Vereniging 'CAV Energie' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Lucas Bal
  • Jongens Junior D1 - 150m - 21,57
Pieter Fallaux
  • Jongens Junior D1 - 1000m - 3:00,94
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior D1 - Discus - 23,66
Benjamin den Hartog
  • Jongens Junior D1 - Speer - 33,79
Dionne van der Hilst
  • Meisjes Junior D2 - Speer - 31,10

Hoogtepunten

Lotte van Lieshout MJD2 1000m
  • 3:26,27
  • Amber Bosman MJD1 60m
  • 8,93
  • Ilse Stok MJD1 60m
  • 9,40
  • Pieter Fallaux JJD1 1000m
  • 3:00,94
  • Benjamin den Hartog JJD1 Speer
  • 33,79
  • Ewoud Boer JJD2 1000m
  • 3:21,99
  • Steyn Potuit JJD1 1000m
  • 3:17,48
  • Dionne van der Hilst MJD2 Speer
  • 31,10
  • Amber Bosman MJD1 1000m
  • 3:22,93
  • Sebastiaan den Hartog JJD1 Kogel
  • 9,99
  •  

    Jongens Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    3 Lucas Bal 21,57 -1.2 m/s---


    Jongens Junior D1 - 150 meter finale

    # Naam Res OBP
    4 Lucas Bal 21,94 +0.1 m/s---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Pieter Fallaux 3:00,94 3:04,62
    17 Steyn Potuit 3:17,48 3:12,88


    Jongens Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    3 Sebastiaan...en Hartog 23,66 22,47


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Sebastiaan...en Hartog 9,99 9,42
    8 Benjamin den Hartog 8,49 8,30


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Benjamin den Hartog 33,79 29,71


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    10 Jasper Kaal 1,35 1,45


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    16 Lucas Bal 3,98 -2.9 m/s4,58


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    27 Ewoud Boer 3:21,99 3:12,27


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    11 Amber Bosman 8,93Q +2.4 m/s9,18
    29 Ilse Stok 9,40 9,52


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    13 Amber Bosman 9,10 +0.5 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    17 Isabel van Noordenne 23,41 -1.2 m/s---
    20 Ilse Stok 23,77 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Amber Bosman 3:22,93 3:29,80
    38 Isabel van Noordenne 3:45,85 3:39,02
    Tamika Conrad DNS 4:05,00


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    11 Steffie Seher 1,30 1,35


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    28 Steffie Seher 3,75 +1.8 m/s4,07


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    41 Rory Ganz 9,22 +0.5 m/s9,22


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    18 Lotte van Lieshout 3:26,27 3:19,63


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    45 Rory Ganz 13,82 -0.3 m/s12,80
    Venisha Da Silva DNS 10,10


    Meisjes Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    10 Dionne van der Hilst 24,62 25,66


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Dionne van der Hilst 31,10 33,48


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Venisha Da Silva DNS 1,50