Vereniging 'Hellas Utrecht' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Wouter van Gorcom
  • Jongens Junior D1 - 150m - 21,25
Wouter van Gorcom
  • Jongens Junior D1 - 150m_f - 21,13
William Knol
  • Jongens Junior D1 - 1000m SC - 3:28,21
Tim de Wild
  • Jongens Junior D2 - 1000m SC - 3:21,33

Hoogtepunten

Lisanne Boot MJD1 Kogel
  • 9,99
  • Lucca Marks JJD1 80m
  • 12,07
  • Stan Atsma JJD2 80mH_hf
  • 13,42
  • Isis Hordijk MJD2 150m
  • 21,36
  • Wouter van Gorcom JJD1 80mH
  • 13,99
  • Annick Koks MJD1 60mH
  • 11,90
  • Wouter van Gorcom JJD1 150m
  • 21,25
  • Kim Brouwer MJD2 60m
  • 8,91
  • Stan Atsma JJD2 80mH
  • 13,84
  • Isis Hordijk MJD2 Ver
  • 4,11
  •  

    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    22 Lucca Marks 12,07Q -1.3 m/s11,56


    Jongens Junior D1 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    17 Lucca Marks 11,98 +0.3 m/s---


    Jongens Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    2 Wouter van Gorcom 21,25 -1.2 m/s21,33


    Jongens Junior D1 - 150 meter finale

    # Naam Res OBP
    2 Wouter van Gorcom 21,13 +0.1 m/s---


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    5 Wouter van Gorcom 13,99q +0.5 m/s13,59


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    7 Wouter van Gorcom 15,74 +1.1 m/s---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    2 William Knol 3:28,21 DNS


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    6 Martijn Pos 8,59 8,35
    15 Lucca Marks 7,01 7,00


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    6 Martijn Pos 29,99 24,19
    13 Michael Quirk 23,46 26,67


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    14 Michael Quirk 1,20 1,33


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    14 Stan Atsma 13,84Q -1.5 m/s13,26


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    9 Stan Atsma 13,42 ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    3 Tim de Wild 3:21,33 3:20,35


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    15 Bjorn van der Velden 19,34 17,73


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    16 Bjorn van der Velden 9,38 8,86


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Stan Atsma DNS 4,63


    Meisjes Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    13 Annick Koks 23,04 -1.2 m/s---
    23 Maaike Meewisse 24,23 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    39 Lisanne Boot 3:47,02 3:35,45


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    14 Annick Koks 11,90Q -2.3 m/s11,33


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    13 Annick Koks 12,01 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    7 Emma Kamer 4:05,30 4:02,34


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    7 Lisanne Boot 9,99 9,89


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    18 Emma Kamer 15,81 18,37


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    24 Maaike Meewisse 1,15 1,25


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    25 Kim Brouwer 8,91 +1.6 m/s8,79


    Meisjes Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    9 Isis Hordijk 21,36 -1.2 m/s21,65
    21 Kim Brouwer 22,03 -1.2 m/s22,22


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    17 Isis Hordijk 4,11 +0.2 m/s4,28