Vereniging 'AV `56' op 'Onderlinge oefenwedstrijd AV'56'

Prijzen

Remco de Baar
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2025 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:37,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,28
  • Hoogspringen   1,20
Quinten Mertens
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1832 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   4:08,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,08
  • Hoogspringen   1,25
Mart Kapteijn
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1750 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:59,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,08
  • Hoogspringen   1,15
Samil Parana Vithanage
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1073 punten
  • 40 meter   8,0
  • 1000 meter   4:34,4
  • Balwerpen   13,26
  • Verspringen   2,77
Niels Oele
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 922 punten
  • 40 meter   8,5
  • 1000 meter   4:31,7
  • Balwerpen   13,49
  • Verspringen   2,32
Jens Beuns
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1042 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:31,6
  • Balwerpen   12,93
  • Verspringen   2,76
Jerom Sinke
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 800 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:39,7
  • Balwerpen   10,63
  • Verspringen   2,26
Yara Karelse
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1668 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   4:02,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,21
  • Hoogspringen   1,15
Inke van den Dikkenberg
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1491 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   4:08,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,97
  • Hoogspringen   1,05
Zoe van Luijk
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1308 punten
  • 60 meter   11,0
  • 1000 meter   4:09,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,74
  • Hoogspringen   0,95
Marise Harthoorn
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1100 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:18,5
  • Balwerpen   8,03
  • Verspringen   2,68
Tess van Luijk
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 800 punten
  • 40 meter   7,7
  • 1000 meter   DNF
  • Balwerpen   13,22
  • Verspringen   2,51
Jade de Lange
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 973 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:32,3
  • Balwerpen   7,85
  • Verspringen   2,69
Elise Mol
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 605 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   2:43,3
  • Balwerpen   6,15
  • Verspringen   2,24
Anouk Govers
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 749 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:50,0
  • Balwerpen   12,21
  • Verspringen   2,31
Mirthe Bruijnes
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 440 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   2:54,4
  • Balwerpen   7,12
  • Verspringen   1,74

Hoogtepunten

Britt van den Nieuwendijk MJB Kogel
  • 8,85
  • Stef Kapteijn JJC 1000m
  • 2:57,2
  • Mijke Kooiker MJC Hoog
  • 1,30
  • Yara Karelse MPA Hoog
  • 1,15
  • Bereket Petersen JJC 1000m
  • 2:45,6
  • Ruud Louter JJB Kogel
  • 15,90
  • Niels van Van Tuil JJC 1000m
  • 3:05,9
  • Yara Karelse MPA 60m
  • 9,9
  • Bezuayehu Petersen JJC 1000m
  • 2:51,1
  • Britt van den Nieuwendijk MJB Ver
  • 4,28
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam ResOBP
    Jordi Bot 12,8 12,50


    Jongens Junior A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Jordi Bot 2:48,5 2:50,00
    Franklin van Anrooij 2:50,0 ---
    Pelle Gelderblom DNF 2:58,00


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam ResOBP
    Jorick de Vries 12,4 12,23
    Stijn Lavooij 13,8 13,80
    Axl van Putten 14,8 ---


    Jongens Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Jorick de Vries 2:55,9 2:52,20
    Stijn Lavooij 3:08,3 3:15,00
    Axl van Putten DNS ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Ruud Louter 14,45 DQ 14,90 15,90 15,90 ---
    Noah Lauwers 11,70 11,50 9,10 10,93 11,70 ---
    Toine Bos van den 10,74 10,92 11,35 10,10 11,35 ---
    Axl van Putten 6,08 6,17 6,53 6,51 6,53 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    Stijn Lavooij DQ 4,74 4,69 4,73 4,74 ---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam ResOBP
    Job Van Belzen 13,1 12,90
    Bezuayehu Petersen 13,2 12,73
    Bereket Petersen 13,7 13,04
    Sebastiaan Philipse 14,2 ---
    Mees Verbrugge 14,5 ---
    Wouter Schets 14,7 ---
    Stef Kapteijn 14,8 ---
    Matthijs Roos 14,9 ---
    Niek van Belzen 15,5 ---
    Jorg van Sabben 15,7 ---


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Bereket Petersen 2:45,6 2:47,33
    Bezuayehu Petersen 2:51,1 2:49,48
    Stef Kapteijn 2:57,2 ---
    Niels van Van Tuil 3:05,9 3:06,00
    Shirin van Anrooij 3:06,1 3:10,00
    Job Van Belzen 3:14,2 3:22,20
    Mees Verbrugge 3:21,2 ---
    Niek van Belzen 4:10,9 ---
    Wouter Schets DNS ---
    Matthijs Roos DNS ---


