Vereniging 'Typhoon' op 'Clubkampioenschappen'

Prijzen

Christiaan Korte
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 3637 punten
  • 100 meter   12,6
  • 400 meter   56,2
  • 1500 meter   5:28,9
  • 110 meter horden (99cm)   22,6
  • Discuswerpen 1,75 kilogram   21,80
  • Kogelstoten 6 kilogram   9,02
  • Speerwerpen 800 gram   38,00
  • Hoogspringen   1,60
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,86
Jacco Struik
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2607 punten
  • 100 meter   13,1
  • 400 meter   1:06,4
  • 1500 meter   6:04,1
  • 110 meter horden (99cm)   22,1
  • Discuswerpen 1,75 kilogram   17,78
  • Kogelstoten 6 kilogram   6,39
  • Speerwerpen 800 gram   17,47
  • Hoogspringen   1,55
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,13
Dion van Kessel
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1567 punten
  • 100 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 1500 meter   DNS
  • 110 meter horden (99cm)   DNS
  • Discuswerpen 1,75 kilogram   22,42
  • Kogelstoten 6 kilogram   10,09
  • Speerwerpen 800 gram   DNS
  • Hoogspringen   1,95
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Rein van Houwelingen
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 4411 punten
  • 100 meter   13,0
  • 400 meter   1:01,7
  • 1500 meter   5:47,2
  • 110 meter horden (91cm)   21,2
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   39,63
  • Kogelstoten 5 kilogram   14,90
  • Speerwerpen 700 gram   39,49
  • Hoogspringen   1,65
  • Polsstokhoogspringen   2,30
  • Verspringen   5,13
Delano Dresens
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 3685 punten
  • 100 meter   12,7
  • 400 meter   1:01,5
  • 1500 meter   5:52,1
  • 110 meter horden (91cm)   20,4
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   22,87
  • Kogelstoten 5 kilogram   8,95
  • Speerwerpen 700 gram   32,90
  • Hoogspringen   1,60
  • Polsstokhoogspringen   2,20
  • Verspringen   5,29
Tunde Adesanya
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 3342 punten
  • 100 meter   12,7
  • 400 meter   1:00,8
  • 1500 meter   6:30,2
  • 110 meter horden (91cm)   17,5
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   24,55
  • Kogelstoten 5 kilogram   8,39
  • Speerwerpen 700 gram   22,20
  • Hoogspringen   1,45
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,12
Floris van Dijk
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4469 punten
  • 100 meter   12,8
  • 1000 meter   3:44,7
  • 100 meter horden (84cm)   15,5
  • Discuswerpen 1 kilogram   24,29
  • Kogelstoten 4 kilogram   9,54
  • Speerwerpen 600 gram   24,86
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,18
Hristo Vermeer
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4423 punten
  • 100 meter   12,6
  • 1000 meter   3:10,6
  • 100 meter horden (84cm)   17,7
  • Discuswerpen 1 kilogram   25,39
  • Kogelstoten 4 kilogram   8,75
  • Speerwerpen 600 gram   21,09
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,18
Jochem van Boekel
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3566 punten
  • 100 meter   14,6
  • 1000 meter   3:25,8
  • 100 meter horden (84cm)   19,2
  • Discuswerpen 1 kilogram   20,76
  • Kogelstoten 4 kilogram   6,39
  • Speerwerpen 600 gram   23,60
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,31
Thijs de Wild
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 3802 punten
  • 80 meter   11,2
  • 1000 meter   3:25,8
  • 80 meter horden (76cm)   13,3
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,92
  • Speerwerpen 400 gram   26,03
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,51
Muhameed Huseen
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 3649 punten
  • 80 meter   10,9
  • 1000 meter   2:44,5
  • 80 meter horden (76cm)   16,8
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,70
  • Speerwerpen 400 gram   26,15
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,58
Thom Kortenoever
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 3181 punten
  • 80 meter   11,0
  • 1000 meter   3:32,4
  • 80 meter horden (76cm)   14,9
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,10
  • Speerwerpen 400 gram   15,28
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,49
Avi Jumnoodoo
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1611 punten
  • 60 meter   9,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,05
  • Hoogspringen   1,25
Diedrik Ooms
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1288 punten
  • 60 meter   10,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,01
  • Hoogspringen   1,15
Thom Verhoeks
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1264 punten
  • 60 meter   10,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,83
  • Hoogspringen   1,05
Avi Jumnoodoo
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:25,89
Philip Warnink
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:52,63
Diedrik Ooms
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:58,15
Kay Klappe
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1577 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,75
  • Hoogspringen   1,20
Tijm Oosterom
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1497 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,75
  • Hoogspringen   1,30
Finn Keasberry
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1399 punten
  • 60 meter   10,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,41
  • Hoogspringen   1,15
Tijm Oosterom
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:25,48
Kay Klappe
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:57,18
Nathan Kuling
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 4:08,60
Jesse Zirkzee
