Vereniging 'Scorpio' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Stijn Hendriks
  • Jongens Junior D1 - 80mH - 13,06
Stijn Hendriks
  • Jongens Junior D1 - 80mH_f - 12,43
Julius Geleijns
  • Jongens Junior D1 - 1000m SC - 3:27,72
Stijn Hendriks
  • Jongens Junior D1 - Hoog - 1,60
Jens De Wilde
  • Jongens Junior D1 - Ver - 4,54
Femke Kuppens
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_hf - 9,59
Femke Kuppens
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_f - 9,61
Femke Kuppens
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 13,18

Hoogtepunten

Femke Kuppens MJD2 60mH
  • 10,03
  • Femke Kuppens MJD2 Kogel
  • 13,18
  • Stijn Hendriks JJD1 80mH
  • 13,06
  • Femke Kuppens MJD2 60mH_f
  • 9,61
  • Jens De Wilde JJD1 Ver
  • 4,54
  • Femke Kuppens MJD2 60mH_hf
  • 9,59
  • Jord Pluimes JJD2 Hoog
  • 1,50
  • Bieke Schipperen MJD1 1000m
  • 3:23,08
  • Jens De Wilde JJD1 80m
  • 11,41
  • Chuck Pols JJD2 Speer
  • 36,18
  •  

    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    9 Jens De Wilde 11,41Q -1.3 m/s10,90


    Jongens Junior D1 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    8 Jens De Wilde 11,36Q +0.5 m/s---


    Jongens Junior D1 - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    6 Jens De Wilde 11,30 +1.3 m/s---


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Stijn Hendriks 13,06Q +2.3 m/s12,52


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    1 Stijn Hendriks 12,43 +1.1 m/s---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    1 Julius Geleijns 3:27,72 3:32,60
    Yorick Brethouwer DNS ---


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    9 Yorick Brethouwer 26,09 28,79


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Stijn Hendriks 1,60 1,65


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Jens De Wilde 4,54 +0.9 m/s4,66


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    5 Koen Zandvliet 33,41 33,19
    Jord Pluimes DNS 23,61


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    10 Koen Zandvliet 10,68 10,39


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    6 Chuck Pols 36,18 36,18 37,16


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Jord Pluimes 1,50 1,50
    Casper Haagh DNS 1,50


    Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Chuck Pols 2,00 2,05


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Casper Haagh DNS 4,92


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Bieke Schipperen 3:23,08 3:16,51


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    6 Femke Kuppens 10,03Q -0.1 m/s9,66


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    3 Femke Kuppens 9,59Q ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    3 Femke Kuppens 9,61 -0.9 m/s---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Femke Kuppens 13,18 12,44