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Job Van Belzen 23,20 21,02 22,44 25,20 25,20 26,12
    Matthijs Roos 23,22 DQ 21,45 23,26 23,26 ---
    Bezuayehu Petersen 12,21 16,75 DQ 22,28 22,28 ---
    Bereket Petersen 18,64 DQ 19,60 DQ 19,60 ---
    Mees Verbrugge 14,18 17,95 17,02 16,95 17,95 ---
    Sebastiaan Philipse 17,04 DQ 16,98 14,02 17,04 ---
    Jorg van Sabben 12,22 11,42 DQ 13,69 13,69 ---
    Niek van Belzen 12,79 13,06 12,12 12,22 13,06 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Job Van Belzen 1,35 1,50
    Matthijs Roos 1,35 ---
    Niek van Belzen 1,30 ---
    Mees Verbrugge 1,25 ---
    Jorg van Sabben 1,25 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam ResOBP
    Jesse van ...ikkenberg 12,5 ---
    Luc van Westen 12,8 ---
    Ryan Karelse 13,0 ---
    Jovi Koens 13,5 ---
    Jelmer Weezepoel 13,7 ---
    Sven Kramer 14,5 ---
    Roan Hekkers 14,8 14,08
    Sven Oele 15,0 ---
    Willem Eversdijk 15,2 ---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Jesse van ...ikkenberg 3:36,0 ---
    Sven Kramer 4:11,8 ---
    Ryan Karelse 4:17,7 ---
    Jovi Koens 4:26,7 ---
    Sven Oele 4:27,2 ---
    Willem Eversdijk 4:27,2 ---
    Jelmer Weezepoel 4:32,5 ---
    Roan Hekkers 4:36,3 4:17,03


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Sven Kramer 8,20 8,06 7,83 6,24 8,20 ---
    Ryan Karelse 7,37 7,94 7,53 7,70 7,94 ---
    Jesse van ...ikkenberg 5,99 6,08 6,48 6,06 6,48 ---
    Luc van Westen 6,18 6,48 5,77 6,48 6,48 ---
    Jovi Koens 5,49 5,49 DQ 4,90 5,49 ---
    Jelmer Weezepoel 4,83 4,93 5,31 4,51 5,31 ---
    Sven Oele 4,15 3,90 4,20 3,95 4,20 ---
    Willem Eversdijk 3,44 3,42 3,77 3,68 3,77 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    Jesse van ...ikkenberg DQ 3,99 DQ DQ 3,99 ---
    Jovi Koens 3,63 3,54 3,47 DQ 3,63 ---
    Luc van Westen 3,05 3,18 3,14 3,47 3,47 ---
    Jelmer Weezepoel 3,21 3,35 DQ 3,30 3,35 ---
    Roan Hekkers 3,27 2,49 2,64 3,28 3,28 3,07
    Sven Kramer 2,97 2,88 3,04 3,01 3,04 ---
    Sven Oele 2,86 2,99 3,01 3,00 3,01 ---
    Willem Eversdijk 2,94 2,77 2,69 2,87 2,94 ---
    Ryan Karelse - - - - DNS ---


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Remco de Baar 9,5 3:37,4 7,28 1,20 2025
    2 Quinten Mertens 9,5 4:08,3 6,08 1,25 1832
    3 Mart Kapteijn 9,8 3:59,9 6,08 1,15 1750
    4 Ipe Verbrugge 10,2 3:38,8 5,49 0,95 1620
    5 Nino van den Berg 10,5 4:32,8 5,98 1,20 1542
    6 Koen Steenblok 10,5 4:04,5 5,23 1,05 1502
    7 Mart Zuidweg 10,9 4:20,3 4,80 0,80 1169
    8 Menno van Westen 11,3 5:02,2 4,53 0,95 1064
    9 Rody Dees 11,5 4:49,4 4,15 0,90 1018
    10 Jari Groen DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Samil Para...Vithanage 8,0 4:34,4 13,26 2,77 1073
    2 Niels Oele 8,5 4:31,7 13,49 2,32 922


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Jens Beuns 8,0 2:31,6 12,93 2,76 1042
    2 Jerom Sinke 8,3 2:39,7 10,63 2,26 800


    Masters Mannen - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Bernard Ruijsink 9,85 10,15 9,67 9,79 10,15 ---


