Vereniging 'AAC `61' op '3e Medaillewedstrijd Groningen/Drenthe'

Prijzen

Mike Berends
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 159 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten   7,10
  • Vortexwerpen   34,00
  • Verspringen   3,60
Tim Elferink
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 94 punten
  • 40 meter   6,8
  • 1000 meter   3:51,6
  • Medicienbalstoten   7,80
  • Hoogspringen   1,15
Job Foget
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 86 punten
  • 40 meter   6,7
  • 1000 meter   3:53,5
  • Medicienbalstoten   5,40
  • Hoogspringen   1,05
Thomas Berends
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 49 punten
  • 600 meter   2:16,6
  • Vortexwerpen   20,00
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   2,70
Lotte Slomp
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 170 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten   7,10
  • Vortexwerpen   24,50
  • Verspringen   3,55
Inez Spijker
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 55 punten
  • 600 meter   2:19,2
  • Vortexwerpen   13,50
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,85

Hoogtepunten

Lotte Slomp MPA Ver
  • 3,55
  • Sanne Lahuis MPA 60m
  • 9,68
  • Mike Berends JPA Kogel
  • 7,10
  • Lotte Slomp MPA Vortex
  • 24,50
  • Valenciano Roffel JPA 60m
  • 9,38
  • Mike Berends JPA Vortex
  • 34,00
  • Mike Berends JPA 60m
  • 9,52
  • Mike Berends JPA Ver
  • 3,60
  • Lotte Slomp MPA Kogel
  • 7,10
  • Lotte Slomp MPA 60m
  • 9,53
  •  

    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVortexVerPunten totaal
    1 Mike Berends 9,52 7,10 34,00 3,60 159
    5 Valenciano Roffel 9,38 6,00 16,00 3,45 133
    6 Tom Koops 10,18 5,90 21,00 3,40 128
    8 Tim Duker 9,91 6,40 17,50 3,30 125
    9 Ate Clobus 10,41 5,90 23,00 3,35 125
    13 Aris Remmerde 10,84 6,20 22,50 3,10 116
    18 Jelmer Rensing 10,62 5,40 20,00 2,70 92
    22 Jurgen Jansma 10,29 4,80 13,00 2,85 78
    26 Matthijs Dijkstra 11,44 4,70 18,50 2,80 74
    29 Jorre Westerbeek 11,51 4,80 13,50 2,80 63
    31 Daan van der Hoofd 11,48 4,70 18,00 2,55 61


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mM-balHoogPunten totaal
    1 Tim Elferink 6,73 3:51,56 7,80 1,15 94
    2 Job Foget 6,67 3:53,44 5,40 1,05 86
    7 Stefan Nienhuis 7,72 DNS 6,90 1,00 60
    8 Denzel Nieuwenkamp 7,92 4:29,76 6,40 0,90 60
    23 Denzel Nieuwenkamp DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 600mVortexHoogVerPunten totaal
    2 Thomas Berends 2:16,60 20,00 0,95 2,70 49
    6 Olav Clobus 2:30,53 19,50 0,85 2,35 33
    9 Sander Darmeveil 3:04,50 11,00 0,85 2,20 20


    Jongens Pupil mini - Meerkamp

    # Naam 600mVortexHoogVerPunten totaal
    7 Jentze Reitsma 2:40,65 12,00 0,75 2,20 38


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVortexVerPunten totaal
    2 Lotte Slomp 9,53 7,10 24,50 3,55 170
    4 Samarijn Pluijmert 10,16 7,10 21,50 3,25 150
    6 Celine Dijkstra 10,13 6,40 22,00 3,10 143
    9 Sam Venema 9,97 6,00 16,50 3,15 134
    11 Sanne Lahuis 9,68 5,20 16,00 3,25 129
    14 Nina van Halen 10,43 4,80 17,00 3,45 120
    20 Daniek Hingstman 10,02 4,90 15,00 3,10 105
    30 Martine Fink 11,00 4,40 15,00 3,15 76


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mM-balHoogPunten totaal
    11 Fardau Reitsma 8,09 4:28,00 4,50 0,90 48
    19 Lieke de Jong 8,28 4:55,25 3,40 0,85 25


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 600mVortexHoogVerPunten totaal
    2 Inez Spijker 2:19,20 13,50 0,90 2,85 55
    6 Eva-Sofie Elferink 2:20,71 8,00 0,85 2,65 38
    7 Evelyn Bekman 3:08,39 9,50 0,90 2,60 37
    10 Daniek Bousema 2:49,00 8,50 0,80 2,35 27
    13 Nesrine Tammes 2:56,64 7,50 0,65 2,05 15
    14 Suzanne Fink 3:15,29 7,00 0,75 2,40 14


    Meisjes Pupil mini - Meerkamp

    # Naam 600mVortexHoogVerPunten totaal
    4 Lynn Westerkamp 2:50,05 9,00 0,75 2,50 37
    8 Renate Joustra 2:44,85 4,00 0,65 2,00 24