
Loïs Steenbeek
  • Meisjes Junior D2 - Speer - 30,85

Hoogtepunten

Lena Elderhorst MJD1 60mH
  • 12,60
  • Joas van Hellemondt JJD1 Ver
  • 4,29
  • Isabel Roeleveld MJD2 60mH
  • 11,45
  • Joas van Hellemondt JJD1 80mH
  • 13,13
  • Loïs Steenbeek MJD2 Speer
  • 30,85
  • Mette Nuijen MJD2 60mH
  • 11,25
  • Jasper Vermaase JJD2 1000m
  • 3:32,54
  • Joas van Hellemondt JJD1 80mH_f
  • 12,93
  • Sanne de Lange MJD1 60mH
  • 12,75
  • Jasper Vermaase JJD2 Speer
  • 20,21
  •  

    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Joas van Hellemondt 13,13Q +0.3 m/s13,46


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    2 Joas van Hellemondt 12,93 +1.1 m/s---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    9 Joas van Hellemondt 4,29 +4.5 m/s4,67


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    34 Jasper Vermaase 3:32,54 3:27,54


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    27 Jasper Vermaase 20,21 20,21 22,67


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    35 Laura Varona Perez 9,57 -0.1 m/s9,54
    44 Lena Elderhorst 9,82 9,87
    45 Nora Varona Perez 10,26 -0.9 m/s10,26


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    22 Lena Elderhorst 12,60q -0.8 m/s12,32
    23 Sanne de Lange 12,75q +1.6 m/s10,48
    Florijne van Well DNS 11,09


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    Lena Elderhorst DNS ---
    Sanne de Lange DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    8 Rosa Candido 20,69 20,31


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    26 Nora Varona Perez 7,53 7,54


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    12 Rosa Candido 1,30 1,25
    17 Laura Varona Perez 1,30 1,25
    Florijne van Well DNS 1,20


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    23 Sanne de Lange 3,86 +0.1 m/s3,90


    Meisjes Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    38 Sarah Derksen 24,22 -1.2 m/s24,23


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    19 Mette Nuijen 11,25Q +1.9 m/s11,18
    23 Isabel Roeleveld 11,45 +0.1 m/s11,36
    34 Isis Heemskerk 12,29 +0.1 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    19 Mette Nuijen 11,22 ---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    12 Myrthe Steenbeek 3:59,94 3:55,00


    Meisjes Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    12 Loïs Steenbeek 22,72 26,54
    22 Sarah Derksen 19,06 17,46


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Loïs Steenbeek 30,85 30,60
    14 Myrthe Steenbeek 21,59 25,81
    16 Mette Nuijen 21,49 23,52


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    24 Isis Heemskerk 1,25 1,30


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    27 Isabel Roeleveld 3,76 +1.5 m/s3,78