Vereniging 'Prins Hendrik' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Rens de Graauw
  • Jongens Junior D2 - 80mH - 13,16
Rens de Graauw
  • Jongens Junior D2 - 80mH_f - 12,95

Hoogtepunten

Max Vernooij JJD1 1000m
  • 3:15,84
  • Iris Verheij MJD1 1000m
  • 3:33,70
  • Annemiek van Iersel MJD2 60mH
  • 11,39
  • Isabel van Bokhoven MJD2 60m
  • 8,83
  • Rens de Graauw JJD2 80mH
  • 13,16
  • Sterre van Bragt MJD2 60mH
  • 10,58
  • Gijs Houtman JJD2 1000m
  • 3:19,32
  • Nienke Meubermans MJD2 60m
  • 9,04
  • Rens de Graauw JJD2 80mH_hf
  • 13,12
  • Rik Spelthan JJD2 1000m
  • 3:23,15
  •  

    Jongens Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    10 Dieter Stolzenbach 23,12 +1.2 m/s---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Max Vernooij 3:15,84 3:18,61


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    18 Dieter Stolzenbach 3,75 +0.3 m/s4,15


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    23 Gijs Houtman 3:19,32 3:09,28
    28 Rik Spelthan 3:23,15 3:13,13


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Rens de Graauw 13,16Q -1.2 m/s12,86
    25 Chiel Hulshof 15,44Q -1.5 m/s14,21


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    4 Rens de Graauw 13,12Q ---
    20 Chiel Hulshof 15,78 ---


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    3 Rens de Graauw 12,95 +1.0 m/s---


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    9 Rens de Graauw 25,61 30,71


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    18 Benjamin ...bbelstein 26,64 26,64 28,88


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    13 Chiel Hulshof 3,97 -2.6 m/s4,40


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    21 Iris Verheij 3:33,70 3:36,41


    Meisjes Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    10 Joanne Schaap 18,85 24,31


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    4 Joanne Schaap 23,93 25,26


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    18 Isabel van Bokhoven 8,83q -0.1 m/s8,72
    33 Nienke Meubermans 9,04 -0.6 m/s8,85


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    Isabel van Bokhoven DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    25 Isabel van Bokhoven 22,15 -2.0 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    38 Lotte Weevers 3:54,65 3:41,31
    Nienke Meubermans DNS 3:25,12


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    13 Sterre van Bragt 10,58Q -0.1 m/s10,71
    21 Annemiek van Iersel 11,39Q -0.5 m/s10,62


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    9 Sterre van Bragt 10,45 ---
    Annemiek van Iersel DNF ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    11 Sterre van Bragt 1,40 1,45


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    14 Annemiek van Iersel 4,18 +2.0 m/s4,51