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1183 punten
  • 40 meter   7,6
  • Kogelstoten   4,85
  • Verspringen   3,46
Cas de Wild
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1046 punten
  • 40 meter   7,9
  • Kogelstoten   5,70
  • Verspringen   2,82
Jasper van Rijsbergen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 973 punten
  • 40 meter   8,0
  • Kogelstoten   4,86
  • Verspringen   2,80
Jesse Zirkzee
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:55,26
Yoran Krol
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:55,87
Sol Bleuanus
  • Jongens Pupil B - 1000m - 4:54,35
Bjorn Schaaf
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 750 punten
  • 40 meter   8,4
  • Balwerpen   14,58
  • Verspringen   2,51
Christian Klijn
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 735 punten
  • 40 meter   8,4
  • Balwerpen   13,55
  • Verspringen   2,49
Kyan Klappe
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 666 punten
  • 40 meter   8,2
  • Balwerpen   9,34
  • Verspringen   2,42
Tom Lievense
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:31,99
Bjorn Schaaf
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:37,87
Kyan Klappe
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:46,82
Indy de Jong
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 761 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   14,88
  • Verspringen   2,31
Tommy Zirkzee
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 726 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   11,13
  • Verspringen   2,61
Gijs Huisman
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 683 punten
  • 40 meter   8,4
  • Balwerpen   13,02
  • Verspringen   2,30
Indy de Jong
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:26,33
Tommy Zirkzee
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:28,62
Tom de Bruin
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:33,86
Wilco Ijzerman
  • Masters Mannen - Meerkamp - 1327 punten
  • 100 meter   15,1
  • 400 meter   1:11,8
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten 6 kilogram   7,20
  • Verspringen   3,41
Rob Kruis
  • Masters Mannen - Meerkamp - 645 punten
  • 100 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 1500 meter   5:42,7
  • Kogelstoten 6 kilogram   DNS
  • Verspringen   DNS
Arjan Kaashoek
  • Recreanten mannen Senioren - 3000m - 11:24,01
Ryan Huigen
  • Recreanten mannen Senioren - 3000m - 11:40,66
Dik de Groot
  • Recreanten mannen Senioren - 3000m - 11:43,86
Dinand Tukker
  • Senioren mannen - Meerkamp - 4850 punten
  • 100 meter   12,4
  • 400 meter   54,5
  • 1500 meter   4:58,7
  • 110 meter horden (107cm)   20,0
  • Discuswerpen 2 kilogram   29,80
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   8,86
  • Speerwerpen 800 gram   35,30
  • Hoogspringen   1,75
  • Polsstokhoogspringen   3,00
  • Verspringen   5,75
Leon Tukker
  • Senioren mannen - Meerkamp - 4302 punten
  • 100 meter   12,2
  • 400 meter   54,4
  • 1500 meter   5:29,4
  • 110 meter horden (107cm)   18,1
  • Discuswerpen 2 kilogram   19,62
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   6,87
  • Speerwerpen 800 gram   23,78
  • Hoogspringen   1,80
  • Polsstokhoogspringen   2,70
  • Verspringen   5,31
Pim de Wit
  • Senioren mannen - Meerkamp - 3508 punten
  • 100 meter   12,8
  • 400 meter   1:01,4
  • 1500 meter   5:51,0
  • 110 meter horden (107cm)   22,6
  • Discuswerpen 2 kilogram   28,95
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   10,05
  • Speerwerpen 800 gram   DNS
  • Hoogspringen   1,55
  • Polsstokhoogspringen   2,70
  • Verspringen   5,62
Frauke van Boekel
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 925 punten
  • 200 meter   30,1
  • 800 meter   DNF
  • Speerwerpen 600 gram   17,80
  • Verspringen   DNS
Anna Zoë Moritz
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 3241 punten
  • 200 meter   27,0
  • 800 meter   DNS
  • 100 meter horden (84cm)   16,7
  • Kogelstoten 4 kilogram   7,23
  • Speerwerpen 600 gram   24,60
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   5,14
Sarah Kortland
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 739 punten
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • 100 meter horden (84cm)   15,8
  • Kogelstoten 4 kilogram   DNS
  • Speerwerpen 600 gram   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Laura de With
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2101 punten
  • 200 meter   32,3
  • 800 meter   DNS
  • 100 meter horden (76cm)   19,2
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,91
  • Speerwerpen 500 gram   21,43
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,88
Sofie Derksen
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1023 punten
  • 200 meter   30,2
  • 800 meter   DNS
  • 100 meter horden (76cm)   DNS
  • Kogelstoten 3 kilogram   DNS
  • Speerwerpen 500 gram   18,97
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,89
Enya Hoogewoning
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 0 punten
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • 100 meter horden (76cm)   DNS
  • Kogelstoten 3 kilogram   DNS
  • Speerwerpen 500 gram   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Larissa Loos
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 0 punten
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • 100 meter horden (76cm)   DNS
  • Kogelstoten 3 kilogram   DNS
  • Speerwerpen 500 gram   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Sarah Kortland
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3711 punten
  • 150 meter   21,0
  • 600 meter   1:51,4
  • 80 meter horden (76cm)   12,7
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,80
