Vereniging 'AV Gouda' op '1e wedstrijd ZHM CD regiocompetitie 2016'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Ruben Koning JJC2 Ver
  • 5,29
  • Indigo Tjan JJC2 Ver
  • 4,84
  • Ruben Koning JJC2 Speer
  • 33,13
  • Jochem Ribberink JJC1 Ver
  • 4,95
  • Chantal Kruit MJC2 Discus
  • 28,76
  • Kim Lavrijsen MJC2 300mH
  • 52,1
  • Chantal Kruit MJC2 Ver
  • 4,55
  • Ruben Koning JJC2 300mH
  • 44,0
  • Chantal Kruit MJC2 300mH
  • 52,9
  • Kim Lavrijsen MJC2 Discus
  • 17,60
  •  

    Jongens Junior C1 - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    Jochem Ribberink 43,0 ---
    Liam Rietbroek 47,6 ---
    Bart ten Bergen 1:09,1 ---


    Jongens Junior C1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Jochem Ribberink 31,27 ---
    Bart ten Bergen 18,52 ---
    Liam Rietbroek 18,39 ---


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Jochem Ribberink 4,95 ---
    Liam Rietbroek 4,94 ---
    Bart ten Bergen 3,48 ---


    Jongens Junior C2 - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    Ruben Koning 44,0 ---
    Indigo Tjan 47,5 ---
    Faas Ignatius 48,5 ---


    Jongens Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Ruben Koning 33,13 ---
    Faas Ignatius 32,34 ---
    Indigo Tjan 20,00 ---


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Ruben Koning 5,29 ---
    Indigo Tjan 4,84 ---
    Faas Ignatius 4,47 ---


    Jongens Junior D1 - 150 meter

    # Naam ResOBP
    Jurre van Oosten 0,3 ---
    Sven Teekens 0,4 ---
    Wester de Groot 0,4 ---
    Jesse Perera 0,4 ---
    Lucas Kreuk 0,4 ---
    Boris van Drie 0,4 ---
    Robbin Hoogendoorn 0,4 ---
    Ewan ter Hennepe --- ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Ewan ter Hennepe 6,73 ---
    Jurre van Oosten 6,72 ---
    Sven Teekens 6,12 ---
    Robbin Hoogendoorn 6,07 ---
    Lucas Kreuk 5,92 ---
    Jesse Perera 5,18 ---
    Wester de Groot 5,06 ---
    Boris van Drie 4,95 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Ewan ter Hennepe 1,28 ---
    Sven Teekens 1,23 ---
    Wester de Groot 1,23 ---
    Jesse Perera 1,18 ---
    Lucas Kreuk 1,18 ---
    Jurre van Oosten 1,03 ---
    Boris van Drie 1,03 ---
    Robbin Hoogendoorn 0,98 ---


    Meisjes Junior C1 - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    Fabienne Buijs 54,8 ---
    Precilla Wensveen 1:05,3 ---


    Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Mette Pols 17,14 ---
    Precilla Wensveen 16,22 ---
    Fabienne Buijs 15,90 ---


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Mette Pols 4,44 ---
    Fabienne Buijs 4,10 ---
    Precilla Wensveen 3,72 ---


    Meisjes Junior C2 - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    Kim Lavrijsen 52,1 ---
    Chantal Kruit 52,9 ---


    Meisjes Junior C2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Chantal Kruit 28,76 ---
    Kim Lavrijsen 17,60 ---


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Chantal Kruit 4,55 ---
    Kim Lavrijsen 4,03 ---


    Meisjes Junior D - 150 meter

    # Naam ResOBP
    Anika Smits 0,3 ---
    Mieke van de Pasch 0,3 ---
    Dieuwertje Janssen 0,5 ---
    Isabel van Steenwijk 0,5 ---
    Pien van Berk 1,3 ---
    Sacha Goedhart 22,4 ---
    Rianne Buijs 25,9 ---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Sacha Goedhart 14,74 ---
    Rianne Buijs 11,20 ---


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Dieuwertje Janssen 22,07 ---
    Pien van Berk 14,73 ---
    Isabel van Steenwijk 12,71 ---
    Anika Smits 10,93 ---
    Mieke van de Pasch 0,01 ---


    Meisjes Junior D - Polsstokverspringen

    # Naam Res OBP
    Pien van Berk 4,78 +1.3 m/s---
    Isabel van Steenwijk 4,71 -0.5 m/s---
    Dieuwertje Janssen 4,64 -0.5 m/s---
    Sacha Goedhart 4,40 -0.8 m/s---
    Anika Smits 4,18 +0.3 m/s---
    Mieke van de Pasch 4,14 +0.3 m/s---
    Rianne Buijs 4,02 -0.2 m/s---