Vereniging 'U-Track' op 'Runnersworld Utrecht Track Meetings'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

 

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
Rakeem Zuylen 11,54 -0.4 m/s---
Bram van Hastenberg 12,36 +0.1 m/s---


Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
Bram van Hastenberg 2:10,02 ---


Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
Elwin den Breejen 19:46,34 ---
Bram van Hastenberg DNF ---


Jongens Junior A - 110 meter horden

# Naam Res OBP
Luc Nloounziza 16,61 -0.5 m/s---


Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
Netinai Inapai 11,98 -0.4 m/s---
Maxim Boven 12,06 -0.3 m/s---
Stefan Pol 12,59 -0.9 m/s---
Luciandro Andeloe 12,66 +1.2 m/s---
Montell Weewee 12,77 -0.9 m/s---
Mahomaddian Bah 12,81 +1.2 m/s---


Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
Maxim Boven 24,42 +0.1 m/s---
Mahomaddian Bah 25,64 -0.2 m/s---
Montell Weewee 25,86 +0.8 m/s---


Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
Daniã«L Vink 2:34,60 ---


Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam Res OBP
Stefan Pol 16,73 -0.8 m/s---


Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
Jos Warmerdam M50 13,62 +0.1 m/s--- 0


Masters Mannen - 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Jos Warmerdam M50 3:30,42 --- 0


Masters Mannen - 5000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Marc van den Heuvel M45 20:08,24 --- 0


Masters Mannen - 100 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
Jos Warmerdam M50 16,82 -0.1 m/s--- 0


Masters Mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBPPunten totaal
Jos Warmerdam M50 29,38 --- 0


Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
Joel Creton 11,80 -0.4 m/s---
Rafael Bouts 12,19 +0.1 m/s---


Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
Rafael Bouts 2:22,84 ---


Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
Thomas Luttikhold 18:05,53 ---
Jack van der Walle 18:23,93 ---
Lennart Nap 19:13,09 ---


IPC 42 Vrouwen Amputatie - 100 meter

# Naam Res OBP
Annette Roozen 17,88 -0.7 m/s---


IPC 42 Vrouwen Amputatie - Verspringen

# Naam Res OBP
Annette Roozen 2,59 +1.7 m/s---


Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
Rachella Boodoe 13,61 +0.1 m/s---


Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
Rachella Boodoe 29,22 -0.2 m/s---


Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
An Mei van Dam 14,78 -1.0 m/s---


Meisjes Junior B - 1000 meter

# Naam ResOBP
Anne Geytenbeek 3:13,39 ---


Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Anyk Warmerdam 1,45 ---


Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
Elly Thomas 4,67 +0.0 m/s---


Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
Willemijn Drok 2:51,35 ---