Vereniging 'HAC' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Merle Büker MJD1 60mH
  • 12,25
  • Lizzy Arts MJD2 60mH
  • 10,03
  • Gijs van Lieshout JJD1 150m
  • 23,07
  • Laura Büker MJD2 60mH
  • 11,29
  • Carlo Schoonen JJD2 Speer
  • 30,81
  • Emma Bijnen MJD1 1000m
  • 3:37,38
  • Laura Büker MJD2 60m
  • 9,01
  • Joost van Mierlo JJD1 80m
  • 11,72
  • Carlo Schoonen JJD2 150m
  • 21,33
  • Gijs van Lieshout JJD1 1000m SC
  • 3:46,53
  •  

    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    16 Joost van Mierlo 11,72Q -0.3 m/s11,83


    Jongens Junior D1 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    15 Joost van Mierlo 11,80 +0.5 m/s---


    Jongens Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    9 Gijs van Lieshout 23,07 -1.2 m/s---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter steeplechase

    # Naam ResOBP
    5 Gijs van Lieshout 3:46,53 ---


    Jongens Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    15 Carlo Schoonen 21,33 -1.2 m/s---


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    26 Luc Stappers 15,67 -0.9 m/s15,29


    Jongens Junior D2 - 1000 meter steeplechase

    # Naam ResOBP
    8 Luc Stappers 3:44,10 3:50,71


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    13 Carlo Schoonen 30,81 30,81 40,92


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    36 Merle Büker 9,64 -0.4 m/s9,38


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    30 Emma Bijnen 3:37,38 3:37,73


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    17 Merle Büker 12,25Q -0.8 m/s12,14


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    17 Merle Büker 12,31 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    31 Laura Büker 9,01 8,71


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    6 Lizzy Arts 10,03Q +0.1 m/s11,16
    20 Laura Büker 11,29q -0.3 m/s11,34


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    17 Lizzy Arts 11,16 ---
    21 Laura Büker 12,25 ---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter steeplechase

    # Naam ResOBP
    10 Lizzy Arts 3:47,70 ---


    Meisjes Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    28 Eva Torres 13,86 15,39


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    27 Irene de Beer 7,55 7,42


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    24 Irene de Beer 1,25 1,35


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    32 Eva Torres 3,37 +2.7 m/s3,62