Vereniging 'Almere `81' op 'Pupillenfinale regio 2&5'

Prijzen

Simon Mol
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2270 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:37,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,48
  • Hoogspringen   1,40
Nariño Renfurm
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1878 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   3:32,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,96
  • Verspringen   3,63
Blessin Uiterwijk
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1926 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:36,1
  • Vortexwerpen   17,26
  • Verspringen   3,89
Laila Yahyaoui
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1860 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:31,0
  • Vortexwerpen   20,19
  • Verspringen   3,60
Shantell Egbon
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2389 punten
  • 60 meter   8,9
  • 1000 meter   3:28,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,83
  • Hoogspringen   1,30

Hoogtepunten

Shantell Egbon MPA2 1000m
  • 3:28,02
  • Blessin Uiterwijk MPA1 60m
  • 9,21
  • Shantell Egbon MPA2 60m
  • 8,89
  • Luciano van den Heuvel JPA2 1000m
  • 3:21,55
  • Tanisha Haakmat MPB 40m
  • 6,77
  • Laila Yahyaoui MPA1 1000m
  • 3:30,99
  • Maxx Bogaert JPA1 60m
  • 9,29
  • Simon Mol JPA2 60m
  • 9,26
  • Riley Plet JPA1 60m
  • 9,24
  • Simon Mol JPA2 Hoog
  • 1,40
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    13 Maxx Bogaert 9,29 3:47,80 17,66 3,65 1803
    14 Denzel Arduin 9,58 3:41,87 16,63 3,65 1770
    17 Micha Castillion 10,05 3:47,88 27,78 3,36 1754
    21 Pascal Ekelmans 10,52 4:04,48 32,98 3,39 1670
    29 Riley Plet 9,24 DNS 23,95 3,96 1485


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere'81 JPA1 Almere `81 - JPA1 4 36,04 613
    2 JPA1 Team 1 GAC Hilversum - JPA1 4 36,52 591
    3 JPA1 Hellas Hellas Utrecht - JPA1 5 36,54 590
    4 Altis JPA1 Altis - JPA1 4 36,94 573
    5 JPA1 team U-Track U-Track - JPA1 4 37,96 530
    6 JPA1 AV Pijnenburg AV Pijnenburg - JPA1 4 37,98 529


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    2 Simon Mol 9,26 3:37,30 7,48 1,40 2270
    13 Luciano va...en Heuvel 9,75 3:21,55 7,06 1,10 2037
    16 Casper van Tuijl 9,97 3:59,64 7,79 1,25 1936
    19 Marcello v...en Heuvel 9,66 3:37,85 6,29 1,10 1904
    29 Lars Molenkamp 10,07 DNF 6,35 1,20 1383


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPA2 Altis - JPA2 4 34,74 674
    2 Almere'81 JPA2 Almere `81 - JPA2 4 35,41 642
    3 GAC Team J1 GAC Hilversum - JPA2 4 36,34 549
    3 JPA2 Hellas Hellas Utrecht - JPA2 5 36,57 589
    5 Spirit AV Spirit Lelystad - JPA2 3 37,36 555
    6 AV Zuidwal JPA 2 AV Zuidwal - JPA2 5 37,60 545


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    2 Nariño Renfurm 7,09 3:32,45 4,96 3,63 1878
    5 Lucas Scheepers 7,24 3:48,47 5,89 3,46 1782
    18 Tom Zwaan 7,77 3:54,54 5,52 2,99 1532
    19 Floris van Tuijl 7,56 4:06,83 5,24 3,18 1531
    23 Wessel Meskers 7,42 4:13,44 4,41 3,27 1490


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPB Altis - JPB 4 26,21 613
    2 GAC JPB GAC Hilversum - JPB 4 26,82 577
    3 AV Zuidwal JPB AV Zuidwal - JPB 5 27,29 551
    4 Almere'81 JPB Almere `81 - JPB 4 27,84 521
    5 AV Phoenix JPB AV Phoenix - JPB 4 28,03 511
    6 JPB Hellas Hellas Utrecht - JPB 5 29,96 417


