Vereniging 'AV Triathlon' op 'Pupillenfinale regio 2&5'

Prijzen

Isa van Sintemaartensdijk
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1987 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:44,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,22
  • Hoogspringen   1,20
 

Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
6 Djorden Andrea 9,13 3:59,22 10,06 1,25 2194


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
13 Jens de va...ng Van De 7,84 2:32,59 16,47 2,53 1114


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
12 Jikke van der Ploeg 10,03 3:40,12 14,85 3,36 1622
25 Marlieke Castelein 10,68 4:17,15 17,25 3,09 1331
28 Ireen Stoter 10,83 4:27,85 9,99 2,96 1117
29 Ereza Plochg 11,02 4:38,98 13,13 2,96 1111
30 Robin Rijnja 11,84 4:41,84 14,69 2,66 970


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Almere'81 MPA1 Almere `81 - MPA1 4 36,35 599
2 MPA1 Hellas Hellas Utrecht - MPA1 5 37,23 560
3 Altis MPA1 Altis - MPA1 4 37,52 548
4 MPA1 Team 1 GAC Hilversum - MPA1 4 38,57 505
5 Tempo MPA1 Tempo AV - MPA1 4 39,62 464
6 AVT MPA1 AV Triathlon - MPA1 4 40,08 447


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
3 Isa van Si...rtensdijk 9,37 3:44,05 6,22 1,20 1987
12 Joyce Bakker Schut 9,62 3:53,59 5,90 1,10 1801
18 Anissa Toumi 9,16 4:22,06 6,36 1,00 1707
25 Senna Vroemen 10,21 4:13,38 6,20 1,00 1560
28 Lieke Bakker 10,53 4:30,61 5,10 1,05 1412


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AVT MPA2 AV Triathlon - MPA2 4 35,80 624
2 MPA2 Hellas Hellas Utrecht - MPA2 5 35,90 619
3 Altis MPA2 Altis - MPA2 4 36,44 595
4 Almere'81 MPA2 Almere `81 - MPA2 4 36,56 589
5 GAC Team M1 GAC Hilversum - MPA2 4 37,35 555
6 AV Zuidwal MPA2 AV Zuidwal - MPA2 5 37,86 534


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
5 Berrit Roex 6,81 4:12,75 5,07 3,38 1691
19 Kyra van der Meer 7,47 4:36,89 5,04 3,07 1391
22 Carmen Lijzenga 7,22 4:40,00 4,12 3,01 1353
29 Jolie Minnée 7,49 4:18,28 2,95 3,09 1303
30 Indy Broer 7,74 4:45,48 4,98 2,98 1288


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Almere'81 MPB Almere `81 - MPB 4 25,80 638
2 FIT-MPB Fit - MPB 5 26,28 609
3 Altis MPB Altis - MPB 4 26,46 598
4 GAC MPB GAC Hilversum - MPB 4 26,53 594
5 AVT MPB AV Triathlon - MPB 4 26,89 573
6 AV Zuidwal MPB AV Zuidwal - MPB 5 28,15 505


Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
5 Romy Bendanon 7,26 2:18,25 10,87 3,07 1346
17 Nikki Vroemen 7,46 2:47,89 15,58 2,73 1115
19 Mette Wiggers 7,70 2:27,79 8,97 2,69 1072
23 Jade Broer 7,67 2:37,34 10,11 2,63 1023
32 Isolde Bisschop 8,41 3:07,08 8,99 2,17 622


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 GAC MPC GAC Hilversum - MPC 4 27,86 520
2 Almere'81 MPC Almere `81 - MPC 4 27,98 514
3 AVT MPC AV Triathlon - MPC 4 28,04 510
4 FIT - MPC Fit - MPC 4 28,69 477
5 Altis MPC Altis - MPC 4 28,85 469
6 AV Zuidwal MPC AV Zuidwal - MPC 5 29,97 416