  • Speerwerpen 500 gram   23,73
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,66
Evie van Benten
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3247 punten
  • 150 meter   22,2
  • 600 meter   1:59,7
  • 80 meter horden (76cm)   14,6
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,89
  • Speerwerpen 500 gram   22,81
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,47
Rosalie Temme
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2619 punten
  • 150 meter   22,7
  • 600 meter   2:04,8
  • 80 meter horden (76cm)   17,7
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,05
  • Speerwerpen 500 gram   16,68
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   3,90
Pearl Lodder
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2123 punten
  • 600 meter   2:16,6
  • 60 meter horden (76cm)   13,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,18
  • Speerwerpen 400 gram   21,88
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,59
Evira Lotto
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1882 punten
  • 600 meter   2:22,8
  • 60 meter horden (76cm)   12,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,32
  • Speerwerpen 400 gram   22,70
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,31
Manouk Schut
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1668 punten
  • 600 meter   2:11,7
  • 60 meter horden (76cm)   13,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,23
  • Speerwerpen 400 gram   10,82
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,28
Nanoe Van Omme
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1153 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,18
  • Hoogspringen   0,95
Tirzha Van der Lee
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 989 punten
  • 60 meter   10,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,79
  • Hoogspringen   0,95
Hanne Ouwerkerk
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 826 punten
  • 60 meter   11,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,30
  • Hoogspringen   0,90
Tirzha Van der Lee
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:02,27
Nanoe Van Omme
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:11,47
Hanne Ouwerkerk
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:32,86
Lucelle Van der Meijden
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1517 punten
  • 60 meter   9,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,10
  • Hoogspringen   1,15
Erin Doornhof
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1486 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,18
  • Hoogspringen   1,20
Sophia Otte
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1248 punten
  • 60 meter   10,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,15
  • Hoogspringen   1,05
Thirza Krol
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:43,30
Sophia Otte
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:43,71
Erin Doornhof
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:48,19
Noor van de Hoef
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1263 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,39
  • Verspringen   3,60
Delphine van der Grijn
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1177 punten
  • 40 meter   7,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,35
  • Verspringen   3,44
Liv-Grete Diem
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1156 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,00
  • Verspringen   3,21
Noor van de Hoef
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:56,35
Delphine van der Grijn
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:11,17
Marit Loonen
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:45,64
Amber van Omme
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 918 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   13,11
  • Verspringen   3,05
Eloise van der Meijden
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 761 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   10,61
  • Verspringen   2,54
Bente de Groot
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 731 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   10,89
  • Verspringen   2,63
Eloise van der Meijden
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:40,31
Bente de Groot
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:45,27
Amber van Omme
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:46,60
Annabel Uuldriks
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 735 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   9,13
  • Verspringen   2,62
Noa Rikkelman
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 734 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   11,28
  • Verspringen   2,43
Tess Pellikaan
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 688 punten
  • 40 meter   8,4
  • Balwerpen   10,83
  • Verspringen   2,49
Annabel Uuldriks
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:33,06
Noa Rikkelman
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:35,56
Isa Versluis
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:38,37
Samyre Wieles
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 4511 punten
  • 200 meter   26,8
  • 800 meter   2:31,6
  • 100 meter horden (84cm)   15,8
  • Kogelstoten 4 kilogram   11,35
  • Speerwerpen 600 gram   31,95
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   4,75
Suzanne den Boef
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 4031 punten
  • 200 meter   27,9
  • 800 meter   3:07,4
  • 100 meter horden (84cm)   16,6
  • Kogelstoten 4 kilogram   11,96
  • Speerwerpen 600 gram   39,24
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   5,00