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    7 Beau van Van Balen 7,28 2:16,80 16,68 3,28 1496
    17 Mathijs Bakker 7,53 2:24,31 14,30 3,20 1330
    20 Shane Benjamin 7,77 2:26,42 18,79 2,79 1258
    22 Aram de Coninck 7,34 2:35,68 11,75 3,19 1241
    32 Liam Vega DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPC1 GAC Hilversum - JPC 4 27,05 564
    2 Almere'81 JPC Almere `81 - JPC 4 27,32 549
    3 Altis JPC Altis - JPC 4 27,35 547
    4 JPC Hellas Hellas Utrecht - JPC 5 30,22 405
    5 JPC AV Pijnenburg AV Pijnenburg - JPC 0 30,36 399
    6 BAV JPC BAV - JPC 4 31,23 361


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    5 Sam van Van Heezik 7,54 2:31,74 19,68 2,72 1261


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Blessin Uiterwijk 9,21 3:36,08 17,26 3,89 1926
    3 Laila Yahyaoui 9,68 3:30,99 20,19 3,60 1860
    5 Anouk Leguit 9,60 3:45,48 17,62 3,54 1740
    10 Vera Lutgendorp 9,78 4:40,84 30,33 3,56 1638
    22 Esmée Heesters 10,05 4:33,86 20,42 3,25 1433


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere'81 MPA1 Almere `81 - MPA1 4 36,35 599
    2 MPA1 Hellas Hellas Utrecht - MPA1 5 37,23 560
    3 Altis MPA1 Altis - MPA1 4 37,52 548
    4 MPA1 Team 1 GAC Hilversum - MPA1 4 38,57 505
    5 Tempo MPA1 Tempo AV - MPA1 4 39,62 464
    6 AVT MPA1 AV Triathlon - MPA1 4 40,08 447


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Shantell Egbon 8,89 3:28,02 8,83 1,30 2389
    4 Fleur Dirks 9,75 3:45,62 7,40 1,20 1982
    6 Iza de Waal 10,03 3:43,56 7,35 1,20 1947
    9 Merel Veltman 10,10 3:44,61 6,32 1,15 1835
    16 Selina Franken 10,38 3:34,27 5,59 1,05 1734


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPA2 AV Triathlon - MPA2 4 35,80 624
    2 MPA2 Hellas Hellas Utrecht - MPA2 5 35,90 619
    3 Altis MPA2 Altis - MPA2 4 36,44 595
    4 Almere'81 MPA2 Almere `81 - MPA2 4 36,56 589
    5 GAC Team M1 GAC Hilversum - MPA2 4 37,35 555
    6 AV Zuidwal MPA2 AV Zuidwal - MPA2 5 37,86 534


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    4 Tanisha Haakmat 6,77 4:08,54 4,54 3,65 1736
    20 Micha Waterval 7,41 4:34,57 4,32 3,13 1373
    21 Rosalie Franken 7,35 4:29,20 4,10 3,02 1367
    27 Laurenne v... den Berg 7,35 4:27,23 3,67 2,87 1311
    28 Lieve Kroon 8,07 4:10,65 4,58 2,83 1308


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere'81 MPB Almere `81 - MPB 4 25,80 638
    2 FIT-MPB Fit - MPB 5 26,28 609
    3 Altis MPB Altis - MPB 4 26,46 598
    4 GAC MPB GAC Hilversum - MPB 4 26,53 594
    5 AVT MPB AV Triathlon - MPB 4 26,89 573
    6 AV Zuidwal MPB AV Zuidwal - MPB 5 28,15 505


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    12 Widayanti Feryanto 7,48 2:34,29 12,94 2,78 1161
    15 Inaya Yahyaoui 7,70 2:28,21 10,62 2,78 1121
    16 Noa Valerius 7,45 2:35,52 11,68 2,67 1115
    27 Jiska Stockschen 8,09 2:55,19 11,76 2,68 887
    28 Julia Zwaan 7,93 2:57,16 11,00 2,55 864


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC MPC GAC Hilversum - MPC 4 27,86 520
    2 Almere'81 MPC Almere `81 - MPC 4 27,98 514
    3 AVT MPC AV Triathlon - MPC 4 28,04 510
    4 FIT - MPC Fit - MPC 4 28,69 477
    5 Altis MPC Altis - MPC 4 28,85 469
    6 AV Zuidwal MPC AV Zuidwal - MPC 5 29,97 416


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    5 Noena van den Berg 7,99 2:25,68 9,06 2,41 982