Vereniging 'AV Sprint' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Tim Pelkmans
  • Jongens Junior D1 - 80mH - 13,60
Tim Pelkmans
  • Jongens Junior D1 - Ver - 4,52
Ties van Beek
  • Jongens Junior D2 - 80m - 10,78
Nine Fransen
  • Meisjes Junior D1 - 60m_hf - 8,63
Nine Fransen
  • Meisjes Junior D1 - 60m_f - 8,60

Hoogtepunten

Ties van Beek JJD2 80m
  • 10,78
  • Gianni Brunken JJD2 80mH
  • 13,71
  • Gianni Brunken JJD2 80m
  • 11,38
  • Britta Driessen MJD2 60mH
  • 10,95
  • Tim Pelkmans JJD1 Ver
  • 4,52
  • Tibbe Teunissen JJD1 80m
  • 11,22
  • Nine Fransen MJD1 60mH
  • 11,28
  • Nine Fransen MJD1 60m
  • 8,88
  • Bijou Leto MJD1 60m
  • 8,90
  • Daan de Reijdt MJD2 60mH
  • 10,61
  •  

    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    5 Tibbe Teunissen 11,22Q +2.1 m/s11,09


    Jongens Junior D1 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    6 Tibbe Teunissen 11,20q +2.3 m/s---


    Jongens Junior D1 - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    8 Tibbe Teunissen 11,52 +1.3 m/s---


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Tim Pelkmans 13,60Q +0.5 m/s12,90


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    4 Tim Pelkmans 13,46 +1.1 m/s---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Tim Pelkmans 4,52 +0.2 m/s4,85
    5 Tibbe Teunissen 4,41 +2.5 m/s4,70


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    3 Ties van Beek 10,78Q -0.1 m/s10,91
    17 Gianni Brunken 11,38Q -0.3 m/s10,82
    24 Rick Mallens 11,74 -0.1 m/s11,76


    Jongens Junior D2 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    4 Ties van Beek 10,76Q +1.3 m/s---
    19 Gianni Brunken 11,91 +0.5 m/s---


    Jongens Junior D2 - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    5 Ties van Beek 10,94 -1.3 m/s---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    42 Ties van Beek 4:01,68 3:45,23


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    11 Gianni Brunken 13,71Q -1.2 m/s15,15


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    16 Gianni Brunken 14,25 ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter steeplechase

    # Naam ResOBP
    Jaap Rodermond DNS 3:48,40


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    19 Rick Mallens 3,69 -1.8 m/s4,22


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    8 Nine Fransen 8,88Q +1.1 m/s8,45
    10 Bijou Leto 8,90Q 8,85
    36 Arwen Narayanan 9,64 +2.4 m/s9,70


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    2 Nine Fransen 8,63Q +0.4 m/s---
    11 Bijou Leto 9,03 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Nine Fransen 8,60 -0.4 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    26 Arwen Narayanan 24,89 -1.2 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    8 Nine Fransen 11,28Q -2.3 m/s10,37
    15 Femke Dam 12,12q -2.3 m/s11,68


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    Nine Fransen DNS ---
    Femke Dam DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    22 Femke Dam 8,07 7,70


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    14 Mikki Lips 1,30 1,40


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    19 Bijou Leto 3,92 +0.1 m/s3,83
    22 Mikki Lips 3,87 +4.5 m/s3,95


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    53 Marit Buijsse 9,71 +1.6 m/s9,66


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    14 Daan de Reijdt 10,61q -0.1 m/s10,29
    17 Britta Driessen 10,95q +0.1 m/s12,28
    40 Marit Buijsse 12,74 +1.9 m/s12,39


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    13 Daan de Reijdt 10,58 ---
    15 Britta Driessen 10,74 ---


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    21 Linsy Heestermans 20,39 28,08


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    18 Daan de Reijdt 1,25 1,50


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    12 Linsy Heestermans 4,32 +0.9 m/s4,44
    13 Britta Driessen 4,26 +1.4 m/s4,38