Hoogtepunten

Rein van Houwelingen JJB Kogel
  • 14,90
  • Hristo Vermeer JJC 100m
  • 12,55
  • Anna Zoë Moritz MJA 200m
  • 26,98
  • Samyre Wieles Vsen 200m
  • 26,77
  • Muhameed Huseen JJD 1000m
  • 2:44,44
  • Sarah Kortland MJA 100mH
  • 15,80
  • Dion van Kessel JJA Hoog
  • 1,95
  • Samyre Wieles Vsen Hoog
  • 1,60
  • Floris van Dijk JJC Hoog
  • 1,65
  • Samyre Wieles Vsen 100mH
  • 15,74
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
    1 Christiaan Korte 12,59 4,86 9,02 1,60 56,20 22,57 21,80 DNS 38,00 5:28,88 3637
    2 Jacco Struik 13,02 5,13 6,39 1,55 1:06,32 22,02 17,78 DNS 17,47 6:04,04 2607
    3 Dion van Kessel DNS DNS 10,09 1,95 DNS DNS 22,42 DNS DNS DNS 1567
    4 Bas van der Zouwen 14,45 3,86 6,34 1,35 1:09,75 DNS DNS 2,10 17,67 DNS 1419
    5 Yannick Smits DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 4:40,61 676


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
    1 Rein van Houwelingen 12,93 5,13 14,90 1,65 1:01,65 21,11 39,63 2,30 39,49 5:47,20 4411
    2 Delano Dresens 12,65 5,29 8,95 1,60 1:01,44 20,35 22,87 2,20 32,90 5:52,02 3685
    3 Tunde Adesanya 12,69 5,12 8,39 1,45 1:00,74 17,41 24,55 DNS 22,20 6:30,12 3342
    4 Lucas Poker 13,46 4,10 7,77 1,40 59,82 20,40 16,16 2,30 17,65 4:59,77 3113
    5 Oliver Korte 13,18 4,36 8,91 1,40 1:03,08 21,13 19,93 DNS 34,53 5:41,73 2997
    6 Johan de Bruin 13,17 4,94 7,99 1,55 1:00,54 DNS 17,66 DNS 22,49 5:38,69 2779
    7 Niels Smits 14,25 4,17 8,74 1,30 1:04,48 22,41 25,00 DNS 24,00 5:43,73 2546
    8 Jeroen Verhagen 13,65 4,91 8,06 1,45 1:05,39 DNS 20,01 DNS 22,62 6:05,55 2409
    9 Menno Breddels 13,76 3,85 7,68 1,35 1:06,77 DNS 21,88 DNS 17,11 5:46,98 2121
    10 Jhunyré Mercelita 12,97 4,73 6,21 DNS 1:03,21 18,76 11,78 DNS 7,96 DNS 1962
    11 Jelle van Lamoen 13,07 4,91 9,08 DNS 58,87 DNS DNS DNS DNS DNS 1704