    Masters Mannen 45+ - 100 meter

    # Naam ResOBP
    Cees-Jan Berman 12,3 11,88


    Masters Mannen 45+ - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Peter Balkenende 2:56,7 ---


    Masters Mannen 45+ - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Cees-Jan Berman 7,30 7,48 7,37 7,49 7,49 ---


    Masters Mannen 45+ - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    Cees-Jan Berman 4,72 4,89 5,07 4,96 5,07 5,08


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam ResOBP
    Chiel bij de Vaate 12,0 ---


    Senioren mannen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Patrick de Vos 2:45,2 2:51,50
    Jasper Zuidhof 2:49,4 2:48,00


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Chiel bij de Vaate 9,76 8,96 9,74 9,22 9,76 ---


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    Chiel bij de Vaate 5,49 5,38 5,22 5,35 5,49 ---


    Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Nanatte va...een-Koers 6,97 6,97 7,11 6,59 7,11 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam ResOBP
    Britt van ...euwendijk 15,0 13,74


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Britt van ...euwendijk 8,85 8,77 8,64 8,78 8,85 8,93


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    Britt van ...euwendijk 3,80 DQ 4,28 DQ 4,28 4,75


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam ResOBP
    Evy van Daalen 11,9 ---
    Mijke Kooiker 12,7 ---
    Eeke Flink 13,5 ---
    Chimène Kamp 14,1 ---


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Eeke Flink 4:04,1 ---
    Evy van Daalen 4:05,4 ---
    Mijke Kooiker 4:22,4 ---
    Chimène Kamp DNF ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Eeke Flink 8,73 8,72 11,20 11,06 11,20 ---
    Mijke Kooiker DQ 10,85 9,50 7,83 10,85 ---
    Chimène Kamp 7,93 DQ 5,33 7,55 7,93 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Mijke Kooiker 1,30 ---
    Evy van Daalen 1,25 ---
    Eeke Flink 1,15 ---
    Chimène Kamp 1,15 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Fenna Gelderblom 9,4 9,51
    Tamar van Daalen 9,5 ---
    Tessa Schets 9,8 ---
    Sanne de Baar 10,6 ---
    Ilse de Kraker 10,6 ---
    Yara Burg 11,0 ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Tessa Schets 3:38,3 ---
    Tamar van Daalen 3:51,5 ---
    Sanne de Baar 3:55,6 ---
    Ilse de Kraker 4:25,8 ---
    Yara Burg 4:40,2 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    Fenna Gelderblom 7,94 7,52 7,14 7,69 7,94 ---
    Ilse de Kraker 5,64 6,53 5,60 DQ 6,53 ---
    Sanne de Baar 5,44 4,84 5,59 5,06 5,59 ---
    Yara Burg DQ 5,34 4,71 5,01 5,34 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    Tamar van Daalen 3,77 DQ 3,60 3,57 3,77 ---
    Fenna Gelderblom 3,70 3,49 3,52 DQ 3,70 ---
    Sanne de Baar 3,38 3,41 3,32 3,38 3,41 ---
    Yara Burg 3,19 DQ DQ 2,92 3,19 ---
    Ilse de Kraker 2,94 DQ 2,72 3,08 3,08 ---


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Yara Karelse 9,9 4:02,2 5,21 1,15 1668
    2 Inke van d...ikkenberg 10,3 4:08,8 4,97 1,05 1491
    3 Zoe van Luijk 11,0 4:09,5 4,74 0,95 1308
    4 Femke van Sluijs 11,0 4:38,8 4,97 0,95 1207
    5 Karlijn Steenhart 11,7 4:38,2 4,12 1,00 1105
    6 Loïs van Daalen 11,4 4:33,2 3,59 0,95 1080
    7 Marit Simonse 11,9 4:24,9 3,77 0,90 1034
    8 Rachel Paul 11,1 4:33,6 3,09 0,85 997
    9 Mila Kramer 12,0 5:29,1 4,42 0,90 869


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Marise Harthoorn 7,5 4:18,5 8,03 2,68 1100
    2 Tess van Luijk 7,7 DNF 13,22 2,51 800


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Jade de Lange 7,7 2:32,3 7,85 2,69 973
    2 Elise Mol 8,8 2:43,3 6,15 2,24 605


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Anouk Govers 8,5 2:50,0 12,21 2,31 749
    2 Mirthe Bruijnes 9,0 2:54,4 7,12 1,74 440