Vereniging 'AAV `36' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Daniel Engelhart
  • Jongens Junior D2 - 150m_f - 19,42
Daniel Engelhart
  • Jongens Junior D2 - Ver - 5,28

Hoogtepunten

Azualjak Agok MJD2 1000m
  • 3:23,89
  • Daniel Engelhart JJD2 Ver
  • 5,28
  • Twan van Rijn JJD2 80mH_hf
  • 13,19
  • Jesse Lamberst JJD2 Hoog
  • 1,50
  • Daniel Engelhart JJD2 150m
  • 19,57
  • Maud van Beest MJD1 60mH
  • 11,53
  • Daphne Zintel MJD1 Ver
  • 4,35
  • Maud van Beest MJD1 1000m
  • 3:32,57
  • Twan van Rijn JJD2 80mH
  • 13,48
  • Sylvie van der Giessen MJD2 60m
  • 8,78
  •  

    Jongens Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    7 Dylan Nieuwlaat 15,70 17,61


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    19 Dylan Nieuwlaat 3,59 +0.0 m/s3,83


    Jongens Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    4 Daniel Engelhart 19,57q -1.2 m/s19,50


    Jongens Junior D2 - 150 meter finale

    # Naam Res OBP
    3 Daniel Engelhart 19,42 +0.6 m/s---


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    8 Twan van Rijn 13,48Q -0.9 m/s13,24
    17 Jesse Lamberst 14,49Q 14,22


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    5 Twan van Rijn 13,19Q ---
    19 Jesse Lamberst 15,02 ---


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    7 Twan van Rijn 13,37 +1.0 m/s---


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    16 Kyan Krol 18,31 17,57


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    28 Kyan Krol 17,38 17,38 22,97


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Jesse Lamberst 1,50 1,50
    8 Twan van Rijn 1,40 1,56


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Daniel Engelhart 5,28 +0.2 m/s5,57


    Meisjes Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    25 Noor Verduin 24,78 -1.2 m/s25,20


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    20 Maud van Beest 3:32,57 3:27,21


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    10 Maud van Beest 11,53Q -1.1 m/s11,63
    29 Daphne Zintel 13,13Q -0.8 m/s12,56


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    10 Maud van Beest 11,42 ---
    18 Daphne Zintel 12,91 ---


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    6 Daphne Zintel 4,35 +0.0 m/s4,40
    38 Elise Spijkers 3,13 +1.9 m/s3,73


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    12 Sylvie van...r Giessen 8,78Q -0.6 m/s8,69


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    13 Sylvie van...r Giessen 8,90 +0.2 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    32 Sylvie van...r Giessen 22,99 +0.0 m/s21,27


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Azualjak Agok 3:23,89 3:15,27


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    13 Azualjak Agok 9,80 10,97