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
    1 Floris van Dijk 12,80 5,18 9,54 1,65 15,43 24,29 24,86 3:44,66 4469
    2 Hristo Vermeer 12,55 5,18 8,75 1,60 17,61 25,39 21,09 3:10,58 4423
    3 Jochem van Boekel 14,59 4,31 6,39 1,55 19,13 20,76 23,60 3:25,75 3566
    4 Joost Versluis 14,36 3,99 7,99 1,30 20,55 23,42 15,20 3:32,56 3180
    5 Ryan Huigen 14,83 4,13 7,35 1,50 21,83 19,76 23,70 DNS 2853
    6 Sam Otte 14,55 3,62 8,93 DNS DNS DNS 18,31 3:26,19 2075
    7 Brik Van Dusseldorp DNF DNS 8,87 1,40 DNS 23,19 29,83 DNS 1865
    8 Thomas Knoop DNF DNS 10,14 DNS DNS 31,78 42,01 DNS 1696
    9 Ian Doornhof 15,13 3,61 DNS DNS DNS DNS 19,63 3:35,54 1506
    10 Fabian Schut DNF 3,26 5,18 DNS 21,85 16,08 16,57 DNS 1279
    11 Julian van Heiningen 13,09 4,42 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 1157


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Thijs de Wild 11,11 3:25,74 13,26 9,92 26,03 1,55 4,51 3802
    2 Muhameed Huseen 10,85 2:44,44 16,80 8,70 26,15 1,30 4,58 3649
    3 Thom Kortenoever 11,00 3:32,35 14,87 9,10 15,28 1,30 4,49 3181
    4 Stan Buddingh 11,31 3:23,13 15,83 7,63 22,84 1,35 4,06 3137
    5 Ruiz Lodder 10,54 DNS 13,36 8,15 DNS 1,45 4,41 2759
    6 Luca Hellings 12,03 3:52,31 DNS 6,40 15,84 1,25 3,56 2142
    7 Thijmen de With 12,81 DNS 18,94 5,85 20,67 1,25 3,53 1898
    8 Jamie Hanselaar 12,78 4:03,85 DNS 6,85 30,84 DNS 3,59 1864
    9 Victor van t Zelfde 13,84 4:07,35 19,60 5,02 11,74 1,20 3,04 1650


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Avi Jumnoodoo 9,17 7,05 1,25 1611
    2 Diedrik Ooms 10,33 6,01 1,15 1288
    3 Thom Verhoeks 10,33 6,83 1,05 1264
    4 Matthijs Knoop 11,18 6,54 1,15 1207
    5 Philip Warnink 10,43 5,44 1,00 1127
    6 Jesper Schaaf 10,94 5,03 1,00 1031
    7 Tybe Lankhorst 10,75 4,29 0,95 968
    8 Diego Korporaal 11,29 5,57 0,90 950
    9 Sebastian Korte 11,20 4,62 0,95 934


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Avi Jumnoodoo 3:25,89 ---
    2 Philip Warnink 3:52,63 ---
    3 Diedrik Ooms 3:58,15 ---
    4 Tybe Lankhorst 4:01,23 ---
    5 Sebastian Korte 4:12,92 ---
    6 Thom Verhoeks 4:30,66 ---
    7 Diego Korporaal 4:31,00 ---
    8 Matthijs Knoop 5:13,86 ---
    9 Jesper Schaaf 5:24,11 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Kay Klappe 9,38 7,75 1,20 1577
    2 Tijm Oosterom 9,58 5,75 1,30 1497
    3 Finn Keasberry 10,13 7,41 1,15 1399
    4 Sem Hazenberg 10,66 7,09 1,15 1306
    5 Nathan Kuling 10,69 5,61 1,15 1212
    6 Steven Wijnands 10,73 5,61 0,95 1060


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tijm Oosterom 3:25,48 ---
    2 Kay Klappe 3:57,18 ---
    3 Nathan Kuling 4:08,60 ---
    4 Sem Hazenberg 4:21,97 4:03,20
    5 Finn Keasberry 4:23,61 ---
    6 Steven Wijnands 4:24,63 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    1 Jesse Zirkzee 7,53 4,85 3,46 1183
    2 Cas de Wild 7,89 5,70 2,82 1046
    3 Jasper van...ijsbergen 7,97 4,86 2,80 973
    4 Sol Bleuanus 8,00 4,09 2,77 906
    5 Yoran Krol 8,22 2,56 2,73 734


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jesse Zirkzee 3:55,26 ---
    2 Yoran Krol 3:55,87 ---
    3 Sol Bleuanus 4:54,35 ---
    4 Jasper van...ijsbergen 4:58,95 ---
    5 Cas de Wild 5:04,88 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Bjorn Schaaf 8,39 14,58 2,51 750
    2 Christian Klijn 8,35 13,55 2,49 735
    3 Kyan Klappe 8,20 9,34 2,42 666
    4 Tom Lievense 8,63 9,53 2,24 568
    5 Daan Kon 9,25 7,60 2,36 466


