Vereniging 'PAC' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Julian Mejame Ejong
  • Jongens Junior D2 - Discus - 34,40
Julian Mejame Ejong
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 14,17
Taron Punt
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,55
Jasper Oele
  • Jongens Junior D2 - Polshoog - 2,40
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior D1 - 150m - 20,64
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior D1 - 150m_f - 20,32
Romee Hermse
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,45
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior D1 - Ver - 4,95
Décheny Vreugd
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 8,57
Décheny Vreugd
  • Meisjes Junior D2 - 150m - 20,72
Isabel Raap
  • Meisjes Junior D2 - 60mH - 9,94
Hagar Bruil
  • Meisjes Junior D2 - Discus - 30,47
Joyce van Welie
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 14,54
Hagar Bruil
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 12,23
Joyce van Welie
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,50
Thyra van Diemen
  • Meisjes Junior D2 - Polshoog - 3,10
Kristina Tergau
  • Meisjes Junior D2 - Polshoog - 2,80
Isabel Raap
  • Meisjes Junior D2 - Ver - 5,00

Hoogtepunten

Taron Punt JJD2 80mH
  • 13,69
  • Timo Spiering JJD1 80m
  • 11,63
  • Taron Punt JJD2 Hoog
  • 1,55
  • Décheny Vreugd MJD2 60m
  • 8,57
  • Britt de Blaauw MJD1 Ver
  • 4,95
  • Isabel Raap MJD2 Ver
  • 5,00
  • Isabel Raap MJD2 60mH
  • 9,94
  • Michelle Frowijn MJD1 1000m
  • 3:24,36
  • Julian Mejame Ejong JJD2 Kogel
  • 14,17
  • Lennard Valk JJD2 1000m
  • 3:18,46
  •  

    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    13 Timo Spiering 11,63Q -1.3 m/s11,14
    25 Revelinio Denswil 12,17 +1.8 m/s12,20
    Niels van Weesep DNS 11,67


    Jongens Junior D1 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    13 Timo Spiering 11,75 +2.3 m/s---


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Niels van Weesep DNS 14,52


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Timo Spiering DNS 1,30


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    22 Revelinio Denswil 3,46 -0.2 m/s4,13


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    30 Giann-Carlo Denswil 11,99 +1.7 m/s11,96
    36 David Punt 12,48 -0.5 m/s11,79
    Jasper Oele DNS 11,02
    Leon van der Waal DNS 11,07


    Jongens Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    22 David Punt 22,41 -1.2 m/s---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    22 Lennard Valk 3:18,46 3:10,83
    31 Elijah Kaijser 3:24,47 3:11,07
    37 Jesper Ponstein 3:35,80 3:11,04
    38 Tjebbe Hemler 3:36,60 3:10,90
    Remco Scheffer DNF 3:16,99


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    10 Taron Punt 13,69Q -0.9 m/s14,01
    19 Ronin van der Holst 14,68Q -1.2 m/s14,43
    23 Giann-Carlo Denswil 15,06 -1.2 m/s15,11


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    11 Taron Punt 13,72 ---
    18 Ronin van der Holst 15,00 ---


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    3 Julian Mejame Ejong 34,40 32,46
    10 Robin van Kooij 24,24 28,43


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Julian Mejame Ejong 14,17 13,73
    6 Robin van Kooij 11,74 11,74
    13 Lennard Valk 9,69 9,90


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    24 Menno Backx 21,89 21,89 21,19


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Taron Punt 1,55 1,55
    19 Jesper Ponstein 1,30 1,45
    Remco Scheffer NM 1,45


    Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Jasper Oele 2,40 2,30


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    16 Ronin van der Holst 3,81 +3.1 m/s4,22
    18 Menno Backx 3,71 +1.5 m/s3,91
    Leon van der Waal DNS 4,99


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    30 Sara Bossché 9,43 +1.1 m/s9,15


    Meisjes Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Britt de Blaauw 20,64q ---
    21 Sara Bossché 23,83 ---
    Klara van der Gaast DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 150 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Britt de Blaauw 20,32 -1.7 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Michelle Frowijn 3:24,36 3:30,17
    Liv de Winkel DNS 3:49,12


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    11 Romee Hermse 11,55Q -2.3 m/s11,12
    12 Kika de Vos 11,62Q -0.8 m/s11,15
    24 Klara van der Gaast 12,80q -1.1 m/s11,88


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    7 Kika de Vos 11,29Q ---
    11 Romee Hermse 11,56 ---
    Klara van der Gaast --- ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    Kika de Vos DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    4 Kika de Vos 3:41,30 ---


    Meisjes Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    11 Marit Speerstra 18,31 17,56


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    13 Marit Speerstra 9,28 8,72


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Romee Hermse 1,45 1,46


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Britt de Blaauw 4,95 +1.9 m/s4,86


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    3 Décheny Vreugd 8,57Q +0.5 m/s8,34
    29 Linde Sluimer 8,97 +1.6 m/s---
    38 Lieke Cox 9,17 -0.1 m/s9,06
    46 Kenya Ramos 9,36 -0.6 m/s9,54


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    7 Décheny Vreugd 8,71Q ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    7 Décheny Vreugd 8,96 -0.1 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    2 Décheny Vreugd 20,72q -2.0 m/s---
    11 Thyra van Diemen 21,52 -1.2 m/s21,35
    23 Linde Sluimer 22,05 -1.2 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 150 meter finale

    # Naam Res OBP
    8 Décheny Vreugd 22,43 -2.2 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Demi van Mourik 3:16,02 3:13,44
    23 Anne Zuijdgeest 3:31,40 3:30,00
    27 Teuntje Uiters 3:38,27 3:34,97
    28 Judith Haarsma 3:41,16 3:34,26
    Marijn Laban DNS 3:36,71


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Isabel Raap 9,94 -1.3 m/s9,95
    15 Kristina Tergau 10,69Q -0.3 m/s10,20
    16 Sofie Thomas 10,73Q +0.1 m/s10,15
    38 Kenya Ramos 12,54 +0.1 m/s12,20


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    4 Isabel Raap 9,89Q ---
    15 Sofie Thomas 10,74 ---
    22 Kristina Tergau 12,54 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    5 Isabel Raap 9,89 -0.9 m/s---


    Meisjes Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Hagar Bruil 30,47 26,08
    9 Meike Kroon 24,81 21,99
    15 Merel Pijnenburg 21,75 26,97
    17 Fabienne van der Tak 21,21 24,07


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Joyce van Welie 14,54 13,91
    3 Hagar Bruil 12,23 12,60
    4 Merel Pijnenburg 11,30 11,45
    9 Meike Kroon 10,54 10,36


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    23 Fabienne van der Tak 18,69 20,89


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Joyce van Welie 1,50 1,51
    13 Judith Haarsma 1,35 1,41
    13 Anne Zuijdgeest 1,35 1,42


    Meisjes Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Thyra van Diemen 3,10 3,13
    2 Kristina Tergau 2,80 2,73
    Sofie Thomas DNS 2,23


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Isabel Raap 5,00 +2.0 m/s5,25