Vereniging 'AV Impala' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Mark Scholten
  • Jongens Junior D1 - 80mH_f - 13,20
Rutger Hoekstra
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,60
Brecht van der Vliet
  • Meisjes Junior D1 - 60mH_hf - 10,35

Hoogtepunten

Florian van der Dussen JJD2 1000m
  • 3:19,44
  • Gerbrand Bontekoe JJD2 80m
  • 11,29
  • Noa Tilkema MJD1 1000m
  • 3:35,11
  • Gerbrand Bontekoe JJD2 Ver
  • 4,80
  • Brecht van der Vliet MJD1 60mH
  • 10,51
  • Bjorn Rinsma JJD2 80m
  • 11,07
  • Hannah Talstra MJD1 1000m
  • 3:29,24
  • Brecht van der Vliet MJD1 Ver
  • 4,41
  • Rutger Hoekstra JJD2 Hoog
  • 1,60
  • Tanisha Brigitha MJD2 60m
  • 8,67
  •  

    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    27 Marijn Piek 3:33,20 3:35,00


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    4 Mark Scholten 13,66Q +0.3 m/s13,59


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    3 Mark Scholten 13,20 +1.1 m/s---


    Jongens Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    6 Mark Scholten 16,20 16,33


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    12 Marijn Piek 1,30 1,30


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    10 Bjorn Rinsma 11,07Q -0.9 m/s11,17
    16 Gerbrand Bontekoe 11,29Q -0.9 m/s11,06
    37 Mark Terpstra 12,56 +0.1 m/s12,33


    Jongens Junior D2 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    11 Bjorn Rinsma 11,14 +1.3 m/s---
    15 Gerbrand Bontekoe 11,40 +1.3 m/s---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    24 Florian va...er Dussen 3:19,44 3:16,28
    Mark Terpstra DNS 3:51,45


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    20 Rutger Hoekstra 14,69Q -0.9 m/s13,68


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    14 Rutger Hoekstra 13,87 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    22 Bjorn Rinsma 8,77 9,20


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Rutger Hoekstra 1,60 1,60
    16 Florian va...er Dussen 1,40 1,45


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    8 Gerbrand Bontekoe 4,80 -1.0 m/s4,74


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    18 Hannah Talstra 3:29,24 3:31,24
    23 Noa Tilkema 3:35,11 3:33,01


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    4 Brecht van der Vliet 10,51Q +1.6 m/s10,37


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    3 Brecht van der Vliet 10,35Q ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    4 Brecht van der Vliet 10,71 -0.7 m/s---


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    17 Karin Vlasblom 16,04 15,65


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Brecht van der Vliet 4,41 +0.1 m/s4,59
    31 Karin Vlasblom 3,60 +1.0 m/s4,09


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    8 Tanisha Brigitha 8,67Q +0.5 m/s8,69
    45 Mette van Werven 9,28 8,90


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    12 Tanisha Brigitha 8,87 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    27 Fiona de Vries 11,61 -0.1 m/s12,00


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    24 Tanisha Brigitha 8,14 8,92


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    12 Fiona de Vries 1,40 1,40


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    29 Mette van Werven 3,62 +0.8 m/s4,11