Vereniging 'ARV Ilion' op '1e wedstrijd ZHM CD regiocompetitie 2016'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jermo Harper JJC2 Ver
  • 4,97
  • Marieke Vlek MJC2 Discus
  • 16,48
  • Jermo Harper JJC2 300mH
  • 45,1
  • Thomas van der Voort JJC1 Discus
  • 25,52
  • Babet Roeling MJC2 Discus
  • 21,65
  • Nigel Steenwinkel JJC1 Ver
  • 4,96
  • Zoë Sedney MJC2 Discus
  • 21,02
  • Zoë Sedney MJC2 Ver
  • 4,81
  • Jermo Harper JJC2 Speer
  • 29,99
  • Zoë Sedney MJC2 300mH
  • 46,0
  •  

    Jongens Junior C1 - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    Nigel Steenwinkel 46,9 ---
    Lars van der Valk 53,6 ---
    Thomas van der Voort 58,4 ---


    Jongens Junior C1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Thomas van der Voort 25,52 ---
    Lars van der Valk 20,87 ---
    Nigel Steenwinkel 20,12 ---


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Nigel Steenwinkel 4,96 ---
    Lars van der Valk 4,34 ---
    Thomas van der Voort 3,82 ---


    Jongens Junior C2 - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    Jermo Harper 45,1 ---
    Kjell Haars 54,2 ---


    Jongens Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Jermo Harper 29,99 ---
    Kjell Haars 11,80 ---


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Jermo Harper 4,97 ---
    Kjell Haars 4,02 ---


    Jongens Junior D1 - 150 meter

    # Naam ResOBP
    Alex van der Voort 0,3 ---
    Beau Suvaal 0,3 ---
    Jip van Veen 0,3 ---
    Luuk de Blaazer 0,4 ---
    Txiku Snijders 0,4 ---
    Youssef Laouhaichi --- ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Alex van der Voort 7,41 ---
    Youssef Laouhaichi 6,67 ---
    Luuk de Blaazer 5,43 ---
    Txiku Snijders 5,37 ---
    Beau Suvaal 4,82 ---
    Jip van Veen 4,45 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Youssef Laouhaichi 1,28 ---
    Luuk de Blaazer 1,23 ---
    Beau Suvaal 1,13 ---
    Txiku Snijders 1,13 ---
    Jip van Veen 1,13 ---
    Alex van der Voort 0,01 ---


    Meisjes Junior C2 - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    Zoë Sedney 46,0 ---
    Maaike van der Hulst 57,8 ---
    Marieke Vlek 1:05,8 ---
    Julia Rijnenberg 1:06,8 ---


    Meisjes Junior C2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Babet Roeling 21,65 ---
    Zoë Sedney 21,02 ---
    Marieke Vlek 16,48 ---
    Julia Rijnenberg 16,18 ---
    Maaike van der Hulst 13,81 ---


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Zoë Sedney 4,81 ---
    Julia Rijnenberg 3,78 ---
    Maaike van der Hulst 3,42 ---
    Babet Roeling 3,32 ---


    Meisjes Junior D - 150 meter

    # Naam ResOBP
    Denise Arisa 0,3 ---
    Esmee van der Hulst 0,3 ---
    Valerie Afognon 0,3 ---
    Isa Bloembergen 1,4 ---
    Isa van der Valk 22,2 ---
    Jade Groen 23,3 ---
    Julia de Graaff 25,5 ---
    Anne de Graaff 25,7 ---
    Megan Sedney 25,7 ---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Anne de Graaff 14,79 ---
    Jade Groen 13,13 ---
    Megan Sedney 12,75 ---
    Isa van der Valk 11,21 ---
    Julia de Graaff 10,86 ---


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Esmee van der Hulst 18,48 ---
    Denise Arisa 12,25 ---
    Isa Bloembergen 7,46 ---
    Valerie Afognon 0,01 ---


    Meisjes Junior D - Polsstokverspringen

    # Naam Res OBP
    Denise Arisa 5,13 +0.3 m/s---
    Isa van der Valk 4,72 -0.8 m/s---
    Valerie Afognon 4,58 +0.3 m/s---
    Jade Groen 4,50 -0.8 m/s---
    Esmee van der Hulst 4,38 +0.3 m/s---
    Anne de Graaff 4,19 +0.2 m/s---
    Julia de Graaff 4,07 +1.4 m/s---
    Megan Sedney 3,80 +0.2 m/s---
    Isa Bloembergen 3,60 +1.4 m/s---