Vereniging 'Haag Atletiek' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior D2 - 80m - 10,22
Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior D2 - 80m_hf - 9,97
Mark van der Linden
  • Jongens Junior D2 - 80m_hf - 10,67
Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior D2 - 80m_f - 9,83
Mark van der Linden
  • Jongens Junior D2 - 80m_f - 9,95
Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior D2 - 150m - 17,79
Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior D2 - 150m_f - 17,90
Mark van der Linden
  • Jongens Junior D2 - 80mH - 11,74
Mark van der Linden
  • Jongens Junior D2 - 80mH_hf - 12,50
Mark van der Linden
  • Jongens Junior D2 - 80mH_f - 11,65
Denise de Does
  • Meisjes Junior D2 - 1000m SC - 3:25,75

Hoogtepunten

Nelson Johnson JJD2 1000m
  • 3:07,56
  • Rosa Ellens MJD2 60m
  • 8,82
  • Ava Meijerink MJD1 Hoog
  • 1,40
  • Nsikak Ekpo JJD2 80m
  • 10,22
  • Nsikak Ekpo JJD2 150m
  • 17,79
  • Ava Meijerink MJD1 60m
  • 9,18
  • Mark van der Linden JJD2 80m
  • 10,84
  • Lizelotte Bouvy MJD1 Kogel
  • 9,83
  • Jildou Guest MJD2 60mH
  • 11,91
  • Mark van der Linden JJD2 80mH
  • 11,74
  •  

    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    12 Max Birdja 11,55Q +0.9 m/s11,36
    32 Mike Paauw 12,77 -0.3 m/s11,97


    Jongens Junior D1 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    12 Max Birdja 11,72 +2.3 m/s---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    7 Max Birdja 1,40 1,45


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    13 Mike Paauw 4,07 +2.6 m/s4,34


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Nsikak Ekpo 10,22Q -0.1 m/s8,83
    5 Mark van der Linden 10,84Q -0.5 m/s9,78
    34 Oliver van der Velde 12,10 -0.3 m/s11,73


    Jongens Junior D2 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Nsikak Ekpo 9,97Q +0.1 m/s---
    3 Mark van der Linden 10,67Q +0.1 m/s---


    Jongens Junior D2 - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Nsikak Ekpo 9,83 -1.3 m/s---
    3 Mark van der Linden 9,95 -1.3 m/s---


    Jongens Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Nsikak Ekpo 17,79q -1.2 m/s---
    20 Robin van ...Boogaardt 22,05 -1.2 m/s---
    21 Quinten Wormer 22,34 -1.2 m/s---
    24 Oliver van der Velde 22,75 -1.2 m/s---
    26 Mark Dullaart 23,10 -1.2 m/s---


    Jongens Junior D2 - 150 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Nsikak Ekpo 17,90 +0.6 m/s---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Nelson Johnson 3:07,56 3:04,19
    29 Mark Dullaart 3:23,23 3:26,13


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Mark van der Linden 11,74Q 11,71
    27 Gwen Hanekamp 15,87 -1.2 m/s15,48


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Mark van der Linden 12,50Q ---


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    1 Mark van der Linden 11,65 +1.0 m/s---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    4 Robin van ...Boogaardt 3:29,58 3:33,06


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    16 Quinten Wormer 28,85 28,85 31,12
    19 Gwen Hanekamp 26,62 26,62 26,60


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    13 Nelson Johnson 1,40 1,50


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    23 Ava Meijerink 9,18Q +1.1 m/s8,80


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    14 Ava Meijerink 9,12 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    5 Lizelotte Bouvy 22,36 18,89


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    8 Lizelotte Bouvy 9,83 10,18


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Ava Meijerink 1,40 1,45


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    16 Rosa Ellens 8,82q -0.1 m/s8,92
    44 Hedda van Dort 9,25Q -0.7 m/s---
    48 Silvie Mol 9,37 9,07


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    22 Rosa Ellens 9,24 +1.0 m/s---
    Hedda van Dort --- ---


    Meisjes Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    18 Rosa Ellens 21,92 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    30 Jildou Guest 3:41,91 3:27,93


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    30 Jildou Guest 11,91 -0.5 m/s11,54


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    2 Denise de Does 3:25,75 3:37,80


    Meisjes Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    19 Sandy de Does 20,45 26,14


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    11 Sandy de Does 23,18 26,83
    15 Laura Sijben 21,50 23,34


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    18 Denise de Does 1,25 1,45
    18 Silvie Mol 1,25 1,42


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Hedda van Dort DNS ---