Vereniging 'AV Flevo Delta' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Donna Dorgelo
  • Meisjes Junior D1 - 1000m SC - 3:38,14
Dorcas Wilbrink
  • Meisjes Junior D1 - Discus - 29,30
Mette van der Meer
  • Meisjes Junior D2 - Polshoog - 2,30

Hoogtepunten

Dorcas Wilbrink MJD1 Discus
  • 29,30
  • Brend Baak JJD2 Speer
  • 37,07
  • Indy Faassen MJD1 150m
  • 23,26
  • Daan Bergmans JJD1 1000m
  • 3:33,27
  • Tom Bloemberg JJD2 1000m
  • 4:08,89
  • Mette van der Meer MJD2 60mH
  • 10,48
  • Brend Baak JJD2 80mH
  • 13,45
  • Mette van der Meer MJD2 60mH_hf
  • 10,51
  • Brend Baak JJD2 80mH_hf
  • 13,45
  • Donna Dorgelo MJD1 150m
  • 21,75
  •  

    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    34 Maarten Sijbrandij 13,28 -1.3 m/s12,70
    36 Johan Bouma 13,68 -1.3 m/s---


    Jongens Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    13 Maarten Sijbrandij 23,87 +1.2 m/s---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    28 Daan Bergmans 3:33,27 3:28,00


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    19 Mike Bossers 17,68 +0.3 m/s18,33
    20 Ryan Honders 17,69 +0.3 m/s17,56


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    14 Ryan Honders 7,25 7,00
    18 Pim Harleman 5,19 4,88


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    18 Pim Harleman 11,75 14,97


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Mike Bossers NM 1,25


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    25 Johan Bouma 2,96 +4.4 m/s---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    43 Tom Bloemberg 4:08,89 3:49,00


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    7 Brend Baak 13,45Q -1.5 m/s12,98
    34 Tom Bloemberg 18,19 -1.2 m/s18,02


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    10 Brend Baak 13,45 ---


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Brend Baak 37,07 37,07 38,46


    Meisjes Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    4 Donna Dorgelo 21,75q -1.2 m/s---
    15 Indy Faassen 23,26 ---


    Meisjes Junior D1 - 150 meter finale

    # Naam Res OBP
    5 Donna Dorgelo 21,74 -1.7 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    48 Indy Faassen 3:53,74 3:43,00


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter steeplechase

    # Naam ResOBP
    2 Donna Dorgelo 3:38,14 ---


    Meisjes Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    3 Dorcas Wilbrink 29,30 26,29


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    52 Iris Louws 9,67 -2.6 m/s9,51


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    11 Mette van der Meer 10,48Q +0.1 m/s10,00


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    11 Mette van der Meer 10,51 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    18 Emma de Maaijer 1,25 1,35


    Meisjes Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Mette van der Meer 2,30 2,20