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tom Lievense 2:31,99 ---
    2 Bjorn Schaaf 2:37,87 ---
    3 Kyan Klappe 2:46,82 ---
    4 Daan Kon 2:48,11 ---
    5 Christian Klijn 2:48,24 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Indy de Jong 8,10 14,88 2,31 761
    2 Tommy Zirkzee 8,28 11,13 2,61 726
    3 Gijs Huisman 8,38 13,02 2,30 683
    4 Zed Riemvis 8,48 11,00 2,48 667
    5 Tom de Bruin 8,61 12,68 2,39 661
    6 Roald Kamp 8,78 10,83 2,16 556
    7 Stijn Engwegen 8,83 8,90 1,97 472
    8 Che Bleuanus DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Indy de Jong 2:26,33 ---
    2 Tommy Zirkzee 2:28,62 ---
    3 Tom de Bruin 2:33,86 ---
    4 Roald Kamp 2:42,34 ---
    5 Stijn Engwegen 2:43,08 ---
    6 Gijs Huisman 2:45,33 ---
    7 Zed Riemvis 2:47,51 ---
    Che Bleuanus DNS ---


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 100m400m1500m100mH110mHDiscusDiscusKogelKogelSpeerSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 Wilco Ijzerman M50 15,07 1:11,75 DNS --- --- --- --- 7,20 --- --- --- --- --- 3,41 1327
    3 Rob Kruis M55 DNS DNS 5:42,64 --- --- --- --- DNS --- --- --- --- --- DNS 645
    4 Jan-Wick Derksen M50 13,94 DNS DNS --- --- --- --- DNS --- --- --- --- --- DNS 547


    Recreanten mannen Senioren - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Arjan Kaashoek 11:24,01 ---
    2 Ryan Huigen 11:40,66 ---
    3 Dik de Groot 11:43,86 ---
    4 Roy de Wild 12:19,02 11:58,12
    5 John Huisman 12:32,89 ---
    6 Czesiu Godlewski 13:06,46 ---
    7 Peter Poker 13:25,47 ---
    Joost Versluis DNS ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
    1 Dinand Tukker 12,35 5,75 8,86 1,75 54,45 19,98 29,80 3,00 35,30 4:58,66 4850
    2 Leon Tukker 12,17 5,31 6,87 1,80 54,32 18,02 19,62 2,70 23,78 5:29,37 4302
    3 Pim de Wit 12,74 5,62 10,05 1,55 1:01,36 22,59 28,95 2,70 DNS 5:50,93 3508
    4 Maico Wieles 11,89 5,22 7,40 1,40 1:00,25 21,43 20,30 2,10 28,85 5:57,29 3391
    5 Chamon Wieles DNF DNS DNS DNS 56,05 DNS 21,82 DNS 29,58 4:50,72 1770
    6 Rick Bogaard 13,28 DNS DNS DNS 58,03 DNS DNS DNS DNS 4:34,67 1618
    7 Stephan Admiraal DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 4:34,27 717
    8 Arjan Kaashoek DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 4:39,21 685
    9 John Huisman --- --- --- DNS --- --- --- DNS DNS 5:59,96 264


    Masters Vrouwen - Meerkamp

    # Naam 200m800m80mH100mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Frauke van Boekel V40 30,01 DNF --- --- --- 17,80 --- DNS 925


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Anna Zoë Moritz 16,63 1,45 7,23 26,98 5,14 24,60 DNS 3241
    2 Sarah Kortland 15,80 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 739


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Laura de With 19,14 1,35 6,91 32,23 3,88 21,43 DNS 2101
    2 Sofie Derksen DNS DNS DNS 30,18 3,89 18,97 DNS 1023
    3 Enya Hoogewoning DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
    3 Larissa Loos DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 150m600m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Sarah Kortland 20,91 1:51,31 12,66 7,80 23,73 1,55 4,66 3711
    2 Evie van Benten 22,15 1:59,61 14,57 8,89 22,81 1,45 4,47 3247
    3 Rosalie Temme 22,70 2:04,79 17,63 8,05 16,68 1,40 3,90 2619
    4 Amber van t Zelfde 29,20 2:51,45 21,27 6,60 15,25 1,10 2,60 1138
    5 Sigrid van...jckhuijse 32,32 3:09,41 DNS 4,49 8,87 DNS 2,75 443


