Vereniging 'Nijmegen Atletiek' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Tom Zoetelief
  • Jongens Junior D1 - 150m_f - 21,37
Teun ter Haar
  • Jongens Junior D2 - 1000m - 2:53,23

Hoogtepunten

Teun ter Haar JJD2 1000m
  • 2:53,23
  • Nastia Kimel MJD2 1000m
  • 3:42,73
  • Noa J Bionda MJD1 60m_hf
  • 9,39
  • Tom Zoetelief JJD1 80m
  • 11,32
  • Nastia Kimel MJD2 150m
  • 22,48
  • Tim Schüssel JJD1 1000m
  • 3:11,73
  • Jon Rijnsburger JJD2 Hoog
  • 1,40
  • Noa J Bionda MJD1 60m
  • 9,15
  • Bram van Alebeek JJD2 Speer
  • 33,65
  •  

    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    8 Tom Zoetelief 11,32Q +1.8 m/s11,25
    27 Samuel Schinagl 12,22 -1.3 m/s11,67


    Jongens Junior D1 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    10 Tom Zoetelief 11,64 +0.3 m/s---


    Jongens Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    4 Tom Zoetelief 21,89 -1.2 m/s---
    8 Samuel Schinagl 23,04 -1.2 m/s---


    Jongens Junior D1 - 150 meter finale

    # Naam Res OBP
    3 Tom Zoetelief 21,37 +0.1 m/s---
    8 Samuel Schinagl 22,71 +0.1 m/s---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Tim Schüssel 3:11,73 3:12,44


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    17 Erik Mies 16,99 +2.3 m/s16,98


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    28 Steven Zollinger 11,93 +0.1 m/s11,60


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Teun ter Haar 2:53,23 2:52,09


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    29 Steijn Koops 16,34 -1.2 m/s15,84


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    11 Bram van Alebeek 23,64 20,00
    19 Steven Zollinger 16,82 17,11


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    10 Bram van Alebeek 33,65 33,65 31,19
    22 Steijn Koops 25,52 25,52 28,65


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    8 Jon Rijnsburger 1,40 1,45


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    23 Jon Rijnsburger 3,51 +1.6 m/s3,77


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    21 Noa J Bionda 9,15Q -0.9 m/s9,06


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    20 Noa J Bionda 9,39 +0.4 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    27 Nastia Kimel 22,48 -2.0 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    33 Nastia Kimel 3:42,73 3:25,53