Vereniging 'Phanos' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Yohannes Hiensch
  • Jongens Junior D1 - 1000m - 3:03,68
Mick Baldew
  • Jongens Junior D1 - Kogel - 10,09
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 8,55
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior D1 - 60m_hf - 8,56
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior D1 - 60m_f - 8,65
Jade Vrij
  • Meisjes Junior D1 - 150m - 21,46
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior D1 - 60mH - 10,33
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior D1 - 60mH_hf - 10,33
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior D1 - 60mH_f - 10,11

Hoogtepunten

Sylvain Kramer JJD2 80m
  • 11,44
  • Jeen Hammink JJD1 1000m
  • 3:13,53
  • Jade Vrij MJD1 60m
  • 8,76
  • Miro Vlasman MJD1 60m
  • 8,55
  • Eyoël Hiensch JJD1 1000m
  • 3:11,25
  • Yohannes Hiensch JJD1 1000m
  • 3:03,68
  • Franklyn Nwanaforo JJD1 80m
  • 11,23
  • Miro Vlasman MJD1 60mH
  • 10,33
  • Antonia Benevento MJD1 60m
  • 9,05
  • Antonia Benevento MJD1 Ver
  • 4,08
  •  

    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    7 Franklyn Nwanaforo 11,23Q +1.8 m/s11,28
    19 Sem Jongenburger 11,96q -0.3 m/s---


    Jongens Junior D1 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    5 Franklyn Nwanaforo 11,14Q +2.3 m/s---
    Sem Jongenburger DNS ---


    Jongens Junior D1 - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    7 Franklyn Nwanaforo 11,49 +1.3 m/s---


    Jongens Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    16 Harvey Elgood 25,55 -1.2 m/s---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Yohannes Hiensch 3:03,68 3:05,72
    9 Eyoël Hiensch 3:11,25 3:11,45
    11 Jeen Hammink 3:13,53 3:16,30
    31 Harvey Elgood 4:03,05 ---
    Anthon Croockewit DNS 3:15,00


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    18 Lauran van Wunnik 17,19 +0.5 m/s17,55


    Jongens Junior D1 - 1000 meter steeplechase

    # Naam ResOBP
    8 Ezequiel Bolsman 4:01,19 4:03,29


    Jongens Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    8 Ezequiel Bolsman 15,58 13,43


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Mick Baldew 10,09 10,50
    16 Sem Jongenburger 6,65 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    13 Mick Baldew 1,30 1,35


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    8 Franklyn Nwanaforo 4,30 -2.5 m/s4,49
    15 Jeen Hammink 4,03 -0.1 m/s4,42
    Anthon Croockewit DNS 4,01


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    18 Sylvain Kramer 11,44q +0.1 m/s11,63


    Jongens Junior D2 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    Sylvain Kramer DNS ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    40 Noah Larsson 3:44,78 ---


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    21 Lucius Bout 14,69q -0.9 m/s---
    28 Fedor Musil 15,91Q -1.5 m/s15,37


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    12 Lucius Bout 13,73 ---
    Fedor Musil DNS ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    19 Lucius Bout 1,30 ---


    Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Fedor Musil 2,00 ---


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    15 Sylvain Kramer 3,91 +1.7 m/s3,97
    22 Noah Larsson 3,51 +0.9 m/s4,24


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Miro Vlasman 8,55Q -0.4 m/s8,53
    4 Jade Vrij 8,76Q +2.4 m/s8,45
    14 Antonia Benevento 9,05Q -1.6 m/s9,04


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Miro Vlasman 8,56Q +0.0 m/s---
    8 Jade Vrij 8,91Q +0.5 m/s---
    17 Antonia Benevento 9,25 +0.4 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    3 Miro Vlasman 8,65 -0.4 m/s---
    Jade Vrij --- ---


    Meisjes Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    3 Jade Vrij 21,46q -1.2 m/s---
    12 Esther Klok 22,81 -1.2 m/s22,22
    22 Krisje van Dongen 24,21 ---


    Meisjes Junior D1 - 150 meter finale

    # Naam Res OBP
    4 Jade Vrij 21,38 -1.7 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Miro Vlasman 10,33Q -2.3 m/s10,61
    37 Jaya de Jong 14,47 -2.3 m/s14,53


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    2 Miro Vlasman 10,33Q ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    2 Miro Vlasman 10,11 -0.7 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter steeplechase

    # Naam ResOBP
    5 Maria Kuipers 3:55,82 3:33,70


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    11 Esther Klok 20,11 23,08


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    18 Maria Kuipers 1,25 1,30


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    13 Antonia Benevento 4,08 -0.2 m/s4,12
    34 Krisje van Dongen 3,41 +0.1 m/s---
    41 Jaya de Jong 2,96 +2.0 m/s3,38


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter steeplechase

    # Naam ResOBP
    9 Fenna Heijbroek 3:44,30 ---
    13 Veerle Verbeek 4:00,46 ---


    Meisjes Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    16 Simone Schouws 21,75 22,88


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    19 Simone Schouws 20,78 25,21