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Pearl Lodder 2:16,51 13,36 9,18 21,88 1,25 3,59 2123
    2 Evira Lotto 2:22,73 12,81 6,32 22,70 1,20 3,31 1882
    3 Manouk Schut 2:11,70 13,35 6,23 10,82 1,20 3,28 1668
    4 Veerle Derksen 2:17,21 13,00 7,75 11,32 1,00 3,26 1598
    5 Maudie van Schelt 2:20,13 DNS 5,26 10,58 1,05 2,80 1065
    6 Rafaëla Mollink 2:48,42 DNS 4,89 11,86 NM 2,86 614


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Nanoe Van Omme 9,90 5,18 0,95 1153
    2 Tirzha Van der Lee 10,32 3,79 0,95 989
    3 Hanne Ouwerkerk 11,61 4,30 0,90 826


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tirzha Van der Lee 4:02,27 ---
    2 Nanoe Van Omme 4:11,47 ---
    3 Hanne Ouwerkerk 4:32,86 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Lucelle Va...r Meijden 8,98 6,10 1,15 1517
    2 Erin Doornhof 9,38 6,18 1,20 1486
    3 Sophia Otte 10,16 6,15 1,05 1248
    4 Lieke van de Hoef 10,02 5,41 1,05 1222
    5 Thirza Krol 9,98 4,69 1,05 1180
    6 Larissa va...der Grijn 10,41 5,55 1,05 1174
    7 Melissa Hanselaar 11,02 5,66 1,10 1137
    8 Sienna van der Veer 10,53 4,07 1,00 1018
    9 Kim Ritmeester 11,09 4,49 1,00 975
    10 Amber Koekkoek 9,52 DNS 1,10 971


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Thirza Krol 3:43,30 ---
    2 Sophia Otte 3:43,71 ---
    3 Erin Doornhof 3:48,19 ---
    4 Sienna van der Veer 3:50,07 ---
    5 Melissa Hanselaar 3:56,31 ---
    6 Lucelle Va...r Meijden 4:01,75 ---
    7 Lieke van de Hoef 4:06,34 ---
    8 Larissa va...der Grijn 4:25,37 ---
    Kim Ritmeester DNS ---
    Amber Koekkoek DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    1 Noor van de Hoef 7,11 4,39 3,60 1263
    2 Delphine v...der Grijn 7,36 4,35 3,44 1177
    3 Liv-Grete Diem 7,11 4,00 3,21 1156
    4 Marit Loonen 7,60 3,40 2,49 867
    5 Asia van der Haar DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Noor van de Hoef 3:56,35 ---
    2 Delphine v...der Grijn 4:11,17 ---
    3 Marit Loonen 4:45,64 ---
    4 Liv-Grete Diem 4:46,67 ---
    Asia van der Haar DNS ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Amber van Omme 7,87 13,11 3,05 918
    2 Eloise van...r Meijden 7,92 10,61 2,54 761
    3 Bente de Groot 8,25 10,89 2,63 731


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Eloise van...r Meijden 2:40,31 ---
    2 Bente de Groot 2:45,27 2:36,81
    3 Amber van Omme 2:46,60 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Annabel Uuldriks 8,00 9,13 2,62 735
    2 Noa Rikkelman 8,03 11,28 2,43 734
    3 Tess Pellikaan 8,34 10,83 2,49 688
    4 Isa Versluis 8,37 6,92 2,28 557
    5 Liss de Wild 9,03 5,91 1,93 367


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Annabel Uuldriks 2:33,06 ---
    2 Noa Rikkelman 2:35,56 ---
    3 Isa Versluis 2:38,37 ---
    4 Tess Pellikaan 2:42,07 ---
    5 Liss de Wild 3:01,25 ---


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Samyre Wieles 15,74 1,60 11,35 26,77 4,75 31,95 2:31,54 4511
    2 Suzanne den Boef 16,54 1,45 11,96 27,81 5,00 39,24 3:07,35 4031