Vereniging 'Almere `81' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Justin Labrijn
  • Jongens Junior D1 - 150m - 20,09
Justin Labrijn
  • Jongens Junior D1 - 150m_f - 20,82
Jamie Sesay
  • Jongens Junior D1 - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Maël Plasschaert JJD2 1000m
  • 3:13,37
  • Justin Labrijn JJD1 80m_hf
  • 10,98
  • Jamie Sesay JJD1 Hoog
  • 1,50
  • Max van Liempdt JJD2 1000m
  • 3:12,40
  • Lisette Steenman MJD1 Speer
  • 18,92
  • Roos Leerkes MJD1 60mH
  • 13,90
  • Michelle Elferink MJD2 60m
  • 9,36
  • Nadieh Meerman MJD2 Speer
  • 25,07
  • Justin Labrijn JJD1 80m
  • 11,97
  • Kim Lutgendorp MJD2 Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    20 Justin Labrijn 11,97q -0.3 m/s10,72


    Jongens Junior D1 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    4 Justin Labrijn 10,98Q +0.3 m/s---


    Jongens Junior D1 - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    4 Justin Labrijn 11,11 +1.3 m/s---


    Jongens Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Justin Labrijn 20,09 +1.2 m/s20,76


    Jongens Junior D1 - 150 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Justin Labrijn 20,82 +0.1 m/s---


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    12 Jamie Sesay 14,82 +0.3 m/s15,26


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Bradley Daniels DNS ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Jamie Sesay 1,50 1,44


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Bradley Daniels DNS ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Max van Liempdt 3:12,40 3:05,31
    17 Maël Plasschaert 3:13,37 3:06,89
    Djimon de Groot DNS 3:18,00


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    21 Tim Weber 8,88 8,08
    Djimon de Groot DNS ---


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    26 Perry Severijnse 21,18 21,18 30,58


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    20 Tim Weber 3,68 +0.7 m/s4,28
    Perry Severijnse DNS 4,37


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    41 Roos Leerkes 9,71 +1.1 m/s9,63
    48 Lisette Steenman 10,60 -0.4 m/s10,54


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    35 Roos Leerkes 13,90 -2.3 m/s13,40


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    13 Lisette Steenman 18,92 17,60


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    46 Michelle Elferink 9,36 -2.6 m/s8,81
    Kim Lutgendorp DNS 8,80


    Meisjes Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    28 Nadieh Meerman 22,54 -1.2 m/s---
    35 Michelle Elferink 23,26 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    8 Nadieh Meerman 25,07 25,53


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Kim Lutgendorp 1,45 1,55