Vereniging 'AV Gouda' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Bart Veltman
  • Jongens Junior D2 - 80mH - 13,18
Bart Veltman
  • Jongens Junior D2 - 80mH_hf - 12,92
Bart Veltman
  • Jongens Junior D2 - 80mH_f - 12,63

Hoogtepunten

Bart Veltman JJD2 80mH
  • 13,18
  • Bart Veltman JJD2 80mH_hf
  • 12,92
  • Ewan ter Hennepe JJD1 Ver
  • 4,52
  • Rianne Buijs MJD1 1000m
  • 3:40,08
  • Bart Veltman JJD2 Ver
  • 5,22
  • Sacha Goedhart MJD1 Ver
  • 4,18
  • Fleur van Leersum MJD1 60m
  • 9,34
  • Pien van Berk MJD2 Ver
  • 4,17
  • Sacha Goedhart MJD1 Hoog
  • 1,40
  • Ewan ter Hennepe JJD1 80m
  • 11,66
  •  

    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    15 Ewan ter Hennepe 11,66Q +0.9 m/s11,76
    24 Wester de Groot 12,13Q -1.3 m/s11,96


    Jongens Junior D1 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    Ewan ter Hennepe DNS ---
    Wester de Groot DNS ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Boris van den Burg DNS 4:58,00
    Sven Teekens DNS 3:12,30
    Wester de Groot DNS 3:35,22


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Boris van den Burg DNS 5,30


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    16 Sander de Lange 14,72 12,04


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Ewan ter Hennepe 4,52 +4.5 m/s4,29
    23 Sander de Lange 3,34 -1.2 m/s3,15


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    38 Frank Rüegg 12,59 +1.7 m/s12,79


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    35 Hugo Habraken 3:33,37 3:55,24


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Bart Veltman 13,18Q -0.9 m/s13,07
    31 Frank Rüegg 16,94 -0.9 m/s17,00
    32 Hugo Habraken 17,04 -1.2 m/s17,92


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    2 Bart Veltman 12,92Q ---


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    2 Bart Veltman 12,63 +1.0 m/s---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter steeplechase

    # Naam ResOBP
    10 Micha Groenenboom 4:05,57 4:12,74


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Bart Veltman 5,22 +0.1 m/s4,98
    17 Micha Groenenboom 3,80 -1.1 m/s3,97


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    27 Fleur van Leersum 9,34 +0.3 m/s9,33


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    34 Rianne Buijs 3:40,08 3:55,00


    Meisjes Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    18 Fleur van Leersum 14,50 18,58


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Sacha Goedhart 1,40 1,46


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    11 Sacha Goedhart 4,18 +0.9 m/s4,62
    Rianne Buijs DNS 3,00


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    29 Alyssa Folles 3:41,50 3:38,57


    Meisjes Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    23 Mieke van de Pasch 18,28 21,28


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    13 Mieke van de Pasch 21,68 23,22


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    15 Alyssa Folles 1,35 1,30
    18 Pien van Berk 1,25 1,35


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    15 Pien van Berk 4,17 -0.2 m/s3,97