Vereniging 'Altis' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Jip de Greef
  • Jongens Junior D1 - Discus - 26,20
Marinka Schuurman
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,45
Janneke van Hofslot
  • Meisjes Junior D2 - 1000m SC - 3:27,39

Hoogtepunten

Alexander Ridderikhoff JJD2 150m
  • 20,44
  • Alexander Ridderikhoff JJD2 80m
  • 11,06
  • Jetske Meijer MJD1 Ver
  • 4,22
  • Jarik van de Mast JJD1 1000m
  • 3:07,50
  • Alexander Ridderikhoff JJD2 80m_hf
  • 10,91
  • Amara Nnadi MJD2 60m
  • 8,59
  • Amara Nnadi MJD2 150m
  • 21,09
  • Eva Kroon MJD1 1000m
  • 3:36,54
  • Ellis de Vries MJD2 Ver
  • 4,32
  • Jip de Greef JJD1 80mH
  • 14,01
  •  

    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Jarik van de Mast 3:07,50 3:11,38


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    7 Jip de Greef 14,01 +0.5 m/s14,22


    Jongens Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Jip de Greef 26,20 24,69


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    9 Alexander ...derikhoff 11,06Q +0.1 m/s10,68


    Jongens Junior D2 - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    6 Alexander ...derikhoff 10,91Q +1.3 m/s---


    Jongens Junior D2 - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    6 Alexander ...derikhoff 10,99 -1.3 m/s---


    Jongens Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    11 Alexander ...derikhoff 20,44 -1.2 m/s20,16


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    33 Jelle Swaanen 3:31,54 3:24,61


    Jongens Junior D2 - 1000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    Nathan Oerlemans DNS 3:54,53


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    25 Eva Kroon 3:36,54 3:33,30
    33 Myrthe Martens 3:39,32 3:34,36
    35 Marlot Groeneweg 3:41,10 3:34,16


    Meisjes Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    12 Marinka Schuurman 18,26 21,63


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Marinka Schuurman 1,45 1,50
    14 Jetske Meijer 1,30 1,40


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    10 Jetske Meijer 4,22 +1.2 m/s4,21


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    5 Amara Nnadi 8,59Q -0.6 m/s8,48
    34 Ellis de Vries 9,11 -0.6 m/s8,74


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    5 Amara Nnadi 8,69Q +1.0 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    6 Amara Nnadi 8,87 -0.1 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    6 Amara Nnadi 21,09q -1.2 m/s20,44
    12 Carmen Huikeshoven 21,56 -1.2 m/s21,26


    Meisjes Junior D2 - 150 meter finale

    # Naam Res OBP
    5 Amara Nnadi 20,98 -2.2 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    20 Carmen Huikeshoven 3:27,57 3:17,09
    26 Loïs Kok 3:34,25 3:30,78


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    3 Janneke van Hofslot 3:27,39 3:34,35


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    10 Ellis de Vries 4,32 +1.5 m/s4,44