Vereniging 'Hellas Utrecht' op 'Pupillenfinale regio 2&5'

Prijzen

Israe Elmakkaoui
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1893 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:50,2
  • Vortexwerpen   25,60
  • Verspringen   3,76
Maya Clark
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2121 punten
  • 60 meter   9,0
  • 1000 meter   3:38,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,96
  • Hoogspringen   1,25
Marieke Pos
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1439 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:12,0
  • Vortexwerpen   15,42
  • Verspringen   2,81

Hoogtepunten

Maya Clark MPA2 60m
  • 8,93
  • Max van der Weerd JPA2 60m
  • 9,35
  • Israe Elmakkaoui MPA1 60m
  • 9,45
  • Maya Clark MPA2 Hoog
  • 1,25
  • Harm Welleweerd JPA1 1000m
  • 3:18,62
  • Finn van Ek JPA1 1000m
  • 3:28,71
  • Meije Bosma JPA2 Hoog
  • 1,35
  • Maya Clark MPA2 1000m
  • 3:38,25
  • Meije Bosma JPA2 1000m
  • 3:16,04
  • Iris Loonstra MPB 40m
  • 7,04
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    5 Harm Welleweerd 9,77 3:18,62 25,04 3,76 2024
    6 Floris van der Vijgh 9,40 3:35,26 29,78 3,57 1997
    7 Finn van Ek 10,19 3:28,71 31,88 3,73 1966
    10 Gijs Bomer 9,96 3:31,43 28,32 3,65 1928
    31 Sam de Wild 9,57 DNS 25,81 3,78 1415


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere'81 JPA1 Almere `81 - JPA1 4 36,04 613
    2 JPA1 Team 1 GAC Hilversum - JPA1 4 36,52 591
    3 JPA1 Hellas Hellas Utrecht - JPA1 5 36,54 590
    4 Altis JPA1 Altis - JPA1 4 36,94 573
    5 JPA1 team U-Track U-Track - JPA1 4 37,96 530
    6 JPA1 AV Pijnenburg AV Pijnenburg - JPA1 4 37,98 529


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    4 Meije Bosma 9,55 3:16,04 6,45 1,35 2256
    14 Max van der Weerd 9,35 4:00,53 7,48 1,20 1979
    21 Casper Evelein 9,65 4:18,12 7,08 1,20 1827
    27 Olaf van der Hidde 10,18 4:10,46 5,53 1,05 1573
    30 Wouter Kap 11,25 4:29,60 5,82 1,05 1369


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPA2 Altis - JPA2 4 34,74 674
    2 Almere'81 JPA2 Almere `81 - JPA2 4 35,41 642
    3 GAC Team J1 GAC Hilversum - JPA2 4 36,34 549
    3 JPA2 Hellas Hellas Utrecht - JPA2 5 36,57 589
    5 Spirit AV Spirit Lelystad - JPA2 3 37,36 555
    6 AV Zuidwal JPA 2 AV Zuidwal - JPA2 5 37,60 545


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    14 Aidan de Bok 7,15 3:49,00 3,49 3,31 1598
    15 Nathan le Comte 7,14 4:14,93 5,64 3,13 1595
    17 Tim Verhagen 7,20 4:01,28 4,68 2,92 1538
    21 Daniël Frissen 7,32 3:57,67 4,26 2,95 1507
    31 Nelson Moude Foko DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPB Altis - JPB 4 26,21 613
    2 GAC JPB GAC Hilversum - JPB 4 26,82 577
    3 AV Zuidwal JPB AV Zuidwal - JPB 5 27,29 551
    4 Almere'81 JPB Almere `81 - JPB 4 27,84 521
    5 AV Phoenix JPB AV Phoenix - JPB 4 28,03 511
    6 JPB Hellas Hellas Utrecht - JPB 5 29,96 417


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    8 Pieter van der Zee 7,40 2:24,26 23,14 3,21 1489
    16 Floris Kamer 7,57 2:21,81 18,22 2,93 1351
    27 Koen Van Kats 7,95 2:27,02 11,83 3,04 1159
    29 Mike van de Vooren 8,21 2:19,60 15,01 2,52 1125
    31 Teun Jansen 8,00 3:19,74 17,65 2,42 843


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPC1 GAC Hilversum - JPC 4 27,05 564
    2 Almere'81 JPC Almere `81 - JPC 4 27,32 549
    3 Altis JPC Altis - JPC 4 27,35 547
    4 JPC Hellas Hellas Utrecht - JPC 5 30,22 405
    5 JPC AV Pijnenburg AV Pijnenburg - JPC 0 30,36 399
    6 BAV JPC BAV - JPC 4 31,23 361


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    9 Coen Keizers 7,46 2:34,94 14,41 2,87 1204


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    2 Israe Elmakkaoui 9,45 3:50,16 25,60 3,76 1893
    8 Floor Bomer 9,94 3:39,80 15,73 3,63 1706
    11 Aaya Lazaar 9,83 4:02,58 20,12 3,41 1627
    13 Aisha Meijer 9,93 4:02,51 26,30 3,04 1618
    21 Sanne Geurtsen 10,20 4:09,63 15,28 3,27 1437


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere'81 MPA1 Almere `81 - MPA1 4 36,35 599
    2 MPA1 Hellas Hellas Utrecht - MPA1 5 37,23 560
    3 Altis MPA1 Altis - MPA1 4 37,52 548
    4 MPA1 Team 1 GAC Hilversum - MPA1 4 38,57 505
    5 Tempo MPA1 Tempo AV - MPA1 4 39,62 464
    6 AVT MPA1 AV Triathlon - MPA1 4 40,08 447


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    2 Maya Clark 8,93 3:38,25 5,96 1,25 2121
    13 Ilse van Veenendaal 9,82 4:15,75 6,91 1,20 1799
    15 Isabella Frissen 9,74 4:07,15 6,35 1,15 1779
    22 Froukje Bootsma 9,73 4:14,12 4,73 1,15 1647
    23 Meike Tan 10,08 4:13,63 5,80 1,10 1628


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPA2 AV Triathlon - MPA2 4 35,80 624
    2 MPA2 Hellas Hellas Utrecht - MPA2 5 35,90 619
    3 Altis MPA2 Altis - MPA2 4 36,44 595
    4 Almere'81 MPA2 Almere `81 - MPA2 4 36,56 589
    5 GAC Team M1 GAC Hilversum - MPA2 4 37,35 555
    6 AV Zuidwal MPA2 AV Zuidwal - MPA2 5 37,86 534


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    7 Iris Loonstra 7,04 4:11,75 5,02 3,25 1614


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Marieke Pos 7,21 2:11,96 15,42 2,81 1439